|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika za bebe..
1.6.2016 16:04:44   
muzicarka
Maraj, mi nismo mazali kremama za posle sunčanja...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Kozmetika za bebe..
1.6.2016 16:09:28   
Maraj
Hvala
pa sad su na snizenju , pa gledam da l mi i to treba....

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Kozmetika za bebe..
1.6.2016 16:14:53   
vocicana
ME imas za bebe Mixa tonik za njihovu osetljivu kozu, toplo preporucujem, slobodno ga uzmi.
Muzicarka, ja sam iz Krusevca grada, devojana mlada kao rosa u podneuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Kozmetika za bebe..
1.6.2016 16:31:48   
Anck Su Nmaun
Ja sam odusevljena Mixinom kupkom, pisala sam na prethodnim stranama da je prvi put koristimo . Pogotovo sto nam patronazna rece da ima malo suvlju kozu a ta kupka ima ulja u sebi, bas je blaga, razmisljam i starijima da kupim jednu user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Kozmetika za bebe..
1.6.2016 16:44:45   
Mala Elena
E videh da to postoji, Mixa baby...hvala
Anck, to je ona narandzasta boca , i ja planiram da kupim.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Kozmetika za bebe..
1.6.2016 17:09:52   
Anck Su Nmaun
Jeste narandzasta , ima i bela al ta valjda nije s uljem, nisam sigurna. Al super je!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Kozmetika za bebe..
2.6.2016 11:41:28   
vocicana
Moj sin ce se ubuduce kupati tom narandzastom kupkom. Ja sam odusevljena Mixom, meni odgovara, a s obzirom da je malisa plavac, bele puti, odgovarace mu sigurno. Najneznije....
Prve dane, prali smo se Sebamed sapunom, sada Nivea kupka za kosu i telo, sledeca je Mixa. Ako mu bude fino , tako cemo nastaviti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Kozmetika za bebe..
2.6.2016 20:29:37   
mila83
Ima li neko iskustva sa Neven kozmetikom?
Danas je kod nas u jednoj apoteci bila promocija njihove linije za bebe i delili su male promo pakete sa uzorcima. Imaju Bebi gelove za kupanje,sampone,hidrantne kreme i ulje..Potpuno su prirodni,bez parabena,vestackih boja,parafinskog ulja,konzervansa..pogodne za ekceme..pa cisto ,ako nekome znaci informacija.
Mi cemo probati uzorke,pa javljampo utiske. user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Kozmetika za bebe..
2.6.2016 20:59:54   
vocicana
Prvi put cujem, ali ti svakako javi utiske, pa da se proba.
Ko je proizvodjac?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Kozmetika za bebe..
2.6.2016 21:05:00   
mila83
Proizvodi MeiLab...ja sam cula da mame dosta hvale njihovu kremu Baby skin,koriste je umesto Pavloviceve..

Kazu da se ovi proizvodi koriste u Institutu za neonatologiju za pranje i negu koze nedonoscadi,koliko su pouzdani.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Kozmetika za bebe..
2.6.2016 21:09:03   
vocicana
Mei Lab je najbolja moguca firma!!! E nisam znala. Koristila sam nihova ulja a masazu, na parafinskoj'su bazi, najfenomenalnija!
E ak nadjem uzecu za probu. Nemam sumnje u njih! Oni se nalaze negde u Beogradu, divna firma.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Kozmetika za bebe..
2.6.2016 21:11:04   
mila83
Eto,jos jedna informacija vise.Bas mi je drago , i treba probati nesto novo,i jos ako je domaci i pouzdan proizvodjac..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Kozmetika za bebe..
2.6.2016 21:50:11   
muzicarka
Nismo probali Neven kozmetiku a volela bih...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Kozmetika za bebe..
2.6.2016 21:57:35   
Mala Elena
Nisam ni ja, ali ko zna mozda i ja naletim u apoteci na te uzorke user posted image ionako ovih dana cesce posecujem iste.
Ja videh neku micelarnu vodu za mene , Pharmaclean, blizu 500din, umalo da kupim.


(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Kozmetika za bebe..
2.6.2016 22:38:04   
muzicarka
Ako bude promocija u nekoj apoteci kod nas, sigurno ćemo probati

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Kozmetika za bebe..
3.6.2016 14:37:21   
Maraj
Pa ja nisam koristila mixu ni sebi ni za bebu. Da l su ok te kupke sa uljem. Uopste nisam pametna sta kupiti tj kojeg sastava. Kako koristitite te kupke , je l sipate u kadicu ili direkt na telo

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Kozmetika za bebe..
3.6.2016 16:41:37   
vocicana
Mi stavljamo u kadicu sa vodom, napravimo penu on malo uziva a zone genitalija, guzu i rucice jos naknadno operemo cvrstim sapunom, posle sve lepo isperemo toplom vodom i to je to. A sve u jako malim kolicinama. Mixa je odlicna.
MeiLab je firma koja od mene ima samo pohvale. U asortimanu poseduju i esencije etericnih ulja, lavanda je fenomenalna kao i eukaliptus, narocito ga volim u sezoni gripa, odlicn za inhalaciju.Radila sam masaze, iskljucivo njihova ulja sam koristila.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Kozmetika za bebe..
3.6.2016 16:47:39   
Mala Elena
E Voci, nemoj da te cuju ovi sa ginekologije da peres dete sapunomuser posted image
Pene za kupanje se uglavnom sipaju u kadicu, gel je za kupanje tela, ne smeta nista. Te sa uljem ja vise volim i za sebe.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Kozmetika za bebe..
3.6.2016 19:21:20   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa ja nisam koristila mixu ni sebi ni za bebu. Da l su ok te kupke sa uljem. Uopste nisam pametna sta kupiti tj kojeg sastava. Kako koristitite te kupke , je l sipate u kadicu ili direkt na telo


Mixa je super jer ima ulja u sebi, pa ne susi kozu, a pogotovo je dobra ko ima suvu kozu.

Ja sipam u vodu i tako se kupamo, jedino sipam kap dve na svoju ruku kad mu perem guzu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Kozmetika za bebe..
3.6.2016 19:26:58   
vocicana
ME bolje da cute, jer ako budem pocela da lajem doslovno, ucutace se za sva vremena, jer su mi krivi i svasta nesto, kao da sve najbolje znaju a niko pojma nema, ni vise ljudi ni vise razlicitih misljenja. Neka je samo njemu guza cista, pa oni kako hoce.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Kozmetika za bebe..
3.6.2016 19:35:03   
Mala Elena
Tako je , lupicemo mi njima rukom osto! Da se zna! user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Kozmetika za bebe..
5.6.2016 14:16:10   
Anarunika
I ja volim Mixu mada trenutno imamo Chico ,bio je povoljniji a isto nije loš. A što se tiče pranja genitalija sapunom, ja nisam navikla jer sebe ne perem sa tim, ne odgovara mi uopšte. I sad znam da su dečiji sapuni druga stvar ali opet mi nekako isušuju pa ja to sve perem gelom .
A kupku iako treba da se stavi u kadu ,koristimo i vako mada je ne kupujem često.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Kozmetika za bebe..
5.6.2016 16:37:40   
Maraj
Pa zasto ne sme bebi guza da se pere sapinom. Ja nekad hipp kupkom nekad seba med sapunom.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Kozmetika za bebe..
17.10.2016 16:08:08   
Animsaj9
Mi se kupamo Chicco kupkom

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Kozmetika za bebe..
17.10.2016 16:11:06   
MasnaMasnica
Koristimo sebamed i mixu.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here