|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlika između obične gripe i AH1N1
26.11.2009 10:24:54   
mihi
Naš šifrarnik kaže, ako je B 33 druge bolesti uzrokovane virusima ako je B 33.3 onda je to infekcija retrovirusima.

Izvor stetoskop.info

Pozdrav za Afro i Maju i naravno Dakija

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razlika između obične gripe i AH1N1
3.12.2009 9:22:10   
afrodita
Ako sam dobila virus od Maje,
cele nedelje sam bolesna, danas
sam snimala pluca jer mi nije bolje,
imam centralnu upalu pluca, jel to isti
virus?user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razlika između obične gripe i AH1N1
3.12.2009 9:26:12   
Lu
Afro nisam ni čitala ovu temu,uh žao mi je,nedaj te seuser posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razlika između obične gripe i AH1N1
3.12.2009 9:26:39   
Anoniman
oj Afro mila moja ... user posted image user posted image user posted image user posted image ja mogu jedino da ti pošaljem veliki poljubac tebi, maji i dakiju




(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razlika između obične gripe i AH1N1
3.12.2009 9:28:41   
Anoniman
Afro... user posted image

I šta kažu lekari?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razlika između obične gripe i AH1N1
3.12.2009 9:29:28   
viking
Juče sam sedela sa ženom koja nije doktor ali se kreće u tim krugovima, i kaže da je pričala sa više lekara na temu ovog novog virusa i da su joj rekli sledeće - AH1N1 je vrlo agresivan i dominantan virus, tzv. teritorijalac što znači da "ne dozvoljava" drugim virusima da postoje u njegovoj blizini. Drugim rečima, dok on vlada, sezonski grip (a ni ostale virusne infekcije tog tipa) prosto ne postoje. Dakle, svi koji su imali neki virus u proteklih par meseci ili ga imaju sada, u stvari imaju AH1N1 jer ni jedan drugi virus zapravo nije izolovan od kad se on pojavio.

Ne znam jel to moguće, od medicine znam samo ono što moram pa ne znam da li ovo uopšte ima smisla, da li postoji "virus teritorijalac"...


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razlika između obične gripe i AH1N1
3.12.2009 9:31:02   
afrodita
Maja je ozdravila i sad je ok,
ide u skolu. Nju je drzalo 5 dana
a meni je danas 6-i dan i presla sam na
druge lekove juce.user posted image

Ovo sam i ja cula:
Dakle, svi koji su imali neki virus u proteklih par meseci ili ga imaju sada, u stvari imaju AH1N1 jer ni jedan drugi virus zapravo nije izolovan od kad se on pojavio.


< Poruku je uredio afrodita -- 3.12.2009 9:32:43 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razlika između obične gripe i AH1N1
3.12.2009 9:33:02   
Anoniman
Pa ne znam. Mi smo svi (čitaj: SVI!!!!) bili bolesni pre nekih 2 meseca, Luka doneo iz vrtića. Svi pušači u porodici su kašljali naredne 2-3 nedelje kao magarci. Meni to što pišeš baš nije logično, jer ja sam astmatičar, i ako ovaj virus napada pluća, sumnjam da bih ga pregurala na nogama, a uradila sam to. user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razlika između obične gripe i AH1N1
3.12.2009 9:37:55   
viking
Znam, i ja sam bila bolesna pre pesec ipo i bronhitičar sam, i jesu me bolela pluća više nego inače, ali sam ozdravila za nedelju dana (sve vreme sam ležala, nije bilo šanse da ustanem). Kad sam to potegla kao arument u razgovoru sa tom prijateljicom, rekla je da postoje blaži i teži oblici, svaki organizam drugačije reaguje, da mi nije bio sjeban imunitet bla, bla, bla... Dakle, ako je virusna infekcija, onda je novi grip, ali uvek postoji mogućnost da je bilo nešto drugo, nevirusno...

Ne znam, nisam pametna, zato sam i napisala ovde šta sam čula, da prodiskutujemo user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razlika između obične gripe i AH1N1
3.12.2009 9:39:14   
Jeca*
ja isto mislim da sam ga ja nedavno prelezala...jedva sam pregurala bol u plucima...kasljem vec 3 nedelje. Popila sam kutiju panklava, pressing, kutiju hemomicina i tonu brufena...kapi za nos...a nisam imala temp i nije mi cureo nos nego su bili negde duboko puni sinusi i to mi je rasturalo pluca. Nikad se tako nisam osecala. Suze su mi tekle od bola kad gutam. Ali evo sad sam bolje user posted image
Tasho, ne slazem se sa tobom. VIrus je nov, kazu da je rizicniji za astmaticare, dijabeticare i sl, ali to ne znaci da ce ubiti svakog astmaticara koga napadne. Prosto, imala si MOZDA blazi oblik i tvok organizam se izborio

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razlika između obične gripe i AH1N1
3.12.2009 9:43:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Tasho, ne slazem se sa tobom. VIrus je nov, kazu da je rizicniji za astmaticare, dijabeticare i sl, ali to ne znaci da ce ubiti svakog astmaticara koga napadne. Prosto, imala si MOZDA blazi oblik i tvok organizam se izborio


Moguće... user posted image  Ma, ja sam se vakcinisala! user posted image  čak i da sam ga preležala, sada sam potvrdila! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razlika između obične gripe i AH1N1
3.12.2009 9:48:18   
afrodita
I ja sam sa panklava presla na hemomicin 500mg
i brufen od 500
Jeco mislim da je meni kao sto je tebi bilo i da
ovo nema veze sa Majinim virusom ili ga moj
organizam drugacije podnosi. U stvari mislim
da pravila nema.user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here