|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika za bebe..
27.5.2016 22:43:46   
choopa choops
Alverde baby bad

KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Kozmetika za bebe..
27.5.2016 23:03:48   
muzicarka
Samo guzu ili uvek?

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Kozmetika za bebe..
27.5.2016 23:42:43   
Mala Elena
Mislim da je preterano prati guzu nakon svakog piskenjauser posted image
Kad sam zvala ginekologiju, nagrdili me sto sam koristila sapun na intimnim delovima, kao treba samo vodom oprati. Ali ne moze, oseca se dete. Lupaju i oni... user posted image
One obicne nemoj, neki bolji prirodni kao Sebamed itd.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2016 0:07:25   
choopa choops
Ma ne uvijek, ni slučajno. Ja joj perem samo kad se jako ukaki, da pređe i naprijed. Ne valja često prati djecu dolje sapunom. Ja ih operem vodom, mislim da je to dovoljno. A guzu im perem sa ovom kukom što sam pisala. I to se uvijek kad ih perem trudim da im "pozadi" perem sapunom, a naprijed samo čistom vodom, osim ukoliko nije prešla "kaka" naprijed pa moram.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2016 0:33:37   
Mala Elena
Nisam tebe prokomentarisala nego muzicarku user posted image jer je rekla da pre menjanja pelena uvek opere dete cak i kad se upiski...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2016 1:27:20   
choopa choops
Ma sve OK, nisam ni mislila da si pomislila nešto loše user posted image

A pazi što mi je gore ostalo da perem djecu sa "kukom" user posted image Tipfeler user posted image , mislila sam da ih perem sa "kupkom"...da mi ne dođe socijalna služba na vrata user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2016 2:33:57   
muzicarka
Kad se upiški ope

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2016 2:35:58   
muzicarka
rem je vodom a kad se ukaki kupkom.... Ne mogu samo vodom kad se ukaki....

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2016 12:31:27   
pngpme
Ne znam, mi smo tako sestrinu bebu prali vodom kad se upiški, a nekim bebi sapunom kad se ukaki, naravno samo guzu, ali je sestri posle doktorica rekla da se to ne radi, nego da se samo pere kad se ukaki, kad se upiški nikako. I meni je malo bzvz jer sve gledam po sebi, kako bi meni bilo, ali ona kaže da kod malih beba, dok je samo na mlijeku, mokraća nije jaka uopšte a da se ovako spira prirodna flora... Naravno ovo važi za djevojčice, za dječake pojma nemam.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2016 12:50:18   
Visnjabg
Pngme u pravu si, meni je pedijatar rekao da se beba obavezno pere kada se ukaki, vlazne maramice samo kada se ide negde tj.kada nisi kuci, a kada beba piski onda se samo pelena menja. To je tako da bi se stvorila prirodna flora.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2016 13:09:09   
mila83
Ja ne koristim nikakav sapun kad bebi perem guzu posle kakenja.Povremeno koristim vl.maramice,evo troje dece tako,nikad problem sa kozom ili infekcijama.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Visnjabg)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2016 14:22:18   
muzicarka
Ja ne mogu samo vodom kada se ukaki

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2016 14:36:42   
Mala Elena
Ne mogu ni ja. Nekako nije to to. Kao kad bi ves za kuvanje oprala na 60 stepeni...

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2016 16:03:38   
Maraj
Ja L perem guzu sapunom kada se ukaki. Svaki put. Jedino ako smo napolju ili u gostima obrisem ga vl.maramicama

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2016 16:29:56   
pngpme
Ok, ako ne koristite kupke za guzu, koje sapune koristite?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2016 16:34:57   
muzicarka
Ja koristim kupku

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2016 16:46:35   
isidora88
Oba deteta kupam posle kakenja kupkom, sapun ne koristimo. Koristimo Mustela kupku za novorodjencad. Koza je divna, kupka je blaga, ne iritira kozu. A nema sanse da bebu samo vodom perem, nije mi higijenski, bakterije se ne mogu samo vodom oprati. I mi odrasli se kupamo kupkama, ne mogu ni da zamislim drugacije.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2016 16:54:49   
pngpme
Hehe, meni je nešto u glavi uvijek bilo - kupka na tijelo, sapun na guzu. Ne znam zašto. Eto sad vidim da većina koristi kupke...
Za jedno 15 dana mi ide poslednji talas nabavke za bebu, tad ću sve sitnice da pokupujem, pa rekoh da pitam za kozmetiku...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Kozmetika za bebe..
28.5.2016 17:04:02   
mila83
Ja prvo vl.maramicom dooobro pokupim sve od kake,onda operem...i namazem Pavlovicevu,apotekarsku.Nijedno dete mi nikad nije imalo problem sa kozom u toj regiji,niti bilo kakvu bakteriju,gljivicu,nista.Ja sam za to da se sto manje kozmetike koristi,koliko god bila dobra,svejedno.
T trenutno kupam Niveinom kupkom,dobili na poklon i odgovara nam.Do tada smo iskkjucivo Bekolino koristili.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Kozmetika za bebe..
29.5.2016 10:24:30   
Anarunika
Ja operem sa onim čime je inače kupam uveče pred spavanje, baby gelom ili kupkom,šamponom...uglavnom koristim Mixa ili Chico. Samo kad se ukaki je perem ,kada se upiški ne, samo pustim da se malo provetri user posted image
A kada se ukaki nema šanse da sve skinem samo vodom,a vlažne maramice izbegavam.
Tutnem je direkt u kadu i ribam user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Kozmetika za bebe..
29.5.2016 10:32:27   
IvanaSK RR
Mi bebicu kupamo Bekolino sapunom. U Bg paketu smo dobili kupku Niveu,Sebamed i Bekolino, i sapun Bekolino. Patronazna uzela sapun, pa i mi tako nastavili.


(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Kozmetika za bebe..
29.5.2016 10:37:45   
muzicarka
Mi nikakav paket nismo dobili.... A patronažna sestra je nije ni kupala ni pala...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Kozmetika za bebe..
29.5.2016 10:45:04   
IvanaSK RR
Sleduje te paket. Ne znam kad i gde si se porodila, ali bi trebala dobiti. Nije u paketu mnogo stvari, ali tih par kupkica, vlazne maramice, tri kremice, nekoliko gazica za pupak, par tufera za grudi, jedna pelena :)
A patronazna nam je bas divna devojka,stvarno sam zadovoljna.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Kozmetika za bebe..
29.5.2016 10:45:19   
Maraj
Mi koristimo samo Hipp

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Kozmetika za bebe..
29.5.2016 11:08:05   
muzicarka
Paket se dobija u Bg i u još nekom gradu ali ne u svim što je baš bezveze...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



Anketa

Usamljenost
Pansophia

Da se osecate usamljeno?

Cesto (47%)

Retko (44%)

Nikad (8%)


Ukupan broj glasova: 72

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here