|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 14:19:34   
Sanjica26 RR
Cujem jutros komsiju kako vice na ženu: "da li si normalna da pijes sa njima kafu" , kako mislis u oci da me pogledas ako se razbolis". Treba da nas zarazis. Dosle su komsinice iz Beca. One su skroz opustencije. Kažu ni maske se kod njih ne nose.

I zove mene posle komsinica. Pre neki dan me je kao upozorila da dolaze i da ce da se potegne pitanje oko interfona. Lepo sam joj objasnila da nama to ne treba.Sad me zove da me upozna sa njima. Samo sam izasla na terasu i mahnula im. Mi smo isli u sumicu u set_nju. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 14:47:22   
pari
Dunja, baš super za Adu! I ja planiram sa decom da idem i nadam se da ću naći neko mesto gde nema nikog. 


Sanjice, mah mah je dovoljan ;)


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 14:55:54   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Ja sam za maske i za rukavice. 

Realno. Jer mi smo jako neodgovorni. Zena bira paradajz i pipka svaki. Nevezano sada za koronu. Mene to bas nervira. Ocima biraj, rukom uzmi.



Ali  ja skroz razumem taj deo X puta mi se desilo da samo natrpam bez zagledanja svake jabuke paradajza ili cega vec a voceni povrce s druge strane trulo i sl. Izes ga sve peres pre konzumiranja i ranije si prala ... 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 14:57:05   
Maslacak15
Komsija je malo pobrkao loncice. Znatno je bezbednije piti kafu sa komsinicama koje su stigle iz Beca nego sa onima koje su bile u Srbiji proteklih meseci. Austija je juce imala 172 slucaja a srbija 370. Zemlje su poredive velicine i ne nije tacno da Austrijanci testiraju manje, testiraju vise ( 99 hiljada testova na milion stanovnika naspram 75 hiljada u srbiji). Sve da verujemo zvancnoj statistici Beograda koja je takodje pod velikim znakom pitanja. Situacija je bitno drugacija od one iz februara i marta kada se spravom moze reci da je Austrija bila perjanica rasejavanja korone po Evropi, pre svega skijasi itd. Zato su i ukinuli mnoge mere jel su jako dobro iskontrolisali situaciju, ali mislim da su i oni uveli ponovo maske. Ja nisam otisla u Beograd iskreno najvise zbog toga sto je nebezbedno i da se razbolim ne znam ni gde bi se lecila ni kako bi se lecila. Smatram da mi je kod Venecije mnogo maja opasnost da se zarazim koliko god to mozda nebulozno zvucalo, tako jeuser posted image Nadam se da cu moci da dodjem u oktobru, posto mi Beograd nedostaje.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 14:57:29   
flamingos
Ako Pari.Idite i uživajte.Morate i negde da odete,ne znam jdste li u stanu ili kući.Ako je kuća i nekako,dvoriśte i lakše je.U stanu zatvoreni,bolke da prošetate.Čuvajte se.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 16:35:43   
Ana RR
Dunja, svaka čast za kupanje u Adi. Ja ne mogu ni da pipnem tu vodu koliko mi je gadna. Mm i Mare odu, kupaju se, ja ne prilazim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 16:41:33   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Komsija je malo pobrkao loncice. Znatno je bezbednije piti kafu sa komsinicama koje su stigle iz Beca nego sa onima koje su bile u Srbiji proteklih meseci. Austija je juce imala 172 slucaja a srbija 370. Zemlje su poredive velicine i ne nije tacno da Austrijanci testiraju manje, testiraju vise ( 99 hiljada testova na milion stanovnika naspram 75 hiljada u srbiji). Sve da verujemo zvancnoj statistici Beograda koja je takodje pod velikim znakom pitanja. Situacija je bitno drugacija od one iz februara i marta kada se spravom moze reci da je Austrija bila perjanica rasejavanja korone po Evropi, pre svega skijasi itd. Zato su i ukinuli mnoge mere jel su jako dobro iskontrolisali situaciju, ali mislim da su i oni uveli ponovo maske. Ja nisam otisla u Beograd iskreno najvise zbog toga sto je nebezbedno i da se razbolim ne znam ni gde bi se lecila ni kako bi se lecila. Smatram da mi je kod Venecije mnogo maja opasnost da se zarazim koliko god to mozda nebulozno zvucalo, tako jeuser posted image Nadam se da cu moci da dodjem u oktobru, posto mi Beograd nedostaje.




Komsija je jako uplasen. Ne izlazi uopste i malo je flipnuo☹️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 16:49:04   
Maslacak15
ni ja se nisam nikad okupala na Adi a rodjena sam u Beogradu i zivela 24 godine. kafenisanje da, kupanje me nikad tamo nije privlacilo. 


ma jasno je meni da su ljudi sludjeni i da se mnogima smucilo. evo citam danas demonstracije u Berlinu i to ne mali broj valjda 17 hiljada procenjuje policija. protivnici mera.....

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 17:45:27   
Sanjica26 RR
Ja se secam da su me brat i sestre vodile na Adu, ali se nisam kupala. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 19:33:41   
physio70
U Berlinu demonstriraju navodno protiv nosenja maski dok broj obolelih ponovo raste.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 22:06:04   
Didy
Dunja, mi idemo u Bačkoj Palanci na Dunav i na jezero (staro protočno korito Dunava) i kupamo se gotovo svaki dan. Ko je odrastao pored Dunava ili Save, on je navikao da se kupa tu. Ja se radije okupam tako nego u bazenu. Bazene ne volim i leti se ne kupam u njima. Sumnjam da se iko može na takvom mestu zaraziti. 


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 22:09:34   
jess021
Meni rukavice nikad nisu imale smisla. Pipkala paradajz sa rukavicama ili bez njih isto je, ko zna sta je dirala pre toga. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 22:14:28   
Ivanka 75
Rukavice imaju smisla kada ih nakon nošenja pravilno skineš i baciš. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 22:14:34   
Didy


IZVORNA PORUKA: jess021

Meni rukavice nikad nisu imale smisla. Pipkala paradajz sa rukavicama ili bez njih isto je, ko zna sta je dirala pre toga. 





Ni meni. Jedino mi psihološki stvaraju barijeru da se mahinalno ne pipam po licu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 22:35:56   
jess021
Ivanka, a kad skines rukavice onda ne peres ruke ili sta? Ne razumem. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 22:42:11   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: jess021

Ivanka, a kad skines rukavice onda ne peres ruke ili sta? Ne razumem. 





Peres obavezno, ruke se znoje u rukavicama. Meni su rukavice logicne ako se koriste samo jednom. Sve ostalo je bljak 😁

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 22:54:49   
jess021
Pa naravno da peres, pitanje je bilo retoricko. U cemu je onda svrha nosenja rukavica? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Korona virus - 2. deo
1.8.2020 22:56:12   
Ivanka 75
Samo krizni stab zna 🤔


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Korona virus - 2. deo
2.8.2020 0:19:19   
Mirko Svirko


Ako je rana predstavlja ulazna vrata za neku infekciju,kako onda rukavice nemaju smisla? Sta ako je neko radio nokte pa ima ranu?Ako neko gricka nokte? Ako se nekk posekao? Jel onda to ima smisla?Ili sam se ja utripovala?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Korona virus - 2. deo
2.8.2020 0:22:48   
Ivanka 75
Sve ima smisla Mirko... Ja sam prestala da nosim rukavice ali zato nosim prskalicu sa alkoholom i na pijac 😁


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Korona virus - 2. deo
2.8.2020 0:24:53   
Mirko Svirko
Meni ce mozak da prokuva. Najvise citam sta pise Maslacak. I hvala Maslacko. 

Ja imam gel za suvo pranje.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Korona virus - 2. deo
2.8.2020 7:30:58   
milicicak
Rukavice imaju smisla ako se pravilno upotrebljavaju. U smislu, pipnete nesto sto je mozda kontaminirano, pa ih pravilno skinete i bacite. Za stalno nosenje iz jedne u drugu pa u trecu radnju npr, nemaju smisla jer sve sto ste pipnuli nosite sa sobom. Dodatni bonusi su sto mozete da ih isprskate alkoholom izmedju pipanja a da ne ostetite kozu na rukama i imate konstantan podset_nik da ne pipate lice. Maska stiti, ne rukavice.


A sto se Ade tice, mi smo svako popodne kad se vrtaimo sa posla tamo. Voda nikad cistija 😁 Ada nase mladosti i Ada sad nemaju veze jedna sa drugom

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Korona virus - 2. deo
2.8.2020 7:35:36   
daca77
Dobro jutro😐...ova tema je, nažalost, još uvek aktuelna. Kod mene u gradu(nadam se da je istog mišljenja i Ivanka), prilično su se svi opustili...možda su i visoke T doprinele da se maske ne nose. Ali, kada sam sinoć videla mali snimak iz Vrnjačke banje, koji je poslao drug mm😳...opšta gužva, naravno svi bez maske. Školska drugarica je na Srebrnom jezeru, isto vidim ogromnu gužvu sa plaže...i draga vršnjakinja Maslačak, vidim da se brčkala na Jadranu, a samo sam ja ostala kod kuće😭

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Korona virus - 2. deo
2.8.2020 8:10:21   
flamingos
I više nego opušteni.Retko kad čitam,slušam vesti.Izađe mi na telefonu,pa ponekada kliknem da procčitam.Mm me obaveštava i,naravno,naš Maslačak.👍❤


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Korona virus - 2. deo
2.8.2020 8:24:17   
jess021
Milicicak, pa to mi kazi. Stave masku i rukavice i obave sve po redu i sve diraju sa tim rukavicama.


Mirko, mislim da se korona prenosi samo kapljicno, mozda i nisam u pravu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here