|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Julski baRR
4.7.2019 12:58:55   
Ana RR
Mmmmm zavidim vam user posted image mi baš volimo zovu, moja baka je svojevremeno pravila slatko od bobica zove. To je jedino slatko koje sam volela.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Julski baRR
4.7.2019 13:12:44   
bubulence
Sok od zove je jedini domaci sok koji mi pijemo, svi ga mnogo volimo...



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Julski baRR
4.7.2019 14:22:51   
Ana RR
Daaa, prelep je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Julski baRR
4.7.2019 17:59:12   
flamingos
Gde ste mame?Mi stigosmo u grad.Da malo zahladni,pa da prošetamo.Ljubite dečicu.Svima veliki pozdrav


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Julski baRR
4.7.2019 18:01:05   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence

Sok od zove je jedini domaci sok koji mi pijemo, svi ga mnogo volimo...



Ako,uživajte,jedino ga ja ne pijem,nekako ne volim njegov miris,a ni ukus.Od višanja,domaći sok obožavam.Kako si mi ti?


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Julski baRR
4.7.2019 18:19:56   
doramar11
Lep je i domaci sok od visnje

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Julski baRR
4.7.2019 20:29:37   
bubulence


IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: bubulence

Sok od zove je jedini domaci sok koji mi pijemo, svi ga mnogo volimo...



Ako,uživajte,jedino ga ja ne pijem,nekako ne volim njegov miris,a ni ukus.Od višanja,domaći sok obožavam.Kako si mi ti?





Ee vidis a ja ne volim sok od visanja... Visnje obozavam ali sok nikako. Do pre godinu dana sam mogla da zivim na vocu ali vocni sok, kolac, tortu nije bilo sanse da pojedem... Super sam, hvala na pitanju ❤️. Koliko ostajete u gradu? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Julski baRR
4.7.2019 21:46:23   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: bubulence

Sok od zove je jedini domaci sok koji mi pijemo, svi ga mnogo volimo...



Ako,uživajte,jedino ga ja ne pijem,nekako ne volim njegov miris,a ni ukus.Od višanja,domaći sok obožavam.Kako si mi ti?





Ee vidis a ja ne volim sok od visanja... Visnje obozavam ali sok nikako. Do pre godinu dana sam mogla da zivim na vocu ali vocni sok, kolac, tortu nije bilo sanse da pojedem... Super sam, hvala na pitanju ❤️. Koliko ostajete u gradu? 
U utorak se vraćamo za selo.Ne odosmo u šetnju,kao stuštilo se,mislismo da će kiša i ne odismo,sutra ćemo.Evo igramo se i gledamo košarku.Pa da,stvar ukusa,mi baš volimo voćne kolače.Drago mi je da si dobro


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Julski baRR
4.7.2019 23:54:47   
Ivanka 75
Znaci vas dve bi mogle da mi dodjete u goste obe, imam i visnju i zovu 😊
Sretoh babu one komsinice sto se svadja sa mojim detetom redovno sa njom. Pa me pita a sto su njih dve u svadji. I sve sam joj lepo ispricala, nisam vise ona smerna cutljiva glupa zenska osoba koja se svima izvinjava kad su oni krivi. Cudi se baba kaze nisam ja znala. E sad znas. Pa kaze to su decija posla. Jeste baba decija su, ali kad moje dete place i zali se onda su i moja posla. 
Pa sam joj sve na tenane ispricala, a ona kaze nemojte da se svadjate. Reko ja vala hocu  i sledeci put. Necu vise da cutim ni vasoj snaji ni vasoj unuci. A ona me gledaaaaaa 😊
Sve u svemu, uspesno vece 😉
Malo se mm zabrinuo gde sam, a ja na 20m od kuce polemisem sa babom. 
Radim jos sutraaaaaaa pa odmooooooor. Jao majko sto cu da se dosadjujem 🤔🤔🤔🤔

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 4.7.2019 23:55:59 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Julski baRR
5.7.2019 0:02:55   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Znaci vas dve bi mogle da mi dodjete u goste obe, imam i visnju i zovu 😊
Sretoh babu one komsinice sto se svadja sa mojim detetom redovno sa njom. Pa me pita a sto su njih dve u svadji. I sve sam joj lepo ispricala, nisam vise ona smerna cutljiva glupa zenska osoba koja se svima izvinjava kad su oni krivi. Cudi se baba kaze nisam ja znala. E sad znas. Pa kaze to su decija posla. Jeste baba decija su, ali kad moje dete place i zali se onda su i moja posla. 
Pa sam joj sve na tenane ispricala, a ona kaze nemojte da se svadjate. Reko ja vala hocu  i sledeci put. Necu vise da cutim ni vasoj snaji ni vasoj unuci. A ona me gledaaaaaa 😊
Sve u svemu, uspesno vece 😉
Malo se mm zabrinuo gde sam, a ja na 20m od kuce polemisem sa babom. 
Radim jos sutraaaaaaa pa odmooooooor. Jao majko sto cu da se dosadjujem 🤔🤔🤔🤔
Hvala Ivanka,kao da smo već popile sok.Nemoj da se nerviraš,ako si joj rekla-bar da ti bude lakše na duši.Laku noć želim svima.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Julski baRR
5.7.2019 0:05:09   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Znaci vas dve bi mogle da mi dodjete u goste obe, imam i visnju i zovu 😊
Sretoh babu one komsinice sto se svadja sa mojim detetom redovno sa njom. Pa me pita a sto su njih dve u svadji. I sve sam joj lepo ispricala, nisam vise ona smerna cutljiva glupa zenska osoba koja se svima izvinjava kad su oni krivi. Cudi se baba kaze nisam ja znala. E sad znas. Pa kaze to su decija posla. Jeste baba decija su, ali kad moje dete place i zali se onda su i moja posla. 
Pa sam joj sve na tenane ispricala, a ona kaze nemojte da se svadjate. Reko ja vala hocu  i sledeci put. Necu vise da cutim ni vasoj snaji ni vasoj unuci. A ona me gledaaaaaa 😊
Sve u svemu, uspesno vece 😉
Malo se mm zabrinuo gde sam, a ja na 20m od kuce polemisem sa babom. 
Radim jos sutraaaaaaa pa odmooooooor. Jao majko sto cu da se dosadjujem 🤔🤔🤔🤔
Super,još sutra pa odmor.Uživaj


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Julski baRR
5.7.2019 0:05:48   
Sanjica26 RR
Ivanka, ma kakvo dosadjivanje. Živeo odmoruser posted image Ja sam od danas. Imala sam juce okrsaj sa sekretaricom. Sto ti kažeš necu da budem smerna cutljiva, glupa ženska osoba.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Julski baRR
5.7.2019 0:07:12   
flamingos
Sugrađanko moja,uživaj na odmoru


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Julski baRR
5.7.2019 0:41:24   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Sugrađanko moja,uživaj na odmoru





Sugradjanko!!! SUGRAĐANKO!!!! 
Hvala na lepim zeljama, ali SUGRAĐANKO! 
Kako ja to nisam znala do sad? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Julski baRR
5.7.2019 0:42:47   
Ivanka 75
Dobro bre ptičice, u kom delu grada se kriješ?
A? A? A? 
😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Julski baRR
5.7.2019 0:45:36   
Ivanka 75
Ja sam diiiiivne prijateljice stekla ovde na RR ❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Julski baRR
5.7.2019 0:51:11   
Ivanka 75
Sanjice, to ONA sekretarica od pre?

Ali stvarno mi dosta vise, svi sebi daju za pravo da kazu sta misle a ja kad progovorim onda ne valjam. E, pa, šab me gabri, nek sam loša al mi bar na duši lako. I svi oni u pravu samo zato sto im klimam sa odobravanjem a u sebi se jedem, kazi nesto, odgovori, usprotivi se, kazi sve ono sto smisljas kao hipoteticke situacije sta bi bilo kad bi bilo... Progovori... I ne izustim ni rec... Oni snazni i samouvereni a ja fucked up (izvinite na recniku).

Feminizam na sunce drage moje!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Julski baRR
5.7.2019 0:55:39   
Ivanka 75
I tako je sad moj mozak u kasne sate sabrao 2 i 2 i dobio 56, nije ptičica odgovorila meni nego Sanji 😂
Vidi se da mi treba odmor, vidi se zasto meni nista nije jasno. Pregrevam se, rostiljanje u najvece... 
Imacete sta da citate ujutru od ovih mojih ludackih fiju fiju postova 😂
Ajd laku noc Vojvodjanke ringerajke, da pijemo ujutru kaficu kad se malo dozovem sebi od blamaGe 😁

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Julski baRR
5.7.2019 7:47:56   
bubulence
Ahahaha Ivanka, jeste, njih dve su sigradjanke, deca idu u istu skolu...

Nemoj 2x reci za sok od zove, mnogo ga volimo a mama ove god nije pravila😁

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Julski baRR
5.7.2019 8:12:48   
flamingos
Dobro jutro.Može kafica?Draga Ivanka,sugrađanka mi je Sanjica,bar koliko skapirah-jesam žena u godinama(mislim-NAJBOLJIM GODINAMA,HA,HA)ali ukapiram i ja nešto


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Julski baRR
5.7.2019 8:14:38   
Duškić
Haha. Dobre ste.
Druga i kod mene kafica.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Julski baRR
5.7.2019 8:15:40   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ivanka, ma kakvo dosadjivanje. Živeo odmoruser posted image Ja sam od danas. Imala sam juce okrsaj sa sekretaricom. Sto ti kažeš necu da budem smerna cutljiva, glupa ženska osoba.




Cim cutis svi se osile, ali bas tako.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Julski baRR
5.7.2019 8:16:06   
flamingos
Vidiš kako moja Bubulence sve zna,ljubim vas.Da popijem kafu pa odoh do pijace i prodavnice,pa u frizerski salon da se ofarbam-naravno u crno,.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Julski baRR
5.7.2019 8:18:54   
Duškić
Flamingos, vec je toplo. Ja zavrsila kupovinu
Ali vredi se kuvati u salonu za dobar friz.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Julski baRR
5.7.2019 8:19:56   
lesica
Dobro jutro, neki se još danas klackamo na posao, pa odmor 🎉🎉🎉

Kako ste?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here