|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 14:05:30   
mikica88
MamaJo, bice to dobro. Ljisho , od tolike akcije nije ni cudo sto odmah zaspis. user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 17:20:11   
flamingos
Mama Jo,proćiće i to,duša mila.❤

Ljisho,spavaš i umesto mene.Noćima loše spavam,a rano se budim.Hoće to kod mene.Šta ćeš-žena u godinama.🙄

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 19:19:39   
Maraj
Gde ste mame. Jane stizem da se javim. Bili u Bosni za vikend. Ja radim. L dodje svaki dan iz vrtica tako prljav da ga odmah ubacim u kadu, i kupanje
Danas mu kosa puna peska bila. Sta oni rade napolju u vrticu...ko ce ga znati...al.ajd, njemu je lepo tamo...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 19:34:25   
pari
Mama jo, dobro je da ste primetili...


Ja sam nešto umorna baš. Bili smo u Zornića kuća, lepo je, mirno,u hladu, lepa priroda, životinje, restoran je ok, pretpostavljam da je vikendom baš gužva, danas je bilo divno jer je bilo nas deset_ ukupno...Kad smo se vratili, bili još napolju i došli kući tek malo pre 7...znači ceo dan napolju...
M više ne boli grlo, ali mu je zato nos pun i stalno duva...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 19:40:02   
mikica88
Bas fino da ste skitali Pari.
Gledam tv , sutra idemo do Panceva da nesto zavrsimo.
Pa prekosutra opet gosti.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 20:35:16   
jess021
Gde ste mame? Mi dosle sa Igralista. Mene nesto bile ledja i set_im da sam juce podigla sto u dnevnoj kad sam usisavala, a tezak je uzas. Prosli put sam uradila isto to, tele sam bas


IvaMark, meni pokazuje procente, i uvek sam ispod donje granice za dubok san. 
Mama Jo, eto, vec smo postavile dijagnozu, proci ce. Ljubi ih. A za brigu, dobrodošla u klub, vec sam pisala mm ce da poludi od mene i kojih misli, a i ja cu sama od sebe 😣Ljiso, bas si vredna danas. 
Sanjice, kad pravis ajvar? 😀

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 20:38:00   
pari
Ja oset_im da sam nervozna, par puta sam danas vikala na decu, a nisam morala. 

Tačno oset_im da bi mi trebalo malo odmora od dece, samo ponekad u toku nedelje da imam 1h bez...ali dobro...
Jess, pazi leđa...svi se tu zeznemo

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 20:38:45   
Sanjica26 RR
Izgleda u subotu Jess🙄 Inace skupe su paprike. Dobijamo ih besplatno od muzevljevih. Cele zime koristimo ajvar.


Pre pola sata smo usle u kucu. Bole me noge. Odoh pocistiti kuhinju. Deca su vec legla. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 20:55:11   
pari
M, kao da je oset_io nešto,pitao me da li može da opere sudove i oprao ih! A onda je rekao da ugasim crtani i da će sad da sprema igračke ☺️



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 21:46:10   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: jess021
A za brigu, dobrodošla u klub, vec sam pisala mm ce da poludi od mene i kojih misli, a i ja cu sama 😀


Isto, isto, isto!!
Najvaznije mi je sad da nju ne boli nista i da je ona ovako generalno sasvim dobro. Proci ce od brufena, i pokusavamo da mirujemo sto vise, ja je stalno pitam hajde da te mama nosi kad amo napolju, danas su mi lesja otpala ali nema veze samo da je to prodje. Generalno, samo da ne skace previse, mora hodati 😁
A i opet kazem, mozda danas kao da je manje to radila.

Pari, divan je M 😍
Ja isto sebe i dalje prevaspitavam da ne vicem, desi mi se, i onda me to bas nervira. Em nema nikakvog efekta, em se ja iznerviram.

Ja sam u nedelju donela od mame pecene paprike, covece kako su dobre. Godinama uzimaju od neke poznanice iz Slankamena, a ove god.su feneomenalne. Jos ih mama pekla na vatri, na smederevcu. Savrsene.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 21:49:59   
flamingos
Pari,bravo za mališana,oset_e dečica sve.Odmori se.Probaj za nosić fiziološki pa snup.Anđeli to pomaže kada je zafrkava nosić.Koliko beše ima godina dete?Još ne popamtih sve.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 21:53:29   
flamingos
Mama Jo,smederevac je zakon.I ja sam popekla 17 kg.Predivne su.Imam i deset_ak kesa od prošle godine.Prvo njih da utrošim,pa ću od ove godine.Baš ih volimo.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 22:44:04   
Ana RR
Pari, bila si mi skoro pa u komšiluku 😁 baš dugo nismo išli kod Zornića a mogli bi dok je lepo vreme.
Ja više i ne iznosim svoje brige i misli, mm će misliti da sam poludela šta mi sve padne na pamet 🙄 ali ne umem da ne brinem...
Još sam nešto htela reći ali ode mi misao...






_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 22:56:50   
Sanjica26 RR
Isto Anci. Juce mi je dr rekao da sam jako senzitivna. Nije ni cudo sto su mi hormoni u haosu. user posted image Non stop neka briga. Nekad zaista bespotrebno. Takva mi je licnost.

Zavrsavam u elektronskom i pakujem se. Noge ne osecam. Bas sam umorna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 09/20
15.9.2020 23:46:43   
Misha i Ljisha
Jao Sanjice sad mi palo na pamet da nisam unela planirane casove i literaturu


Jaooo siz cu dobijem....
Sutra prepodne cu to.
Aman zene ja kazem i svojoj D od plakanja nemas nista. Mm kazem od nerviranja nemas nista. I vama kazem od sekiracije nemate nista. Samo pojacavate brige a resenja nigde. Za mnoge stvari verujem o kojima brinete ni nema resenja niti treba da postoji resenje. Lupate glave bespotrebno. 
Lupam i ja. Al mene tata naucio jednom kad bas bila.lose psihicki...kaze hajde sa mnom da tanjiras njivu. On tanjiracom a ja iza njega spartacem. Tad smo imali jos uvek dva traktora. Kako se mimoidjemo sa traktorima na njivi ja ka donjem delu njive on ka gornjem on tako namesti ruke kao da svira tamburicu i peva. U prevodu pusti mozak na pasuuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 7:48:29   
Maraj
Jutro mame. Ja po kuci. L ode u vrtic. S je do malo pre plakala za njima. Svako jutro isto...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 7:57:53   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. P je opet plakao sad kad je isao u vrtic. Bas mi ga zao, micko mali. Sinoc mu dadoh klizmicu i ladno se nije ukakio, zadrzava. Ko sto rekoh s decom uvek nesto. Al dadoh mu multilac to je i probiotik i prebiotik a danas ce dobiti kad stigne iz vrtica i isilax. tj recicu mm da mu da ja danas imam 7 casova

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 7:58:20   
emicaa
U poslednje vrijeme obavezno se jednom desi da mi prodje post.Kako me nervira

Moje veliko dijete otislo u skolu,malo se sad probudilo.Posle cuvam i djecu od zaove,u sumu ceno otici.Tu me najmanje nerviraju 🤣Pari divan je M 🙂Mama Jo sad vidim za vas,nadam se da ce brzo prestati nogica

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 8:32:41   
Milena18
Jutro!
Pari, kako je divan i pažljiv M user posted image
Mama Jo, biće ok uskoro, videćeš. A razumem da brineš. Ja sam isto jedna od onih koje uvek brinu i analiziraju.
Maraj, Sanjice, kako vaše alergije?
Kod nas sve standardno. Stigao mi rezultat, vitamin D mi je sad ok, zahvaljujući savetu dr sa Ringeraje user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 8:34:33   
mama Jo
Ljisho jos sinoc sam procitala tvoj post i 👍
Cek, a koliko ti P dana nije kakio?

Ja sinoc peglala do kasno, jedva ustah jutros i jos dobijem. Juce sam pojela slatkog koliko dugo nisam i sad mi jee jasno zasto 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 8:39:25   
jess021
Jutro mame, ja jos u krevetu. M se probudila u 7h, evo malopre opet zaspala.


Ljiso, jel P ima problema sa stolicom? 
Mama Jo, kako ste danas? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 9:31:44   
flamingos
Ljisho,mama Jo,kako ste?Ostale mame?

Milena,super što ti je vitamin D u redu,pohvale za dr.sa naše rr.Kod nas klasika.Da završavam u kuhinji,sredim stan itd.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 9:39:57   
Ana RR
Dobro jutro, mi ispratili goste jutros u pola 5, mm ih odveza na aerodrom. Loše sam spavala, treba izdržati danas.

Milena, super što si sredila vitamin D. Da li se bolje osećaš sada, ima li razlike?

Pari, divan je tvoj Marko user posted image

Emi, uh mrzim žuljeve. Ti flasteri su dobri, nadam se da je neće mučiti više.

Ja sam sinoć pojela parčence torte, deverovoj ženi je juče bio rođendan i plus im je godišnjica braka, i evo još uvek me boli želudac. Nije mi prijalo, ja ne jedem uveče a pogotovo ne slatko.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 9:42:15   
pari
Ana,kako je prošlo sa gostima? 

Nadam se da će te proći stomak brzo . Uzmi biljni čaj neki...Ja ne znam gde bismo mogli danas...opet bih negde u prirodu...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 9:46:21   
Ana RR
Pari, nisu bili dugo tako da je prošlo ok haha (ako zanemarimo deverova pametovanja ali to je standardno).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here