|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 8:42:39   
pari
Ja vežbala mojih pola sata,M spava...čujem da teško diše...videćemo kako će biti danas,sinoć smo prskali apis golu, kapi u nos, popio toplo mleko...


Kako ste mame?
Milena, super što si uradi to...ja nisam nikad proveravala vit D

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 8:54:55   
jess021
Pari, bravo, ja ne mogu tako rano. Jos uvek pijem kafu😊 Jel ga boli grlo?


Koliko god da spavam, retko kad ustanem odmorna. Narukvica mi pokazuje da uglavnom spavam laganim snom, a ne dubokim. Ne znam kako to da resim?! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 9:14:55   
Milena18
Jess, opuštanje pred spavanje, možda neki čaj od matičnjaka ili lavande. Imaš i one aplikacije sa vođenom meditacijom baš za poboljšanje kvaliteta sna. To ti ja sve kažem, a ništa ne primenjujem user posted image
Pari, da se što pre oporavi M! Ja sam proveravala vitamin D prvi put pre par meseci, bio mi je nizak, pa sam koristila vigantol. Sad ćemo videti da li se nešto promenilo.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 9:17:21   
jess021
Milena, ne znam sta bih ti rekla, uvece budem toliko umorna sa se jedva odgegam od dnevne do sobe. Ne mogu te meditacije nikako🙃Koliko kapi si pila? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 9:19:47   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021



IZVORNA PORUKA: bebilule

Ja ne znam što ih puštate u pijesak. Ja sam rekla M da u pijesak može kada se sam počne kupati. 😂


Imam sto poslova, a nemam snage. Uzeh opet neki honorarni posao, trebala bih to noćas raditi, ali mi se ne počinje. Motivacija mi je Olja, ako zaradiš love, otiđi još jedan vikend na more. 😁




Salis se, jel da? Mislim za pesak


I ja htedoh ovo da pitam user posted image user posted image

Dobro jutro. Mi samleveni a tek je utorak. Srušiću se pored ovog laptopa, duša mi spava.

Pari, spremi mu karamelizovano mleko ako voli. Milena, ja sam još pre dve, tri godine proveravala vitamin D i bio je ispod donje granice a evo ništa ne radim po tom pitanju. Jako sam lenja za lekove user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 9:22:02   
pari
Ja isto loše spavam...spavam sa njima zajedno, budim se često, plus idem da piškim noću...

Kažu da je san jako butan za funkcionisanje i psihičku stabilnost...znači da sam skroz nestabilna 😜
Mogla bih da uradim i ja krvnu sliku...samo ne znam kad i kako...
M je zapušen od jutros prilično...grlo bolucka pretpostavljam od tog slivanja

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 9:26:03   
pari
Ana,kako se sprema to mleko? Zagrejem šećer pa dodam mleko? Ja kao pala sa marsa



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 9:30:37   
jess021
Pari, stavis secer u serpu i na laganoj vatri mesas dok ne postane onako tamno zut, skoro braon. Zatim na to sipas mleko, reakcija ce biti bas burna, taj secer ce se jako stvrdnuti ali kad mleko pocje da vri istopice se 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 9:31:00   
Ana RR
Pari, prvo šećer istopiš da se karamelizuje (potamni) i onda dodaš mleko i kuvaš dok se karamel ne istopi (pošto će se stegnuti kada sipaš leko)

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 9:31:11   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: jess021

Pari, bravo, ja ne mogu tako rano. Jos uvek pijem kafu😊 Jel ga boli grlo?


Koliko god da spavam, retko kad ustanem odmorna. Narukvica mi pokazuje da uglavnom spavam laganim snom, a ne dubokim. Ne znam kako to da resim?! 

user posted image meni bi narukvica pistala da sam umrla kad zaspim user posted image Ja samo decu cujem. Ali bukvalno sluh i mozak mi je bazdaren samo na njih. Na sve ostale zvukove NISTA! moze da duva seva grmi da se rusi kuca, ali kad prostenju mama tiho to cujem. Mm kaze nekad kad se uvece kasno vrati da me bukvalno preskace u krevetu ja mrtva. Ali P zastenje njega cujem user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 9:32:21   
vonavoj
Ala smo odgovorne prema nama..strasno...znamo sve sta treba,a retko koja primenjuje.

Ja se vracqm na kapi za smirenje,josif pancic..evo i ciklus mi se poremetio,od stresa..a bas mi je bio dobar dok nisam radila....te kapi imaju hmelj,to je dobro za hormone...Danas mi je 41vi dan..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 9:38:15   
Milena18
Jess, pila sam prvo 10 kapi dnevno, pa osam. Ukupno tri meseca, pa tri nedelje pauze.
Jesmo vala neodgovorne prema sebi. Von, je l' tebi često tako bude dugačak ciklus? Da probaš onaj virak? Pisale su žene ovde da im je pomogao da regulišu ciklus.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 9:48:49   
vonavoj
Ispisala sam post i nestao..aaaaa..Od januara do juna su mi bili od 33,u julu 39 dana...Pila sam i virak,moracy ponovo nesto..ginekolog kaze sve je to normalno,godine..bla,bla..


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 10:35:09   
ivaMark
Zdravo mamike,

kod nas nista novo...skola...Luka nikako da prihvati, sve se nesto buni i svakog jutra: mama, necu u skolu user posted image J je super,krenula sa plesom, svidja joj se.

smesko, imam iz Bosne kovanica ovih sada sto se koriste...dolazi mi mama uskoro u posetu pa cu poslati po njoj da ona vama dostavi. Pisi stakonkretno trazi. Danas ih uzimam ranije iz skole, idemo kod zubara, J nema ni jednu tacku a L ima jednu malenu pa cu pitati sta sa njom.

Jess i meni pokazuje sat tvrdog sna oko 10-15min do najvise 40min...ne znam kako tebi pokazuje..
a ciklus uzas i meni, od 35 do 25 dana..ne mogu da ga pohvatam nikako.


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 10:43:46   
emicaa
Ćao mame,Dora je danas na izletu do pola 4.David u zabavistu,za pola sata idem po njega.Bila ni jutros drugarica na kafu,kad je otisla odradila sam vbezbe i sad odmaram mozak.Ja imam toliko lak san,cini mi se da cujem kad musica u Doboju poleti 😅

Anci imali ste jako zanimljiv vikend,nije ni cudo sto ste umorni.
Pari napravi i sebi karamelizovani secer pa pijete zajedno.Mozda ce mu biti zanimljivo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 12:21:52   
vonavoj
Emice,imala si vreme za sebe!

Castim, stigla vestica..aleluja!U petak idemo u Budimliju,na produzen vikend... da me prodje bar..l

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 12:24:41   
flamingos
Da,ja pijem kapi virka.Probaj.Milena,pozdrav.Pari,bravo za vežbe,hajd da budete dobro.I ovde je lepo vreme.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 12:31:59   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: jess021

Pari, bravo, ja ne mogu tako rano. Jos uvek pijem kafu😊 Jel ga boli grlo?


Koliko god da spavam, retko kad ustanem odmorna. Narukvica mi pokazuje da uglavnom spavam laganim snom, a ne dubokim. Ne znam kako to da resim?! 

user posted image meni bi narukvica pistala da sam umrla kad zaspim user posted image Ja samo decu cujem. Ali bukvalno sluh i mozak mi je bazdaren samo na njih. Na sve ostale zvukove NISTA! moze da duva seva grmi da se rusi kuca, ali kad prostenju mama tiho to cujem. Mm kaze nekad kad se uvece kasno vrati da me bukvalno preskace u krevetu ja mrtva. Ali P zastenje njega cujem user posted image



Ja ne cujem ni decu🤣 Mm ustaje umesto mene. 
Gde ste? Ja iz jedne skole, u drugu. Krenula iz jedne skole. I prvi put me je zaustavila policija. Kažem: dobar dan. Niste morali bas sad da me zaustavljate kad zurim u skolu🤣 Policajac: a sta radite u skoli? Ja kažem predajem. I on krene da blebece i da kune one sto su izbacili Desanku i Zmaja. Slažem se sa vama. Samo sto mu nisam rekla, covece pusti me, kasnim. 😀Sad sam kod kuce. Jedan domaci, drugo proveravanje. Sad da radim svoje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 12:43:31   
bebilule


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pari, prvo šećer istopiš da se karamelizuje (potamni) i onda dodaš mleko i kuvaš dok se karamel ne istopi (pošto će se stegnuti kada sipaš leko)



Pari, ja još dodam i malo svinjske masti ili ako nemaš, malo putera. 
Ja odoh na sjednicu, prva "živa" od marta. Zaboravila sam i šta nosim i šta treba da radim. 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 12:51:22   
vonavoj
Ja sve cujem..Pari,uzmi mu propolis tabletice za decu,da siska.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 12:55:11   
Sanjica26 RR
Nama su propolis tabletice zakon. I ja ih uzimam. 😁



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 12:55:41   
mama Jo
Pozdrav mame ☺️
Jaoj Ljisho ja opet umreh na tvoj post - kako ti je pistala narukvica kao da si umrla user posted image
I ja jako lose spavam, ja se non stop budim, bukvalno na sat/ sat i po se probudim i proverim decu, nekada budem duze budna nekada krace, i mislim da je to glavni uzrok moje dnevne nervoze. Ja sam vecito u nekom strahu, ja ne znam ni od cega. To mi je i drugarica pre neki dan rekla.
Uzela sam valerijanu malo da me opusti, pre neko vece sam prvi put popila i to odmah 20 kapi, ja sam ujutru jeeeedva ustala, mislim da mi je to bila lrva prespavana noc posle sto godina.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 13:01:39   
mama Jo
Inace vodih jutros U da dr vidi kako hoda, i dalje onako kao da sepa ali nekada manje nekada vise, nekada uopste ne, sva sam se pogubila. Dr je odmah vodela da ,,stedi nogu'' kako oni to kazu.
Poslala nas u bolnicu da snimimo, odmah je rekla da je verovatno taj sinuvitis. U bolnici nam snime kukove i nalaz je skroz uredan. Navodno kad je taj sinuvitis onda se vidi neko izlivanje u kuku. To se kod nje ne vidi. Posle kod ortopeda koji je onako prokomentarisao - nije bas da sepa, jer nije sad to jako da se vidi. Dao da pije brufen 7 dana.
Naravno, mi smo onmah zvali i nasu prijageljicu koja je endokrinolog u DB, poslala sam joj rezultate... Ona kaze da je to ok... I da uz mirovanje i brufen mora da prodje, to je kod dece kao dobar dan. Ali jedino sto moze da potraje cak i 3 nedelje.
Ako se nelim slucajem ne smiri da je zovemo i onda treba konsultovati imunologa. Ja. Erujem da ce se smiriti.
Ona je vesele, mormalno sve, samo tako nekada vuce tu desnu nogicu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 13:07:40   
vonavoj
Ljisho,ti si hit.

Daj joj brufen,procice.Mama jo,uzimaj redovno kapi..😁

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 13:22:59   
Misha i Ljisha
mama jo user posted image ma kakve crne kapi. Meni nista ne treba. Zaspim kao klada. Sinoc sam odjednom ustala i rekla mm "necu ni da idem da se tusiram smrdecu celu noc okupacu se ujutru user posted image " pitao me jesam li dobro. Mislim da sam zaspala za 30 sekundi. Sekiram se i ja ali nikakva sekiracija mi ne moze remetiti san niti bilo koje misli ehhehe... Ja ne sanjam. Bukvalno vec godinama ne sanjam odnosno ne secam se da li sam sanjala. Sto bi rekli umrem kad zaspim, nivo energije mi je toliko nizak da stvarno ne znam kad sam zadnji put sanjala.

Onda mm kaze ti se ni za sta ne sekiras tebi svejedno tebi sve ravno.... Mislim se u sebi ne idem okolo kao dzangrizava baba pa ispada da mi je sve ravno.

Od jutros sam u spidu. Punila sam paprike, pa kacila predavanja onlajn izela ih predavanja, pa treba sad i testove da im sastavim, pa sam zvala D trenere da preuzmem sportsku knjizicu, bile na vadjenju krvi, nasla sam joj klizaljke za novu sezonu user posted image ma svasta sam. I takoc. Hocu danas da zavrsim sa ovom onlajn gluposcu da sutra prepodne dok mi je P u vrticu i dok ne krenem na posao radim. Opet imam problem sa isplatom sa francuzima. Opet ce mi za par meseci platiti sve, sto nije lose naravno na gomili ali treba mi i sad za zivot. I svadbu imamo drugog oktobra. Ma svasta.

eh da da dodam za sepanje. Nadam se da ce proci to sto stedi nogu. sta god da je dobro je da si primetila. Nadam se da ce brufen pomoci.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 15.9.2020 13:24:16 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here