|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 10:29:37   
Maslacak15
user posted image brankiuser posted image . tu sam kad god si za pricu. Cuvaj se.user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 10:43:02   
flamingos
Joj Branki.😢😢😢Tako mi je žao...Drži se i piši kad budeš mogla.Ljubim te.Srcem sam i mislima sa tobom.❤


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 11:15:15   
ivaMark
branki, drzi se, zao mi je puno najiskrenije...znam da nema reci koje bi ti olaksale sada situaciju..drzi se 😞



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 14:22:02   
physio70
Branki drzi se. Zao mi je sto ti se to desilo.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 14:46:06   
emicaa
Branki draga mnogo mi je zao,grlim te.Sve smo tu za tebe 💖



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 15:01:01   
veselicaa
Branki draga,zao mi je.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 15:38:50   
vonavoj
Neee,branki! Bas mi je zao,sa koliko elana si pisala,zelela... ne daj se,drzi se!  Tako je sudjeno,i tu nema nazad,i ne preispituj se da li si kriva...

Pisi kad skupis snage...grlim te!Ima li nekih lepih vesti u ovom sranju...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 15:42:10   
lesli
Branki 😔 zao mi je.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 15:51:19   
Maraj
Branki user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 15:53:38   
mama Jo
Ja sad tsk vidim, branki pa kako bogte? Jako mi je zao, jako 😥
Drzi se. Uzas.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 16:05:03   
Ana RR
O branki... :( mnogo mi je žao...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 16:15:43   
branki*
Jos sam u bolnici.ne znam ni zasto me drze.nikog nema.

Ne znam kako se desilo .vracam film.juce je sve bilo normalno.pisala sam sa vama.uvece legla u krevet i citala knjigu.tako zapala.onda se budim u 1,boli me stomak kao pred menstruciju.mahinalno pipnem ves,suvo je,nema krvi.reko,proci ce.u 3 ustajem da idem u vc i u solji ostane sveza krv kao menstrualna.opet legnem i ne spavam.citam o pobacaju,o krvarenju u trudnoci..ustajem u pola 5 ,bol jaci,kao menstrualni grcevi,ali jaci.krvi opet malo,ali je sveza,crvena.onda krecu kaco boloci.povratim.muz me vodi u bolnicu.ja kukam od bola.kao kontrakcije.popuste n a sekund i opet.preklinjem doktorku da mi da nesto da me ne boli.trne mi vilica,tresem se,ona me moli da saradjujem d me preglwda,ja jw molim ,onda zahtevam da mi se nesto da da umine bol.onda na stolu krecem nemontrolisano da placem,da jecam,jer ne samo da me uzasno boli,nego gubim bebu.ubode mi sestra iglu i venu i poslju u drugu sobu i onda urade.to sto urade.plod ae vec spustio u grlic.tako sam u onom ludilu cula.Sad vise ne boli telo.boli sve drugo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 16:18:49   
branki*
Muz me zove...kaze da se nisam cuvala..sredjivala sam stan.jednom me video da spavam na stomaku..to sam se u snu tako okrwnula.vodila decu na bazen.nisam se kupala.do iznad kolena.i u prethodnoj teusnoci sam isla 

Da li sam.ja kriva?moda sam stvarno mogla da je aacuvam..da sam mirovala.I kako mi se nije dalo da juce odem kod dr.a pisala sam.ma....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 16:21:54   
Maraj
Branki nemoj kriviti sebe i ne daj da drugi svaljuju krivicu na tebe. Desilo se. Nazalost. Bice opet Boze zdravlja user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 16:24:36   
Sanjica26 RR
Bas mi je zao branki. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 16:25:35   
ivaMark
Jaooo brankiii, sada ti najmanje treba takvo razmisljanje...naravno da nisi mogla nista da uradis i naravno da nisi nista lose uradila da bi ti prozrukovala to. Nisi kriva ni mrvicu, kao ni jedna zena sto nije kriva kad dodje do pobacaja...neke trudnoce su takve i to je to, jeste izlizana fraza, ali tako je. Samo nemoj sebe da kidas zbog toga. Bolece uvek i tu nema price, ali ti nisi kriva.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 16:30:02   
physio70
Branki to ne mozes da znas. Veca je sansa da trudnoca nije bila u redu i da je zato plod otisao. Znas i sama. Drzi se.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 16:30:59   
vonavoj
Kao da sam znala da ces sebe kriviti,pa sam ti vec o tome pisala..

Da si mogla da mirujes,mirovala bi...da si znala da nesto ne valja,cuvala bi se...sve je bilo normalno,slusala si svoje telo,znaci radila si sve sto si mogla i morala.Necu da te cujem da sebe krivis. Zao mi je sto si prosla kroz bol,i sto ti je sad tesko.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 16:44:11   
Maslacak15
jao branki nemoj ,,,,,to nema veze stobom ,,budi hrabra. niti ima veze sa bilo cime sto si uradila. niti bi promenilo da si bila juce kod dr osim sto bi saznala da trudnoca nije ok. iskreno sve vreme strahujem za tebe ali nisam smela nista da kazem. prosto imas doktore ovo je forum. ali kad si pre dve tri nedelje javila video se eho sve ok 6+ nesto stala mi je knedla u grlu. jel bila si skoro 8 nedelja u tom momentu. ali zbog svega sto se ovde desavalo (vec sam dobila spravom kritiku da uznemiravam trudnice) nisam znala kako da reagujem i nadala se da je bio lapsus . i sve vreme cekam da se javis sa novog scana, :((

. ocu da ti kazem, punis 39 godina to je rizik kasnih trudnoca. bila sam tacno u toj identicnoj situaciji. sve znam. ali nemoj nemoj da krivis sebe pls...jer je sigirno bilo do embriona a ne do tebe.
ako smognes snage probaj opet nije kasno. budi hrabra!!! jako misl na tebe i grlim te...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 16:50:44   
branki*
Drage moje,ja ne prestajem da placem.dodje mi da se kakokam necega i spavam jedno 10 dana.

Mnogo mi znace vase poruke i reci.svaka pojedinacna.i hvala vam na tome.rekla sam samo bratu i da kaze mojima da me ne zovu.ne jos.i muzu sam rekla da me niko ne zove.a,on je takav ..Da,maslacak,ja sam vrtela sad svoje stare poruke na rr,tad sam bila 6+3.nasla sam taj post.i cak sam i sama bas i napisala da mi se cini da bi trebalo d je trudnoca starija..ili nesto slicno.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 16:52:29   
branki*
Mislis da da sam i juce otiala na uz kod dr da bi video da nije dobro?iako je meni juce sve bilo kao i inace.dobro.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 17:08:19   
Maslacak15
ubedjena sam 100 odsto. To od nocas je bio samo zavrsni cin, telo je odbacilo neviabilnu trudnocu. ....neznam kad je tacno to bilo ali sam ja na brzinu sracunala da ako si uradila test krajem maja (zajedno smo pratili sve) da bi morala biti znacajno dalje. ali se prosto nisam usudila da postavljam potpitanja i cackam bezveze...nedelja dana u tom periodu je ogromna razlika..a mi smo znali precizno starost tvoje trudnoce. meni kad se desilo ja nisam ni bila dosla do.tog stadijuma da telo odbaci trudnocu ja sam otisla na uz u deset_oj nedelji gde mi je receno da je embrion stao sa rastom 20 dana ( samo 7 mm je imao bez eha tad) ranije. nikakvih tegoba imala nisam. bas ni malo. inace je sve ostalo vrlo poredivo, imala sam kasnjenje razvoja ploda: na 6+2 kalendarski bez eha i onda se na 7+2 video eho (ali je embrion bio mali  merio 6 dana manje. znaci sve vreme je kasnio i nikad nije presao 7mm...


    Sasvim sam sigurna da bi tako izgledao tvoj pregled da si otisla juce ili prosle nedelje. verujem da ti je sve traumaticno i cela ta epizoda u bolnici ,. i nadam se da ce se tvoj mm umiriti jel poslednjemsto ti treba su gluposti i svaljivanje krivice. krivice nema, veruj mimislim na tebe.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 17:24:17   
Maslacak15
sad sam pogledala. 23. juna su ti rekli da je 6+3. a test si radila 29./30 maja znaci tad mozes da racunas da si bila 4+0...znaci najmanje 7+3 je trebalo tad da meris...doktori stalno zanemaruju te price jel zenama variraju ciklusi, ali mi smo cak i merili progesteron tebi i znamo precizno kad si ovulirala 24h gore dole.
jako mi je zao sto si se istraumirala :(((ali raniji odlazak kod doktora nebi nista promenio kao ni manje ribanja i vise lezanja...kad se ne razvija kako treba nema tu pomoci.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 17:26:08   
jabudic
Branki, ne krivi sebe...Organizam je odbacio trudnocu koja nije bila u redu, to bi se dogodilo i da nisi ustajala iz kreveta. Ja spavam na stomaku i sad, a i u kasnijoj trudnoci, nema to veze sa tvojim ponasanjem. Prosto tako bilo sudjeno. Sto kaze Maslacak saberi se, pa ako imas snage pokusaj opet! Drzi se, uz tebe smo! 🤗

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
18.7.2020 17:36:42   
vonavoj
Maslacak je dala objasnjenje,kao i do sada..svaka njen rec je zlata vredna.. Plod nije bio kako treba,a zasto,kako,ne pitaj se,to se ne moze utvrditi.


Secam se kad je mene ubedjivala da sam trudna i uradim test,na osnovu grafa,a ja sam bila ubedjena da nisam..i bila je u pravu.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here