|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 13:22:25   
vonavoj
Ana,pa to je prelepo....ali mnogo para😂😂mozda je i guzva,pa se nema privatnosti bas.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 13:24:00   
dunja RR
da da, piše u kometarima na tripadvisoru da je tolika gužva, jul i avgust, da bude baš strašno. jedino kažu jun ili septembar može biti ok.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 13:48:22   
Ana RR
Pa da, verujem... da Mare ne ide u školu rado bi išli u septembru.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 14:15:41   
Didy
Mi smo isto, po nagovoru mog brata, razmatrali Armenitis već nekoliko godina, ali sad ti kampovanje dođe skuplje nego smeštaj u apartmanima. A ni kampovi nisu ko što su nekad bili, dosta su uređeniji. Mm verovatno ne forsira jer zna da ni ja baš nisam neki pristalica kampovanja, insekata, zajedničkog toaleta (u Armenitisu znam da nije)... Neka meni apartmana. user posted image

Dunja, meni je kamper životna želja. Mm je meni pre par godina na letnjem raspustu rekao - Tebi ne treba kuća, već kamper. user posted image Najsrećnija bi bila kad nijednu noć ne bi na raspustu prespavala kod kuće. Istina. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 15:00:22   
mama Jo
Jaoj meni ovonletovanje vec zadaje glavobolje 😂
Moracu ovih dana detaljno da predjem ovu temu opet da vidim sta ste pisale, i da se odlucimo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 15:11:19   
Ana RR
Ništa mi ne pričaj. Ne mogu da verujem da se još uvek nismo smislili.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 15:49:16   
smeško
Анчи, а замисли мене која плаћам са мм, а немам појма за које место?user posted image
Толико цимања око здравља ове године,тј. прошле, да ми је свеједно где, само да идмо сви заједно.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 17:24:33   
Ana RR
Hahaha dobra si user posted image joj da znaš, to je i mm rekao - samo da smo zajedno i da uživamo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 17:29:41   
smeško
Е, да ме неко разуме.user posted image
Мене мм пита да ли желим да знам, онда пређеми на другу тему и заборавимо.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 17:53:59   
Ana RR
Hahahaha user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Letovanje 2020.
17.2.2020 17:34:58   
Khaleesi
Devojke da li je neko letovao preko Nikane.gr?

Imam neki smestaj, tj nasla preko njih nego mi sve malo ne znam sumnnivo.... Nema ugovora njsta a ja treba unaprrd da uplatim. Kazu oni su online agencija.... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Letovanje 2020.
17.2.2020 18:42:15   
dddaca
Nikana je online agencija koja ima veliku bazu smestaja u Grckoj. O sebi kazu da nemaju proviziju, ali u direktnom kontaktu sa vlasnicima moze da se dobije i povoljnija cena. Dakle, nadjes smestaj preko Nikane, vidis koliko ti trazi, a onda kontaktiras direktno vlasnika i vidis sta ce on da ti kaze. Sa njim uvek postoji mogucnost pregovora oko cene. U oba slucaja najcesce platis akontaciju.
Mislim da nemas razlog za brigu, zbog toga sto ti traze placanja unapred. Vec godinama tako rade i ogroman brohj ljudi je letovao preko njih, tako da to ne bi trebalo da predstavlja problem. Uz to, mislim da su registrovani u Grckoj.

Koji si smestaj gledala?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Letovanje 2020.
17.2.2020 19:34:55   
Ana RR
Khalesi, oni, kao i grčka info, su online agencija. Sve je regularno. Ja sam uvek za direktan kontakt vlasnika.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Letovanje 2020.
17.2.2020 19:49:58   
dunja RR
Ja nisam letovala preko Nikane, ali kontaktirala sam ih ove godine sa par upita, deluju mi jako profesionalno, i do detalja opišu smeštaj, sa svim vrlinama i manama, što mi se dopada. Verujem da imaju proviziju, i to je sasvim normalno, pa niko od nas ne radi za džabe, ali kontam da i oni dobiju neke popuste od vlasnika. Ja sam recimo na neki upit za Tasos dobila istu cenu od njih za njihova 2 smeštaja i istu cenu od vlasnika za jedan drugi smeštaj koj oni ne rade, ali je u istom mestu na Tasosu, čak su mi ti smeštaji preko Nikane delovali bolji. Opet, nisam išla preko njih, ali ostavljaju pozitivan utisak, meni,

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Letovanje 2020.
17.2.2020 20:49:30   
gagana83
Preko Nikane su išli svekar i svekrva sa mojom Unom, ali sam im ja rezervisala, tj kontaktirala sa curama iz agencije. Oni su bili baš zadovoljni.


Nema potrebe za sumnjom, profi su, verovatno i poslovniji od regularnih agencija.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Letovanje 2020.
17.2.2020 20:52:13   
vocicana
Mi jos uvek nista ne znamo za letovanje, msm postoji jedna opcija, ali o tom potom

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Letovanje 2020.
17.2.2020 21:50:36   
Sanidej
Koliki depozit uplacujete kada rezerviset_e preko Nikane? 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Letovanje 2020.
17.2.2020 21:59:41   
vonavoj
Mi smo isli u Toroni preko Nikane..profi su skroz,ozbiljna agencija.stigne potvrda na mail.Ne secam se koliko sam platila avans..mislim 30%. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Letovanje 2020.
17.2.2020 22:01:20   
Sanidej
Na sajtu je dat raspon, zato sam pitala da znam kako funkcionise u praksi. Vonavoj, sve se placa u evrima jel da?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 7:03:51   
jess021
Nikana je skroz proverena agencija, mi smo išli preko njih prošle godine, sve je bilo kao po dogovoru iako je istina da može da se dobije niza cena direktno od vlasnika.


Mi još uvek ništa. Ja nesto gledam Pelion, ali bih neko mesto gde bas ne moram svaki dan da se vozam i da imam aktivan odmor. Jel bio neko u tom delu Grčke? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 7:04:21   
vonavoj
Sve placas u evrima..

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 9:21:42   
gagana83


IZVORNA PORUKA: jess021

Nikana je skroz proverena agencija, mi smo išli preko njih prošle godine, sve je bilo kao po dogovoru iako je istina da može da se dobije niza cena direktno od vlasnika.


Mi još uvek ništa. Ja nesto gledam Pelion, ali bih neko mesto gde bas ne moram svaki dan da se vozam i da imam aktivan odmor. Jel bio neko u tom delu Grčke? 


Koji deo Peliona te interesuje?Istok i zapad su totalno različiti. Istok ima neuporedivo lepše plaže ali je i divljiji. 
Ja sam bila na istoku, doduše samo dve noći, u mestu Agios Joanis i to je jedino mestašce na istoku. Ima dve plaže u samom mestu i plažu Plaka do koje se takođe može pešaka. Za nju kažu da je jedna od najlepših ako ne i najlepša u tom delu Grčke. Nju nismo obišli, promašili put 😁
Na zapadu nisam bila.
Divan je Pelion!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 10:06:44   
Ana RR
Mi ćemo ostati bez letovanja na kraju, još ništa ne gledamo. I Pilion je opcija ali mi bi na tu drugu stranu koju ne znam da li mogu da preživim zbog krivina.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 10:51:11   
Sanidej
Da li vredi cekati last minute kod Nikane sta mislite? 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 14:03:29   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi ćemo ostati bez letovanja na kraju, još ništa ne gledamo. I Pilion je opcija ali mi bi na tu drugu stranu koju ne znam da li mogu da preživim zbog krivina.


Meni te krivine nisu bile ništa posebno strašne. Jedino što traju malo duže dok se dođe do istočne strane. Možda ja nisam merodavna, jer godinama krstarimo raznoraznim putevima po grčkim ostrvima, valjda sam se navikla. Ana, ti si čini mi se bila na Lefkadi? Ako ti na Lefkadi krivine nisu bile problem, mislim da neće ni na Pelionu. Ne znam kakav je put do okolnih plaža, ali obavezno odsesti u Agios Joanisu. Prvo, jer je najveće mesto, rekla bih i jedino na istoku, drugo jer imaš 3 plaže u blizini. Da upozorim samo, mesto je malecno i nije urbano. Planinska seoca su prelepa.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
Za sve nas koje ne volimo da peglamo!
video
Mnogim ženama se želja ostvarila! Mašina za peglanje i slaganje veša. Ova čudo-mašina će se 2018. godine naći u prodaji.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here