|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Julski baRR
30.6.2019 15:18:15   
veselicaa
Dragi forumaši,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici postavljamo u za to predviđenim temama.

U vezi toga preporučujemo da pročitate opste uslove koriscenja
Ako ta pravila budu kršena, chat teme ćemo zatvarati.Procitajte ringerajin vodic za koriscenje foruma
user posted image

< Poruku je uredio veselica RR -- 30.6.2019 15:21:33 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Julski baRR
30.6.2019 15:19:12   
jess021
Evo mene u junu prva da se upisem! 


Moze neko vocno pivo 😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Julski baRR
30.6.2019 15:19:35   
jess021
Julu😅😅



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Julski baRR
30.6.2019 15:22:53   
veselicaa
Evo da otvorimo baRR user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Julski baRR
30.6.2019 15:25:47   
veselicaa
Jess samo za tebe draga user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Julski baRR
30.6.2019 15:30:33   
jess021
Veselice 🤗🤗🤗



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Julski baRR
30.6.2019 16:09:11   
Ana RR
Hello 😊 za mene jedan garibaldi koktel, pretty please 😁
Meračim se da idem na terasu da se sunčam pa nikako da krenem. Ova dvojica divljaju, obojicu ću isterati napolje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Julski baRR
30.6.2019 16:11:19   
Ivanka 75
Od junaca julci da postanemo😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Julski baRR
30.6.2019 16:16:01   
bubulence


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Jess samo za tebe draga user posted image user posted image
user posted image



Mmmmmm

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Julski baRR
30.6.2019 16:18:29   
veselicaa
Za tebe samo bezalkoholno user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Julski baRR
30.6.2019 16:19:43   
veselicaa
Ana izvoli draga user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Julski baRR
30.6.2019 16:32:27   
Ivanka 75


user posted image
I torta kao prilog! 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Julski baRR
30.6.2019 16:37:05   
veselicaa
Mmm izgleda bas ukusno user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Julski baRR
30.6.2019 16:57:19   
Ana RR
Mmmmm Vesi 😍 uh što bi mi prijao sada!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Julski baRR
30.6.2019 17:04:10   
vocicana
Hajde da zapocnemo juli!
Ja stigla u pakao sa planine, jos me drzi klimatizacija planine, sada nudim po zelji ko sta voli, imamo hladnih pica, Somersby, Pepsi sa hledom.
Kako ste zenice?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Julski baRR
30.6.2019 18:47:26   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mmmmm Vesi 😍 uh što bi mi prijao sada!!

I plaza user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Julski baRR
30.6.2019 19:43:35   
flamingos
Bubulence,u selu je radno,ali evo sad uživamo u dvorištu.Skače po tdambolini naše dete,pa frizbijem da se igramo,jesam umorna ali moram i sa njom.Danas je pročitala knjigu od 143 stranice,baš voli da čita.Uživancija,čas na trotinetu,pa na trambolini,ljuljaškama,toboganu,pa vijaču preskače.I palačinke sam uspela da ispržim pored sveg posla.Očistila sam i letnju kuhinju,Smederevca kad založim,pa ispečem vruću pogaču sutra i skuvam pasulj,mmmm.A pašće i roštilj,samo još sutra da završim sa čišćenjem.U dvorištu net bolji,od komšike.Jesi li ti dobro?Mame,kako ste,kako deca?Ivanka,torta je vrh.Svima veliki pozdrav i poljubac


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Julski baRR
30.6.2019 20:39:00   
bubulence
Jao flamingos kako ti zavidim. Obozavam selo, i sve te divote koje selo donosi... I smederevac obozavam😁. A za decu je to raj...

Voci, kako je bilo na Zlatiboru? Jedva cekam jesen da odemo... Mi svi porodicno obozavamo zlatibor i odemo skoro svake godine bar na 3,4 dana... Bili smo prosle god u avgustu, ove god planiramo u septembru, najkasnije oktobru... Ivanka, kako bih munula sada taj kolac. Meni komsija doneo gajbicu od 5kg malina... 1kg smo odmah pojeli 😂, nesto stavila u zamrzivac a sada gledam koji kolac da napravim sa ostatkom... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Julski baRR
30.6.2019 20:44:41   
Ivanka 75
Mi xemo na Zlatibor kod moje mame posle mora, od 1. avgusta, da zaxIlindan idemo kod moje tetke na slavu 😊 Zet isplaniro!
A torta nije mojih ruku delo, kupila sam je za čašćavanje juče, odlična je, Napoleon, Slatkiš plus Niš 😊
Dekoracija, moja malenkost 😉

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Julski baRR
30.6.2019 20:45:27   
Ivanka 75
Ovo parče sam ja za sebe garnirala 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Julski baRR
30.6.2019 20:48:56   
bubulence
Ja za veceru pohovala palacinke, i ispekla jos da bude i za slatke... I rekla sam mojim da nema vise palacinki do jeseni...

Ivka, mama ti je na Zlatiboru? Zasto ja nemam nikoga na Zlatiboru 😔!?!? Voci, usvoji me😁

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Julski baRR
30.6.2019 21:10:41   
Ivanka 75
Bubi, ja sam iz Uzica, nisi Uzicanin ako nemas nesto u blizini Zlatibora. Mi imamo vikendicu u Mackatu ali svaki dan odemo na Zlatibor da proset_amo.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Julski baRR
30.6.2019 21:16:26   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: bubulence

Jao flamingos kako ti zavidim. Obozavam selo, i sve te divote koje selo donosi... I smederevac obozavam😁. A za decu je to raj...




I ja volim selo i kažem mm da bežimo na selo. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Julski baRR
30.6.2019 22:22:31   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: bubulence

Jao flamingos kako ti zavidim. Obozavam selo, i sve te divote koje selo donosi... I smederevac obozavam😁. A za decu je to raj...

Voci, kako je bilo na Zlatiboru? Jedva cekam jesen da odemo... Mi svi porodicno obozavamo zlatibor i odemo skoro svake godine bar na 3,4 dana... Bili smo prosle god u avgustu, ove god planiramo u septembru, najkasnije oktobru... Ivanka, kako bih munula sada taj kolac. Meni komsija doneo gajbicu od 5kg malina... 1kg smo odmah pojeli 😂, nesto stavila u zamrzivac a sada gledam koji kolac da napravim sa ostatkom... 

Imas u temi Sta smo danas pravile super kolac,ne pece se.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Julski baRR
30.6.2019 22:24:27   
veselicaa
Evo picence za baRRuser posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here