|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 23:26:34   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence

I koji je to kolac koji toliko hvalis??? Zanima me samo ako se brzo pravi😁





Onaj Anin I Olgin sa piskotama, vocnim jogurtom i kiselom pavlakom. Nema pecenja, nema dvorenja oko sporeta, samo posaljes muza po sastojke i redjas 😊

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 23:30:21   
bubulence
A gde je recepat? Sta da ukucam?



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 23:42:32   
Ivanka 75


user posted image
Skrinsotovala sam iz teme kad su pisale 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 23:43:40   
Ivanka 75
Sad videh da nisam stavila secera ni malo 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 23:44:28   
bubulence
E tooo, hvala Ivanko ❤️😘


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 23:45:26   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Sad videh da nisam stavila secera ni malo 😊


😂😂😂, bice dijetalna torta😂😂😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 23:49:59   
Ivanka 75
Ovi moji ionako sve dijetetisu nesto 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: ApRRilski bar
27.4.2019 23:50:29   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence

E tooo, hvala Ivanko ❤️😘





Nema na cemu 💕

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: ApRRilski bar
28.4.2019 11:06:38   
vocicana
Moze kaficaaa, evo kuvam vec trecu od jutros, bas mi se pije, ali sam danas naroocito smirena i lepo se osecam. Mada mi je ruka, jutros najspontanije krenula prema slusalici telefona da pozovem babu da joj cestitam praznik, ali nema vise nikoga tamo.
Necu o tuznim stvarima, neka nam je srecan Vaskrs, zivi zdravi i veseli bili!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: ApRRilski bar
28.4.2019 18:26:49   
jance
Srecan praznik i ovde...

Mi bas imali relativno mirno poslepodne, bebuska lezala izmedju nas, gukala, pa se igrala, pa spavala i tako u krug pa sam i ja sklopila oci na nekih 30min a i mm je odspavao u dve tri ture....

Bila mi zaova i zet na rucku, zet imao infarkt pre 2 godine pa mi objasnio malo oko visokog pritiska. Naime juce smo bili kod devera na uskrsnjoj veceri i uzmem njihov merac pritiska i izmerim 175 gornji i frapiram se najstrasnije, odmah posegnem za Zorkaptilom, jedva me zaustavise... Posle me zaova zvala da su oni imali taj deverov aparat sa sobom na moru jednom i da su skoro na hitnu zbog njega otisli, zet pod jakom terapijom za pritisak a merac pokazivao besomucno visoke brojke, dok nisu skontali da mu je baterija slaba i da nije bazdaren. Rekla mi da popijem pola bensedina ( jesam) i da ce mi ona danas na rucak doneti njihov, bazdaren i sa novim baterijama. Imala sam 121/77 pritisak! Zet mi je objasnio onda kako se gleda pritisak. Problem nije ako ti povremeno skoci pritisak preko dana. To je normalni ritam organizma, reakcija na stres, tezi fizicki rad itd. Problem je ako se danima ne spusta uopste...

Hvala Bogu za ljude koji imaju strpljenja i vremena da mi objasne.. bas su me smirili.


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: ApRRilski bar
28.4.2019 20:18:39   
Ivanka 75
Haaaaaj narodeeee!
Idosmo u selo... Mir, tisina, milina... Ivka zaspa u povratku, parkirasmo se u dvoristu i ostavimo dete u kolima da spava jos sat vremena 😊

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: ApRRilski bar
28.4.2019 20:23:33   
Ivanka 75
Jance, citam sad sta si napisala...Pazar tebi nisu lekari objasnili da pritisak raste i opada na dnevnom nivou? 
A mislim da si ti sada vise pod pritiskom zbog pritiska i da te to mnogo opterecuje, sto je i logicno. 
Osluskuj svoj organizam... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: ApRRilski bar
28.4.2019 20:27:38   
vocicana
Jance, sta si se iscimala u zadnje vreme, kako i da ne bude oscilacija. Ja sam jutros takvu neku vrtoglavicu i nestabilnost osecala, da je to strava, mada me je i umor potpuno savladao, proslo je. To ti je i sa krvnim pritiskom i sa ekg..om svakog minuta i sata nesto drugo.. Pokusaj da se malo opustis. Nikako Zorkaptil na takav pritisak.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: ApRRilski bar
28.4.2019 20:33:04   
Ivanka 75
Moja sestra ne imala oooogroman pritisak kad je imala 25god, mesec dana je bolela glava, nije znala od cega, ispitni rok, mislila od stresa. Pozali se profesoru na faxu, izmere joj pritisak on oko 200, ne secam se sad tacno. Pitali je kako stoji na nogama sa tolikim pritiskom.
Pila cetvrtinu neke tabletice narednih nekoliko meseci pa prestala. U jednoj trudnoci imala povisen pritisak ali nista alarmantno. 
Sad je ok. I rekli joj da se ne nervira... Misaona imenica... Bese to pre dobrih 20 godina 🙄


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: ApRRilski bar
28.4.2019 22:54:48   
jance

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Jance, citam sad sta si napisala...Pazar tebi nisu lekari objasnili da pritisak raste i opada na dnevnom nivou? 


Ne user posted image

Mislim da je u tome nastao ceo problem. Ok, moze da ti se desi imas visok pritisak, od toga te zaboli glava recimo, ili ti se manta, to je normalno, nema razloga da merim svakih 10min itd. A ja sam se upravo zbog toga utripovala pa sam sebi nabijala jos veci pritisak....

Uglavnom, dobro vece zelim. Nesto zestoko za kraj nedelje?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: ApRRilski bar
28.4.2019 23:05:39   
Ivanka 75
Ja danas mesalaroze i belo vino😊

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: ApRRilski bar
29.4.2019 7:48:02   
Ivanka 75
Dobro jutro, kuc kuc😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: ApRRilski bar
29.4.2019 9:11:03   
jance
Dobar dan. Mi budni od 6. Moze virtuelna kafa. MM vec dole radi, kaze ima svasta danas da pozavrsava.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: ApRRilski bar
29.4.2019 11:44:56   
Ana RR
Ivanka, Ana Olga torta user posted image user posted image nasmeja me!

I ja sam je pravila za Uskrs ali malo drugačije tj manje kisele pavlake. Stavila sam voćni jogurt od jagode u čaši (nisam sigurna da li ima 400 ili 500 gr), jednu kiselu pavlaku i par kašika šećera u prahu (moram zbog mm user posted image ). Sveže jagode sam seckala na kolutove i ređala na fil pa je bio red piškota, fil, jagode, piškote, fil, jagode, piškote, šlag. Sve smo smazali posle ručka user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: ApRRilski bar
29.4.2019 13:39:38   
bubulence
Helou zenskaci!

Mi smo konačno stigli nasoj kucici, krenuli juce oko 14h, stigli sinoc nesto posle 22h... Uz put stali na 15 mesta po jaje, pa kod svakog se zadrzis po malo... Bas smo bili umorni. Danas se do 10 izlezavali, ustali, doruckovali i vratili se u krevet... Evo, jos lezimo a valjalo bi popiti kafu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: ApRRilski bar
29.4.2019 13:52:22   
vocicana
Dobar dan, Ivanka ja se sinoc setila da nicega nemam u kuci, tipa vince, pivce, ali mucak, sve je zatvoreno!
Moze sada ko zeli kaficu, ja evo pijem, pa ako je neko voljan, izvolite.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: ApRRilski bar
29.4.2019 14:19:50   
Ivanka 75
Ana Olga torta je postala hit! Cim bude kajsija i visnji i sa njima probavam
Idosmo u nabavku, sad dodjosmo, jbte Tempo ceh 12000, ne pamtim kad smo toliko pazarili. Kupismo i laku odbojkasku loptu za zabu, ona koju imamo joj preteska. 
Gledah komplet trenerke za mene i ne nadjoh nista, ili ja ne znam sta da trazim ili gde da trazim. 
Sutra idem u Ue da kod notara sestra i ja prepisemo svoj deo oceve kuce strini. Ona tu zivi. Ujutru odem i popodne se vracam, 10h u busu aaaaa 😕
U sredu u Soko banju do subote... Da nas spakujem nesto sad, ostatak ce mm sutra... Ja ionako stizem sutra u pola 10 uvece tek... 
I tako.. Sad pijemo kafu, krompiri u rerni  jagnjetina se greje, Ana Olga torta (u nastavku AOT 😊) me ceka na tacni.... Mljaaaaaaac 💕💕💕

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: ApRRilski bar
29.4.2019 14:23:20   
Duškić
Vracam se da iscitam da vam vidim tu tortu.
A sad kaficaaa!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: ApRRilski bar
29.4.2019 14:23:38   
jance
Ivanka ja sad videh lepu varijantu za trenerke u Lidlu. Nisam sigurna dokle je akcija ali ima onako, fejk dzins boja....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: ApRRilski bar
29.4.2019 14:24:19   
vocicana
Mene moja Lara u tanjiru, bas mi je dobra torta ispala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here