|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 [16] 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
10.4.2017 22:50:44   
medamisko
Sad je ta akcija bojenja jaja zs Uskrs svud aktuelna. Meni su oboje isli u isti vrtić, mnogo je dece i pre i sad u grupi ali mi je taj vrtic blizu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
11.4.2017 10:02:36   
Anck Su Nmaun
Kod starije mi se jako svidja sto ih stalno negde vode, muzeje, na kej, neka desavanja po gradu. Danas su ih odveli ( i mladju grupu i stariju) na Tvrdjavu u muzej i da obidju katakombe. Svaka im cast me znam kad bih se ja smislila tamo da ih vodim user posted image

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
4.5.2017 17:50:08   
Dilara
EXTREME KIDS - na Dorcolu je NAJGORI vrtic u koji mozete upisati Vase dete...verovatno ni na Bezaniji nije drugaciji posto je vlasnik isti. Mi smo se dugo patili do pre mesec dana kada smo kao i vecina drugih roditelja konacno odlucili da stvarno vise nema smisla sta taj covek tamo radi i da nase dete nije zamorce za testiranje ne skolovanih i bez dana iskustva vaspitacica koje se tamo smenjuju svakog meseca po vise puta.
Kad dodjete za upis na razgovor obeca Vam se sve i svasta .... sve ima od video nadzora - koji pritom nikada ne radi a oni uvek imaju neki super izgovor - do divne hrane koja se svela na sve sem na nesto sto deca treba da jedu...npr. za dorucak im u igraonici ispod na hleb mazu med ili dzem koji dole drze u tegli....ne postoji kuhinja niti higijenski uslovi za pripremu hrane...ili najjeftinija salama koju moze da kupi verovatno u Matijevicu jer mu je to najblize i najjeftinije... uzina su obicno neki krekeri ili napolotanke ili deca dobijaju po keksic...za glavno jelo bude nesto kuvano ali se to sada sprema u njihovom vrticu na Bezaniji...gde takodje ne postoje higijenski uslovi ni opremljena kuhinja ni nista slicno za pripremu hrane...posto mu je 120 dinara po obroku koji je uzimao iz fast food restorancica preko puta vrtica bilo puno da placa pa je resio da kuva...mozda i sam sprema da ne bi morao da plati kuvaricu...ili zenu za pripremu hrane :ll: :ll: :ll:...elem toliko toga loseg ima da se kaze za ovaj vrtic...nista dobro verujte mi ...dargo mi je da smo sada u normalnom vrticu ...dete se odlicno prilagodilo vec mesec dana sve funkcionise bez problema i dete je prezadovoljno.
Procitah da je jedna gospodja bas nahvalila vrtic na Bezaniji...verovatno je odskora tamo pa jos ne zna kako to kod gospodina Savkovica sve funkcionise....dobro se raspitajte pre nego upisete Vase dete u EK...samo poslednjih mesec dana se ispisalo 10ak dece a konstantno ima roditelja koja povlace decu vec dobru godinu unazad malo po malo...to nikako ne moze biti dobra preporuka

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
7.7.2017 0:43:59   
MILENA 78
Ja sam danas isla na Altinu otvoren je nov vrtic ,Zemlja cuda, ima ogormno lepo dvoriste koje je skroz ogradjeno i bezbedno da ne razmisljam a i unutrasnjost kuce je jako lepo osmisljena i komforna da deca mogu lepo da se igraju i uce.Oni sto mi se posebno svidja je vaspitacica koja je izuzetno posvecena tako da od avgusta krecemo tamo...Sve preporuke, inace smo iz Zemunauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
7.7.2017 0:46:43   
MILENA 78
Ja sam danas isla na Altinu otvoren je nov vrtic ,Zemlja cuda, ima ogormno lepo dvoriste koje je skroz ogradjeno i bezbedno da ne razmisljam a i unutrasnjost kuce je jako lepo osmisljena i komforna da deca mogu lepo da se igraju i uce.Cena je super s ozirom da su usli u sistem subvencija pa izadje nesto vise o 5.00 dinara.Oni sto mi se posebno svidja je vaspitacica koja je izuzetno posvecena tako da od avgusta krecemo tamo...Sve preporuke, inace smo iz Zemuna

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
8.7.2017 22:35:33   
nevenica80
Sada je ok vrtic, zadovoljno dete na prvom mestu a i mi

(odgovor članu MILENA 78)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
1.9.2017 9:46:44   
mamica Maja
Dragi roditelji, molim Vas za savet.
Preselili smo se iz manjeg mesta u opštinsko mesto, i "izašli su nam u susret" u vrtiću i prebacili dete. Ali... jako sam ne zadovoljna. Dobii smo vaspitačicu koja je potpisno nezainteresovana za decu: ujutru kada ih prima priča telefonom i sedi za svojim stolom, jedva da pozdravi dete kada uđe u prosotriju, na pitanje kakvo je dete bilo uvek je odgovor "sve je u redu" (mada je on super dete ali valjda se nešto zanimljivo desilo pa bi bilo lepo preneti roditelju), rad sa decom minimalan (sa pet godina još se zabavljaju sa hopi-poki), nema ni trunke emocija, cist profesionalizam, nikada ne zagrle decu, ne pomaze ih po kosi... kada se ide u šetnju, ona stane na štiklice, skine uniformu i cik-cak do parkića, usput bar 20 puta namesti košulju i pogleda se u svaki izlog... jaaaaaaooooooo.... i povrh svega danas dolazimo prvi dan nova soba veličine špajza za 30 dece,da bi namestili kvrevete moraju sve stolove i sotlice da iznesu iz porstorije, a u sobu se ulazi iz trpezarije (koliko je higijenski da roditelji šetaju po trpezariji da bi došli po decu!!!!)...
Možda mi sve to ne bi smetalo da u prethodnom vrtiću nije bilo ovako: kada dete dođe zagrli ga vaspitačica, pogotovo ako se nisu videli nekoliko dana (to je kratak zagrljaj taman da im odlazak od roditelja bude lakši), pita ga kako je, često razogovaraju o prethodnom danu (deca imaju potrebu i osećaju sigurnost da im ispričaju šta se juče dešavalo kući), veoma su nežne, NPR: ako ne želi da obuje nove patofne one mu nahvale kako su divne i savršene i privole ga za tili čas da ih obuje, puno su nam pomogle kada smo se odvikavali od noše, bilo kakav problemčić da smo imali uključivale su se ako tražimo, a priredbe izgledaju kao da su to školarci, svakodnevno se radi ozbiljno sa decom (sa 4 godine su im pričali o kosmosu, sučevom sistemu, Tutankamonu,,,) to je sve na njihovom nivou pa ko šta pohvata...

I ja sada lupam glavu da li da zahtevam da ga prebace u drugu grupu!!!!!

< Poruku je uredio mamica Maja -- 1.9.2017 9:54:33 >

(odgovor članu nevenica80)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
1.9.2017 9:51:34   
krin 40
Pa ako si nezadovoljna prebaci ga.Svako ima svoja očekivanja.Ako tvoja nisu ispunjena premesti dete.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mamica Maja)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
1.9.2017 10:15:37   
Mala Elena
Mamice Majo, znam o cemu pricas, i ovde kod nas ima razlicitih vaspitacica, vise i manje zainteresovanih, i onih koji ulecu da izglade situaciju i privole dete ali i onih koji se stalno nesto zale...
Opet, ako mozes i zelis, pisi molbu da promenis vrtic.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
1.9.2017 13:06:56   
mamica Maja
Hvala na odogovoru Krin 40 i mala Elena. Mogu samo da menjam grupicu u okviru istog ( i jedinog) vrtića. Muči me strah da li ću možda svom detetu naškoditi ako izazovem revolt, u smislu njihovog još lošijeg ponašanja.... user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
1.9.2017 13:11:07   
krin 40
Ma detetu nećeš osim ako se lepo adaptiralo i naviklo na drugare.Ne znam koliko dugo ide u tu grupicu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mamica Maja)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
1.9.2017 13:44:37   
Mala Elena
Vi to imate vise grupa? Ne znam kako to ide u vrticu, ne bih volela da gubi postojece drugare iz grupe.user posted image
Pa, sta znam, nece im sigurno biti svejedno.
Sacekaj jos malo, mozda se odnos promeni , ako ne, razgovaraj sa glavnom.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
1.9.2017 14:37:20   
dddaca
I ja bih razgovarala sa nekim nadredjenim toj vaspitacici. Ipak treba da se skrene paznja na takvo ponasanje. Mozda i sa jos nekim od roditelja. Ako vas je vise, mozda i bude nekog efekta

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
2.9.2017 1:12:09   
mamica Maja
Moj malisa je u toj grupi 5 meseci, i privikao se lepo (u prethodnom vrticu je bio 3 godine), odlisno je podneo preseljenje, nov kolektiv, nove vaspitacice. U pocetku je govorio: "mama, one se ovde sa nama nikada ne igraju samo nas cuvaju" i "nisu nezne, nikada nas ne zagrle" jer mu je to bilo drugacije nego u starom vrticu. Sada se privikao, vise ne poredi.
Ali, ja ne mogu da se priviknem, kada vidim sta sada nema...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
2.9.2017 7:42:01   
krin 40
Ja mislim da je važnije da se on privikne a privikao se.Nije malo 5 meseci

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mamica Maja)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
2.9.2017 7:53:20   
isidora88
Stariji sin je imao divne vaspitacice, svako jutro su se ljubili i grlili, jako lepo iskustvo.
Sad mladji sin krece u jaslice u drugi vrtic pa cemo videti kakve nas tu vaspitacice cekaju, nadam se dobre user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
2.12.2017 14:15:35   
Sanjalicaaa
Strasno, strasno, strasno sam razocarana vaspitacicama. Toliko se ruzno i bez strpljenja odnose prema deci da mi dodje da se svadjam sa njima.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 2.12.2017 14:16:24 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
2.12.2017 14:28:44   
Ana RR
Sanjalice, i treba da se svađaš. Dok ne pokažeš zube neće se promeniti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
2.12.2017 14:41:17   
Sanjalicaaa
Ana, zadnjih sest meseci se ja sa njima ganjam, tacnije od Uskrsa. Ne vide oni u cemu je problem, tj. kazu da je problem u deci mnogo su nemirni i neposlusni, ovakvi, onakvi... Pa dok mi to prica jos i prevrne ocima user posted image Kada im skreneno paznju one se poprave malo, pa posle nekog vremena opet. Ne mogu vise, promenicu vrtic. Zao mi je i mog deteta i druge dece.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
2.12.2017 15:15:03   
Ana RR
Ako možeš promeni jer takvo ponašanje utiče na decu. Sramota.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
2.12.2017 20:39:54   
Milena18
Sanjalice, menjaj ako možeš. Meni je grubo ponašanje prema deci tog uzrasta neprihvatljivo.
Ja sam uglavnom zadovoljna vrtićem. Jeste da je malo star i dugo nije renoviran, pa izgleda kao da je vreme stalo pre 30 godina, ali vaspitačice mog deteta se stvarno trude,tj. jedna se trudi, za drugu nisam sigurna, mislim da ona čeka da ode u penziju. Ali ta koja više radi im svašta pravi da im oplemeni prostor, nežna je prema njima, prati njihov razvoj i vodi beleške o tome.M je baš voli. A i ja volim da vidim da je neko tako posvećen svom poslu.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
12.2.2018 10:17:31   
dunja RR
Predivan vrtič (i ja sam išla u isti), divne vaspitačice.

Jutros nije bilo Jace, i rekoše mi da su joj nešto pronašli, i da je otišla na operaciju, ne znam detalje ali sam se baš smorila i rasplakala.

Divna žena i Savke je baš zavoleo. Nadam se da će biti sve ok i da će nam se brzo vratiti.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
23.2.2018 23:57:41   
Srecko47E
Ako ga uporedim sa vrticem po gradu,nista posebno.Cak ni osoblje nije nesto jer su stranacki zaposleni.Nemaju strucnost u smislu skole.

Sve je dotrajalo ali to nam je sto nam je.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
21.7.2019 13:15:21   
MimaKos
Nas je centralni vrtic i ja sam prezadovoljna, cisto je , vaspitacu su mladi i motivisani, zaista nemam vece zamerke


(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
29.8.2019 7:55:06   
Duškić
Ok mi je vrtic. Nije nesto specijalno sredjen, ali su mi vaspitacice skroz ok.
Lepo rade sa njima.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 15 [16] 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 [16] 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Evo čega se deca najviše plaše, prema uzrastu
Grmljavina, mrak, veštice, čudovišta, duhovi i mnoga druga zastrašujuća stvorenja koja bi mogla živeti u mračnom ćošku s...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here