|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
30.12.2015 14:42:33   
Sanjica26 RR
Branki bravo za Bozu. I T je pocela jos odavno da jede sve. Kakve sam muke imala. Svi znaju koliko sam kukala. Sto je bitno jede dosta sveze salate

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.3.2016 13:51:26   
Sanjalicaaa
Moje dete nista ne jede. Ni u vrticu ni kuci. Sve je bilo ok do pre dve nedelje onda se razboleo i skroz poremetio. Samo hleb jede i samo hleb trazi. Jedva je danas pojeo malo supe, a inace supe i corbe obozava. Vaspitacice kazu da samo doruckuje, rucak nece. Kad dodje kuci samo hleb trazi. Nadam se da je faza.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.3.2016 15:23:00   
IvanaSK RR
Njemu je verovatno faza. Mom sinu ta faza traje od kad se rodio :)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.3.2016 8:37:51   
Sanjalicaaa
Da li dajete deci cedevitu?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.3.2016 8:42:02   
aleksandrici
Ja svojoj deci ne dajem cedevitu,mislim da je prerano zbog veštačkog vitamina c.Meni je najzdravije da uberem iz bašte šargarepu,kupim još neku voćku,naranđže ili limun,izmiksam i dam da popije.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.3.2016 9:25:25   
IvanaSK RR
Ja sam davala cedevitu bas rano.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.3.2016 12:32:03   
Sanjalicaaa
Dajem mu ja i cedjene sokove, nego pre par dana je video mm da pije, trazio je da damo i njemu i bas mu se svidelo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.3.2016 13:42:00   
World
Cedevitu ni mi ne pijemo, a kamoli da dajem djeci. U sustini je to gomila secera sa gomilom hemije. Radije iscijedi neki sokic. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.3.2016 14:12:30   
choopa choops
Ne dajem djeci cedevitu, a i ja je rijetko kad pijem. Mislim da nije zdrava kao uostalom i većina kupovnih sokova. Dam im i njih tu i tamo, neću da pravim od toga bauk, ali kad god mogu pravim im domaće.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.3.2016 14:21:38   
NadaR
Diskutvali smo vec ranije o Cedeviti. Evo temice CEDEVITA

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.3.2016 15:10:04   
Sanjica26 RR
Mi samo cedjeno voce, a cedevitu ni mi ne pijemo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.2.2017 13:39:59   
emicaa
Teodora vise nece ni mrkvu,brokoli...uglavnom sve sto je zdavo a sto je prije jela.Ponesto joj mogu sakriti kad spremam da ne vidi ali ako vidi nece ni da proba.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.2.2017 14:21:33   
branki*
moja boka lepo jede.jede sama i jede sve.kad nesto nece,ni ne obratim paznju,pustim,dam joj kasnije sledeci obrok i teram tako.
boza je isto poceo bolje da jede.kako je ranije bilo,sad uzme i kuvana jela,pa pojede.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.2.2017 14:31:02   
Sanjica26 RR
I Sofi jede skoro sve. Kakve smo muke mucile sa T oko hranjenja ona je odlicna. Mada, T sada lepo jede. Bilo je krajnje vreme.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.2.2017 14:32:09   
branki*
da znas,sanjice,krajnje vreme je bilouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.2.2017 15:44:20   
Nimfa
Mame cerkica puni februara 3 god i kao mala je sve ruckla i to bas lepo i buckasta je , ali zadnjih nekoliko meseci ona sve mrljavi i nista ne jede tokom celog dana . Kada se obratim pedijatru kazu mi da nisam normalna sto se brinem jer dete ima 17 kg i da je to puno za njen uzrast,slazem se sa tim ali se plasim jer ipak od hrane nista ne uzima i dosta je bleda. Povrce je puno volela sada nikako . user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.2.2017 16:35:31   
dunja RR
Moj S neće voće nikako :(

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.2.2017 16:39:56   
Sanjica26 RR
dunja< jel hoce da popije sokic cedjeni?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.2.2017 17:21:52   
emicaa
Dora ne bira kad je voce u pitanju ali mogla bi i malo vise povrca jesti.Ionako je mrso,samo 14.6 kg ima a i zbog vitamina

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
25.2.2017 9:24:14   
branki*
moji poceli da jedu i cveklu i pirinac,to nije bilo sanse b da jede.ostao je jos pasulj da projede.ne jede on lose,ali je mrsav i dalje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
25.2.2017 9:41:21   
Sanjica26 RR
Dzabe se sekiras Branki. T super jede, аli ne vredi. I dalje je mrsavica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
25.2.2017 9:43:54   
branki*
verovatno je tako,sanjice.kad se skine,nema ga nista.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
25.2.2017 11:07:34   
mati
Matija vala jede dobro, ne probira nista. Dok je Mita drugaciji, ne voli pirinac, obozava krompir i jaja na oko. Sargarepu je ranije lepo jeo, sad nece ni da je vidi. A mrsav je , kao etiopljanin.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
25.2.2017 11:11:49   
Sanjica26 RR
Branki, vide im se rebarca.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
25.2.2017 11:15:37   
mati
I rebarca, a i nogice su mu kao stapovi. user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here