|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 16:11:43   
Ivanka 75
Ja imam koleginicu koja, na prvi pogled, ne obecava kao predavac user posted image
I mnogi misle da je kruta, stroga i odbojna. Ali ti mnogi ne znaju kakva je u ucionici. Fenomenalno radi svoj posao, uvek spremna za cas, prepametna. Ali to niko ne vidi.
Poenta je da djake nauci svemu, tj one koji hoce da uce. Ne moze se ni svako motivisati. I to sto i pored sve zelje zelimo da motivisemo neko dete na rad i ucenje nas demoralise a to nikome ne pada na pamet. Kod jednog sva motivacija ima rezultata a kod drugog nema.
Jedan hoce da uci i da se trudi dok drugi nece. Jedan slusa na casu a onaj drugi i dalje udara decu ispod stola i kliberi se.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 16:28:10   
flamingos
Ma gde ja učiteljima i nastavnicina lako.Imaju obveza i u školi,i posle nastave.Deca ko deca.Razlikuju se.Plus roditelji.Svaka čast svim prosvetnim radnicima.👍❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 16:44:09   
Ivanka 75
Ja nisam objektivna jer sam sa druge strane katedre user posted image

Najgore mi je kad se stvarno potrudim da im ucinim cas zanimljivim da ih motivisem a oni se smeju, posprduju i ismevaju svaki pokusaj da im se cas svidi.
Tada se bas lose osecam.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 17:02:30   
Ana RR
Ivanka, šta znači "posprduju"?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 17:16:48   
IvanaSK RR
Ja smatram da jesam objektivna. Ima finih i manje finih. U dodir sam dosla i sa jednim i sa drugim. 
Naravno,isto tako ima i razne dece...a i roditelja...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 17:42:06   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ivanka, šta znači "posprduju"?



Ismevaju na najgori moguci nacin, vrlo glasno i neumesno, ponizavaju, imitiraju sve pokrete, glasove... Bude vrlo ruzno nekad, i ponizavajuce. Ja izgubim volju da drzim takav cas. 
Desi se da u jednoj grupi sve to uspe i bude fenomenalno i ponadam se da ce i druga grupa iSa istim zarom prihvatiti sve a ono sve padne u vodu. Dzaba trud i zalaganje.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 17:48:28   
Ivanka 75
Ja nekad nisam fina user posted image
Izgurala sam pre 10ak godina jednu babu iz ucionice, stala pa hoceda prica sa mnom o unuci. Ne moze, imam cas gospodjo, okrenem je za ramena i izguram kroz vrata. Svasta posle pricala o meni. Jer, ona nemoze da dodjeda razgovara kad meni odgovara, jer dan otvorenih vrata je uvreme kad ona ne moze.
Pa nisam bila fina kad sam zvala roditelje na razgovor jer jeevidentno da detetu rade domaci. Naljutili se.
Za 20 godina se nakupilo nefinoće user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 17:56:22   
IvanaSK RR
Očigledno se nismo razumeli. Ti si kivna na roditelje. A ja sam kivna na one nastavnike koje bas briga za decu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 18:15:49   
mati
Danas smo pratili deo nastave. Izvela sam decu u setnju... I bas nam je prijalo, tako da se ne osecam krivo... A uciteljica opet dala domaci sa TVa. Moracu da pronadjem na RTS planeti.
Kada sam rekla M da je nastava kao i ranije, a ne od 9h, on poceo da place jer smo planirali da izadjemo. Bas sam se iznenadila, zatekao me. Popakovali se i izasli...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 18:18:20   
Sanjica26 RR
Mati, mogu opet da ti posaljem. Kasnije cu. Sad susim kosu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 18:20:12   
Ivanka 75
Nisam kivna uopste. Naprotiv, radim svoj posao najbolje sto umem. I obozavam to sto radim.

Samo mislim da se stvaraju bespotrebna predrasuda vezana za posao predavaca i kako terorisu decu, zive za to da ih terorisu. Ali, sve u opis sluzbe 😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 18:21:49   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ivanka, šta znači "posprduju"?



Ismevaju na najgori moguci nacin, vrlo glasno i neumesno, ponizavaju, imitiraju sve pokrete, glasove... Bude vrlo ruzno nekad, i ponizavajuce. Ja izgubim volju da drzim takav cas. 
Desi se da u jednoj grupi sve to uspe i bude fenomenalno i ponadam se da ce i druga grupa iSa istim zarom prihvatiti sve a ono sve padne u vodu. Dzaba trud i zalaganje.


Pretpostavila sam da ima veze sa sprdanjem ali nikad nisam čula izraz posprduju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 18:23:01   
Ivanka 75
Ivana, veruj mi, nastavnike je mnogo vise briga za decu nego sto se misli. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 18:28:13   
flamingos
Ivanka,ja ti verujem.Pa svi smo mi išli u školu i imali nastavnike.Nastavnici brinu i daju svoj maximum,e sad deca se razlikuju.Živi bili vi nama i sva dečica.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 19:02:01   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ivana, veruj mi, nastavnike je mnogo vise briga za decu nego sto se misli. 





Pa nije bas tako. Znam puno mojih kolega iz raznih skola u kojima sam radila. Kao pocetnik bila sam u soku kako se neki odnose prema ucenicima, a da ne pricam kako pricaju o njima. Isto tako ima predivnih nastavnika. Tako je to u svim profesijama. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 19:34:01   
IvanaSK RR
Uf,sigurno. Videh bas kako su se neki poneli prema mom detetu. Po onom sto sam doživela nekim bi trebalo oduzeti dozvolu za rad sa decom. 



U stvari,taman posla,divni su svi,prosto da im se svima daju ordeni.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 19:37:41   
Sanjica26 RR
A kako prema meni kad sam isla u skolu. Secas se da sam pricala. Tako da nije sve bas bajno. 
I to me sad prati ceo zivot. Nemam samopouzdanja sto je najbitnije za zivot.



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 30.4.2020 19:38:49 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 19:39:27   
ivaMark
Jeste tako u svim profesijama, to je cinjenica..jedna polovina radi da bi radila a druga da uradi. 

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 19:44:42   
Ivanka 75
O kolegama i koleginicama sve najbolje. 😊

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 19:45:24   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: ivaMark

Jeste tako u svim profesijama, to je cinjenica..jedna polovina radi da bi radila a druga da uradi. 


Otprilike tako. Cast onim divnim. Stvarno im kapu dizem. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 19:47:17   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Uf,sigurno. Videh bas kako su se neki poneli prema mom detetu. Po onom sto sam doživela nekim bi trebalo oduzeti dozvolu za rad sa decom. 



U stvari,taman posla,divni su svi,prosto da im se svima daju ordeni.



Ti bi to po kratkom postupku 😊 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 19:56:05   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

O kolegama i koleginicama sve najbolje. 😊

Tako je Ivanka.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 19:59:31   
IvanaSK RR
Da li treba ogromna ljubav,posvecenost,pozrtvovanost,strpljenje prema tom poslu? Ja mislim da treba. I znam dosta takvih nastavnika. A opet znam i onih drugih. I da,njima bih po kratkom postupku. Taj posao kako treba ne moze raditi bilo ko. 
I znam da ima svakakve dece,a i svakakvih roditelja. Stefanova uciteljica je govorila da je svako dete dobro i da zna makar nesto. Istina,kad krene pubertet i priklanjanje vecini,obicno onoj losijoj to nista ne mora da znaci 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 20:00:31   
IvanaSK RR
Ma ajde bre. Svuda cveta cveće,svi su divni,dobri,bla bla...kad bi svet bio tako jednostavan.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 20:40:19   
Ivanka 75
Eh da imamo tu moc da vedrimo i oblacimo po volji... 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Veliki petak, najtužnija godišnjica i vera...
Godinu dana kasnije bol je i dalje tu. Veo tuge i dalje viori oko škole, na hodnicima, u učionicama ali i nad celom Srbi...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here