|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 20:51:39   
vonavoj
Nisam mu maraj sad davala..Kod vas je mozda bila trodnevna groznica..Nista ne kaze kad ce proci,ali prolazi samo of sebe..od juce popodne nema temp...Gledala sam mu usta nema afte,samo u grlu tackice.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 21:05:38   
pari
Je l.imate utisak da od puno svakodnevnih obaveza i nervoze ne uzivate dovoljno sa decom? 

Ja imam takav utisak...kao da mi prolazi vreme...


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 21:17:57   
vonavoj
Imam utisak,i ubija me...pogotovo sto sam sama do 18h.a posle ako treba neka nabavka,opet trk..ili njihovi sportovi..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 21:22:51   
branki*

IZVORNA PORUKA: pari

Je l.imate utisak da od puno svakodnevnih obaveza i nervoze ne uzivate dovoljno sa decom? 

Ja imam takav utisak...kao da mi prolazi vreme...


da,bas imam.kao sve jurim da postignem,mora ovo,mora ono,pritisak na poslu,ajde idi tamo,uradi ovo i sve neka trka,a sta jurim i zbog cega,realno pojma nemam ,sustinski.dodje noc i strpam ih u krevet i onda ujutru opet juri ,vrtic,skola ,i druga polovina dana opet mi se zgura da svasta nesto moram i opet dodje noc i tako svaki danuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 21:50:43   
flamingos
Hajd iz trećeg pokušaja-otkucam i ne ode.Von,Mirko,kako ste?Maraj držite se,baš mi je žao,što pre ozdravite.Mi nekako guramo.Još je malo bolucka stomak,ali joj nije muka.Izgurala je danas,naporan dan,ali su u školi crtali Dositeja Obradovića,pa je i ona crtala i poslaa je njen crtež učiteljica na konkurs.Bolje što je išla nego da sedi kući i sad da ne zna šta pre da piše.Inače,oslobođeni su bili nastave.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 22:06:54   
Sanjica26 RR
Dobro vece.


Mlađa spava. Starija se sprema. Imali su neki konkurs, pa im je uciteljica uzela radove da posalje. 
Sutra je praznik. Idem na opstinsku slavu u selo. Sluzbeno🙄 Moracu pre podne da spakujem decu. Odose malo kod bake. 
Von, nadam se da ce da protekne dobro noc. 
I kod vas Voci. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 22:08:30   
Sanjica26 RR
Pari, da ne radim sigurno bi imala vise vremena za decu. Ovako....samo trcis, trcis. Danas sam od muke i od umora plakala. Nemam snage vise. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 23:32:27   
flamingos
Laku noć želim svima.Odmarajte.Evo mi se pakukemo u krevet.Ljubite dečicu i budite mi svi zdravi❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 23:38:01   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Pari, da ne radim sigurno bi imala vise vremena za decu. Ovako....samo trcis, trcis. Danas sam od muke i od umora plakala. Nemam snage vise. 





❤️❤️❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori mama 11/19
8.11.2019 0:14:53   
Sanjica26 RR
Ivanka, jos ne spavasuser posted image

Ni ja jos. Nesto me je steglo grlo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori mama 11/19
8.11.2019 0:25:55   
pari
Meni se M bio probudio malopre,place,ustao...ja mislila nesto nije u redu, drmam ga,pitam sta je...on samo place...otisli u wc,on se upiskio stojeci,ja i dalje pitam sta je,on nesto mrlja...otisli u krevet,legli, zaspao...

Izgleda da je sanjao a ja nisam shvatila...
Krklja dok spava, kasljuca...
A ja ne spavam...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori mama 11/19
8.11.2019 7:10:31   
flamingos
Dobro jutro mame,hajde da pijemo kafu.Oko osam da odemo do fizijatra,u sklopu sistematskig.Nismo bili kada je ceo razred iišao,bolesna bila Anđela,pa se nadam da nas prime.Njena dr.kaže da nam nikakav uput ne treba,jee već ima kod njih,samo da kažemo da je izostala pošto je bila bolesna.Pari,sanjala dušica draga nešto,nadam se da si uspela koliko toliko da se naspavaš.Von,Mirko,ostali jeste li dobro?Pozdrav svima


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori mama 11/19
8.11.2019 8:07:51   
vonavoj
Jutro,noc je malo bolje prosla..nema temp,ali se probudi i place iz sve snage,ne da da mu pridjem..Sad je pojeo cokolino,napokon,mislim da se i osip povlaci..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori mama 11/19
8.11.2019 8:11:05   
flamingos
Držite se von,duša draga.Ljubim vas❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori mama 11/19
8.11.2019 8:12:23   
bebilule
Jutro mame. Ja pijem kafu, pa cu po hljeb. Danas nam je slava. Mislim da ce vecina gostiju popodne jer je radni dan. Za sutra sam ostavila svoje drustvo. Danas rodbina i komsije.

Sinoc izmislih neku tortu, mozda je i dobra. Kontam malo mi jedna, pa smuckah od onoga sto sam imala u kuci. Izmedju ostalog, ima preliv od brusnice sa likerom od visnje. 😂
Von, ide to na bolje. Pari, on je sve to u snu obavio. Kako su ostala djeca, Maraj? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori mama 11/19
8.11.2019 8:18:56   
vonavoj
Bebi,te torte od srca su najlepse😂😂

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori mama 11/19
8.11.2019 8:20:59   
Sanjica26 RR
Bebi, srecna ti slava. 🤗


Dobro jutro. Ocajno sam spavala. S ode u vrtic. Cekam posle mm da dodje i odosmo do muzicke na neki razgovor. Odlazemo taj razgovor da ne budemo odmah tuzibabe, ali samo steti detetu. 
Nadam se da su decica dobro spavala

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori mama 11/19
8.11.2019 8:24:03   
Milena18
Dobro jutro!

Bebi, srećna slava!

Von, nadam se da se neće ni vraćati temperatura. 

Mama Jo, nemam dozvolu, od početka učim, ali dobar deo sam prešla, pa je već lakše.

Ivana, nema te... Kako si, kako su dečica?

Ja na poslu, odoh da skuvam kaficu pa da se bacim na radne zadatke.



< Poruku je uredio Milena18 -- 8.11.2019 8:27:31 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori mama 11/19
8.11.2019 8:24:52   
bebilule
Da Von, meni se biti najljepsa i ubjedjivacu druge kako je divna. 😂
Sanjice, sta je bilo u skoli? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori mama 11/19
8.11.2019 8:31:57   
Sanjica26 RR
Ma, profesorka koja drzi instrument malo, malo ne dolazi. Vidi koji je mesec. Pritom ne obavestava me da nece imati. I onda nas dve cekamo. Kao da sam zaludna. Posaljem joj poruku i ona kaže kako nije dobila a mene obavestava da jeste. I tako. Moraju malo da se pozabavi time. Mada, kazu mi ljudi koji tamo rade da nju stiti zakon, jer je za stalno. Znas sta? Da dete ne voli od starta bi je ispisala. Ovako, zao mi je. Juce se i ona iznervirala. Kaže nece vise da ide 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori mama 11/19
8.11.2019 8:37:04   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ivanka, jos ne spavasuser posted image

Ni ja jos. Nesto me je steglo grlo.



Nisam spaval, dosla sam kuci sinoc u pola 11, pa vecera, tusiranje, dogovor sa mm za danas, slusanje Ivinog koncerta iz kreveta.... 😂
Treba da perem sudove... Tura br 2 od jutros... Pa da unesem neke cvećke sa terase unutra, dok nije previse zaladiko, posle ima da tuguju. 
Da isprzim paprike za rucak... Imam 1h za sve ti. 
Temperaturci, brzo nam ozdravite! ❤️❤️❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori mama 11/19
8.11.2019 8:43:06   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: pari

Meni se M bio probudio malopre,place,ustao...ja mislila nesto nije u redu, drmam ga,pitam sta je...on samo place...otisli u wc,on se upiskio stojeci,ja i dalje pitam sta je,on nesto mrlja...otisli u krevet,legli, zaspao...

Izgleda da je sanjao a ja nisam shvatila...
Krklja dok spava, kasljuca...
A ja ne spavam...



Pari, nemoj da ga budis kad bude imao takvu epizodu opet. Kod moje Ive ne to pocelo dad je imala bas bas visoku temp proslog februara. Probudi se, nekad proset_a po kuci, bunca i prica svasta. Mi probali da je budimo ali smo shvatiki da ne treba. Samo u tisini ga odvedi u wc i vrati u krevet. Lezi sa njim i  to je to. 
Brze se smire tako. 
Nadam se da vam se nece ponoviti. Ivi se ponavlja svaki put kad ima visoku temp i kad joj nesto fali. Npr pre mesecak dana je jednom povrstila uvece i krenula da prica svasta iako je kao budna. Tek posle nekoliko min se prosvestila i pocela razumno da prica. Moja mama se zgranula kad je cula i videla. 
Stresno za nas ali moras zadrzati prisebnost. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori mama 11/19
8.11.2019 8:43:24   
pari
Bebi, srećna slava! Da uživate danas i sutra!


Ja umorna naravno, M i dalje slinav i kašljuca...
Von, nadam se da će vas danas proći. Maraj,kako ste vi?Druge mame?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori mama 11/19
8.11.2019 8:44:18   
pari
Hvala Ivanka, sad znam ali nisam znala noćas...ja se uplašila



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori mama 11/19
8.11.2019 8:44:53   
Ivanka 75
Bebi, srecna slava! 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here