|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kozmetika za bebe..
16.8.2008 23:29:17   
Suncica
Mi smo do treceg meseca koristili iskljucivo merima deciji sapun, a sada celu pega kolekciju.
Interesuje me mamice kakve vi proizvode koristite za negu vasih bebica?


_____________________________

Lorena, 26.07.2006.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kozmetika za bebe..
17.8.2008 9:06:37   
guppy RR
Prvih nekoliko meseci sam od kozmetike koristila isključivo tvrdi dečji sapun (Merima, Nivea) za kupanje, povremeno ulje od nevena (neke bebice su na njega alergične) ili badema, za mazanje guze pavlovićevu mast iz apoteke... i mislim, da je to to.

Sada koristim Nivea ili J&J za telo i kosu, tako da sa tim operem sve od glave do pete user posted image

Moja filozofija oko kozmetike je - što manje, to bolje.

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kozmetika za bebe..
17.8.2008 16:54:59   
stella
Mi koristimo Niveu od pocetka i zadovoljni smo.Probali smo malo i Hipp,Becutan itd al nam nista  ne odgovara.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kozmetika za bebe..
8.9.2008 9:25:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

Moja filozofija oko kozmetike je - što manje, to bolje.


Slažem se. Kad se rodio, koristili smo Chicco-v sapun. Zbog osetljive kože preporučili su nam SebaMed sapun, jer je onaj više ph neutralan. Odličan je. Takođe, koristimo i kupku za svakodnevno kupanje, onu sa lavandom za miran san (znate reklamu? user posted image ), to koristimo svaki dan. Pre oko 2 meseca sam za pranje kose uvela Kosili šampon, do tada sam mu kosu prala sapunom.

Dakle, svako veče stavim kupku u vodu, 2-3 puta mu samo pokvasim kosu, a nedeljom peremo kosu šamponom i kupamo se sapunom. Rekli su mi da deca nisu prljava i da nema potrebe previše ih prati sapunom, da i ta kupka u vodi učini svoje taman koliko je potrebno.

Ulja za negu kože i slično nikada nismo koristili.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kozmetika za bebe..
11.10.2008 12:33:10   
Veki76
Mi koristimo Zepter kozmatiku za bebe i jako smo zadovoljni. Nikad osuta, nikad temenjaca, nema ojeda.

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kozmetika za bebe..
13.10.2008 9:05:32   
Anoniman
Napokon sam našla kupku koja zaista peni (pošto ona Jonson-ova bed time kupka, zapeni, on 2 puta lupi rukama i od pene nema ništa). Naime-PEGA kupka peni odlično, čak imam problem da se rešim pene nakon kupanja... user posted image

(odgovor članu Veki76)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kozmetika za bebe..
23.11.2008 15:42:36   
prase
Mi smo po nagovoru prijatelja kupili neku kupku koja se zove "Mustela". Čini mi se da je bila baš skupa, ali ne mogu da tvrdim, davno smo je kupili. Elem, nije loša, bebac se ne buni - time peremo i kosu i telo. Samo mi se čini da mu je sada suva koža na potkolenicama, da li od neodgovarajuće kozmetike ili od vrućine, anđeli znaju... Inače, pedijatar nam je preporučio SebaMed kada mu je bila iritirana koža oko pupka koji nije hteo da otpadne - dok smo mi stigli dotle da ga kupimo, koža se sanirala pa nismo ni kupili :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kozmetika za bebe..
23.11.2008 16:32:15   
Lu
Mustela ti je jako dobra kozmetika za bebe i jako skupa,inače se preporučuje kod osjetljive bebine kože a takođe imaju liniju za kožu s atopijskim dermatitisom.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kozmetika za bebe..
23.11.2008 18:25:42   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: lu

Mustela ti je jako dobra kozmetika za bebe i jako skupa,inače se preporučuje kod osjetljive bebine kože a takođe imaju liniju za kožu s atopijskim dermatitisom.

Tačno tako :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kozmetika za bebe..
23.11.2008 23:22:00   
Anoniman
Mi koristimo Sebamed sapun! Svake pohvale - zadovoljna sam!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kozmetika za bebe..
24.11.2008 13:56:55   
Jeca*
Mi isključivo koristimo Sebamed i prezadovoljni smo, a guzu mu mažem Pavlovićevom, mada je i Sebamed kremica odlična. Meni je veći problem bio da nađem odgovarajuće vlažne maramice za brisanje guze jer su me Pampers nešto baš razočarale i našla sam. Pun pogodak su Nivea Toddies, a još jedna prednost njih je što se mogu bacati u wc šolju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kozmetika za bebe..
25.11.2008 17:53:16   
MERYEN
 Mi koristimo mustelu,tacno je da je jako skupa ali je zato i najbolja za novorodjencad posebno sa osetljivom kozom kao sto je bila mom Jovanu po rodjenju tretirali su ga kao prenesena beba,koristimo mleko za telo i 2in1 sampon sapun kosa telo,a guzu pavlovicevom mazemo.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kozmetika za bebe..
25.11.2008 20:25:43   
andrijana
E,pa ja nemam nista odredjeno! Koristimo sve sto nam se svidi i nema nikakvih kontraefekata!user posted image KUC,KUC,KUC...user posted image Od NIVEA kolekcije smo probali sapun i samo dok ga nismo potrosili. Inace,KOSILI sampon i MERIMA sapun,sada koristimo J&J i sampon i sapun sa mirisom lavande i odusevljena sam iako nema puno pene ali za sad nam i ne treba.user posted image Ne volim da preterujem ali sto manje mackanja,to bolje! Koristim neku BEBY KREM za mazanje guze,BECUTAN maramice ili koje su na akciji. Mozda sam luda ali mojoj bebi nista ne smeta!user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kozmetika za bebe..
25.11.2008 21:44:41   
MERYEN
Znas Anci ja ne kupujem stvari za bebu da bih se folira,ali isto tako necu ni da stedim na njemu ako su mi vec rekli da koristim to to cu da mu kupim pa makar nemala sutra da kupim hleb,kad mogu sebi da kupim stvar od 50eura mogu i njemu,odnosno necu sad sebi da kupim vec njemu,a da stedim na detetu od 20 dana ne pada napamet DA MI BUDE BEDA POSLE CEO ZIVOT DA MU BAKSUZIRAM ZA OVO SE SALIM.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kozmetika za bebe..
25.11.2008 21:48:16   
Toto
Koristimo od kozmetike šta stignemo mada su nam od prvog dana prognozirali probleme sa kožom jer imamo riđu kosu i više nego beo ten.Uglavnom to se sada svelo na pega kupku,merima sapun i pavlogal mast.Prvih desetak dana po povratku iz porodilišta smo se kupali naizmenično čajem od kamilice(koji se ispere vodom) i vodom sa dodatkom bebi ulja(koja se ne ispira) zbog izrazito suve i osetljive kože.To je bio savet babice koja nam je dolazila kući i do danas nismo imali problema sa kožom(imamo tri pune godine).

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kozmetika za bebe..
25.11.2008 22:07:35   
andrijana
Mery,ne znam sta si ovim htela da kazes ali nisam stekla lep utisak. Moje dete ima sve sto mu je potrebno,ne stedim na njemu ali i ne preterujem! Sta god da je od kolekcija za bebe,to je ispitano i dermatoloski testirano,inace,ne bi se naslo u prodaji! E sad,da li  je CHICO ili MERIMA,original DR PAVLOVIC ili BABY CREM,nebitno je kad mom detetu odgovara! I ja bi svom detetu kupila pre nego sebi,ali,ponavljam,ne volim da preterujem!

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Toto)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kozmetika za bebe..
26.11.2008 11:23:52   
MERYEN
Sama si rekla da ne volis da preterujes,sto znaci da mi preterujemo,draga Anci ja ne preterujem vec koristim ono sto mu je prepisano ili receno,moje dete se rodilo sa starom kozom koja se perutala do skora i jos uvek se na previtcima ruku i nogica i da nije bilo mleka za telo mustele ko zna koliko bi trebalo da prodje vremenski da se koza obnovi.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kozmetika za bebe..
26.11.2008 11:51:59   
krofnica
Prvih mjesec dana smo koristili iskljucivo Merima djecji sapun. Onda mi se Andrea osula po licu i pedijatar mi je rekao da je to sve od hemije i da ne koristimo nikakve sampone, ni sapune, niti bilo kakvu hemiju. Tada mi je dao neku kremu sto on pravi, jaka je i mirise na mentol, namazala sam je uvece i ujutro joj se sve povuklo, osim oko okica jer me je bilo strah da je tuda mazem. Nismo mogli da vjerujemo. Rekao mi je kada je budem namazala da ce biti reakcije: da ce je peci i da ce joj se jos vise zacrvenjeti ali da ce to trajati 15 minuta i da ce odmah posle toga vidjeti poboljsanje. Tako je i bilo. Jos ivjek imam tu kremu, moze godinu dana i drzi se u frizideru.
Posle ovoga koristim samo chiccovu kozmetiku.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kozmetika za bebe..
26.11.2008 13:33:30   
andrijana
Draga Mery,koliko ja znam,nisam rekla da vi preterujete vac da ja ne volim! Ako to vasim bebicama odgovara,naravno da morate da koristite. Ali,ima i onih koji preteruju,nisam mislila ni na kog sa foruma.user posted image


_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kozmetika za bebe..
12.2.2009 14:09:51   
sonja999s
nivea sampon za kosicu, nivea sapun i nivea kremicu za telo posto se malko perutamo

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kozmetika za bebe..
15.2.2009 8:08:41   
sani
Becutan sapun i mlijeko za tijelo, a pavloderm kremu za guzu

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kozmetika za bebe..
23.2.2009 16:40:08   
mihi
Koristim Chicco šampon protiv temenca, losion Chicco 1 do 2X nedeljno. Guyu kad se ukaki posle pranja namažem tankim slojem Pavlovićeve. Što manje hemije to bolje. Potpuno si u pravu Andrijana!!!!

(odgovor članu sani)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kozmetika za bebe..
23.2.2009 16:59:26   
eugenija
A zašto niko ne koristi Kosili ( Ko sili, a ko ne sili?? hehehehe ) Ja nekako kad god idem u neku kupovinu, malo zraknem po tim bebkastim proizvodima i uvek mi one Kosili kupke upadnu u oči... Roza i plava.. 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kozmetika za bebe..
23.2.2009 18:42:19   
Jeca*
Nama u porodilištu rekli da su mnogo jake. Jesu se koristili nekad, ali sad ima prilagođenijih za bebe.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kozmetika za bebe..
24.2.2009 14:33:41   
MERYEN
U porodilistu ti uglavnom kazu da koristis sebamed ili mustelu,obe su izuzetne kolekcije.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here