|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 9:55:33   
Mirko Svirko
Gde ste zene? Kako ste?

Mi usli malo razboleli se. Nije nista strasno. Alj dovoljno da ne idemo. 
Sta ima kod vas?

Ja radim neku prodaju pa cunjam lunjma  po gradu i tako. Bar neka zaradica. Inace je kod nas sve ok.Mali luduje. Mm me s vremena na breme nervira 😂😂😂

Pozdrav za sve.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 9:56:45   
jess021
Pari, bravo za M, bas je divan decak❤️


Ja se nesto unervozila zbog M noge, zato sto je bila bez gipsa nedelju dana, a nisu joj snimali ponovo pre stavljanja. Jedva cekam sutra, nadam se da ce sve biti ok. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 11:00:31   
Maraj
Milena hvala ti, ja sam bolje. Kako i ne bi kad aerius pijem vec vise od 2meseca...trebalo bi jos malo pa da jenjava ambrozija...

Ljiso jesi to skinula P pelene, pa on zadrzava kaku?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 11:58:23   
Milena18
Jess, šaljem ti zagrljaj. Javi sutra šta kaže dr. Kako ona podnosi gips?
Mirko, baš te dugo nema. Brzo ozdravite. I lepo je što radiš.
Ana, super za goste i što su ostali taman koliko treba user posted image Što se mog vitamina D tiče, ne primećujem neku veliku razliku, osim što nemam one blage bolove u mišićima i zglobovima koje sam imala. Pretpostavljam da je i to uticalo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 12:09:51   
mama Jo
Jess, razumem skroz... I ja sam juce bila sva u nekum pitanjima i opetrecenju - zasto je ortoped nije pogledao kad smo vec bili tamo i nikoga nije bilo posle nas, zasto da pije brufen kadje nista ne boli... Bas sam se bila opteretila. Onda sam rekla samoj sebi - pa doktori su valjda znaju sta i kako rade, hajde da prestanem vise sebe da mucim sto nije bilo ovako, sto ovo ovako...
Kad idete sutra?



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 13:57:06   
Sanjica26 RR
Dobar dan.
Jess, bice sve ok. Sigurna sam.

Ja kuckam. Malo privatno, malo u elektronskom. Bila sam u skoli. Mm omasio vreme kad zavrsava Sofija, pa je malko kasno.
T ide kasnije u skolu. Ludnica nam je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 14:33:19   
jess021
Sanjice, Milena, Mama Jo😘😘😘


Mama Jo, tako sam i ja mislila ali eto ispostavilo da prvi put uopste nisu videli prelom, a i drugi put zamalo da nas vrate sa istom pricom. Ona je super, samo sto je hoda. Mislim, ne miruje uopste, ja ne mogu tu nista, kontam noga je fiksirana, samo me brine taj period pre gipsa. Ja vezbala, okupala se, evo zavrsavam rucak i zamesila vanilice. Trebala sam do vrtica da potpisem ugovor, ali nema sanse da to danas stignem. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 14:34:33   
jess021
Da, zaboravih napisati da smo mi svaki dan na igralistu, imamo neki tricikl od drugara, nosimo se, guramo, igra se u pesku.... Ko zna sta ce izbaci iz tog gipsa kad ga skinemo🤣Zao mi da bude u stanu kad je tamo lepo vreme. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 14:41:29   
pari
Jess, razumem te skroz, normalno je sto se brines...bice to dobro sutra!


Razmisljam ovih dana bas da li da ih saljem u vrtic makar na kratko s obzirom da nemam pojma kad cemo za Ameriku...ne znam ni sama...oboma bi im prijalo, M bas zeli da ide plus je predskolsko, a T bi prijalo da se malo odvoji od mene i da se socijalizuje...A opet strah me i korone, ali i drugih virusa sad kad smo sami...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 16:04:23   
Maraj
Pari svako trazi svoje drusto, pa i oni. Ka cu S od ponedeljka na adaptaciju...
Mislim da ce i tebi prijati , da imas malo vremena za sebe, bez dece user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 19:29:42   
vonavoj
Ja se raspadam..bukvalno...pocinje i pritisak da skace,organizam ne moze ovaj tempo dugo....

Usla u kucu u 3 i 20,brzo jedi,u 4 T na trening,vuci svo troje...vratili se.hoce ispred kuce..vecera,sad kuvam za sutra..popila sam vec 2 leka za glavu...mm na sluzbenom putu,ostaje da spava..a i kad ne spava dodje u 18h...isto svaki dan...Mislim da cu naci nekog da mi makar kuva...ne mora nista drugo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 20:09:45   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Maraj

Milena hvala ti, ja sam bolje. Kako i ne bi kad aerius pijem vec vise od 2meseca...trebalo bi jos malo pa da jenjava ambrozija...

Ljiso jesi to skinula P pelene, pa on zadrzava kaku?




Maraj mi smo bez pelena vec duze vreme. Od kako smo otisli na salas. Od kakp ide u vrtic imamo problem. Ne znam zasto. 😔
Ja smlacena totalno. Pisem posle. Evo P zaspao pa da poobavljam nesto kasnije

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 20:27:43   
mikica88
Mame, kako ste? U zurbi i frci. Mi danas ocekivali goste , ali nam odlozili za drugi dan.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 21:03:36   
Maraj
A joj ljiso, nemoj da me plasis... S treba da krene od ponedeljka user posted image

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 21:19:47   
Misha i Ljisha
Maraj ne znam sta bih ti rekla. Evo kaze muz da nije ni piskio celo popodne a popio litru vode. Sva sam na iglama. Znas kad se nadam da ce se upiskiti i krevet. Strasno. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 21:44:30   
Mirko Svirko
Hej hej.. 

Milena,tu sam citam. Kad kad nesto napisem..Kako ste vi? Jess, sta se to desilo? Imate gips? Mama jo,sta je sa vama?Maraj sam skontala da je u pitanju alergija na ambroziju.Ljisha, muci muku sa vrticem ili sa zadrzavanjem mokrace ili?Meni je M piskio 24h u vrticu.Sada se lepo uklopio. Samo je orvi dan kukao ne plakao nego kukao i vristao i govorio da mrzi vrtic. Kaze deca su zapusila usi i bilo ga je sramota.Posle je isao lepo. Ali krenuo je da slinavi pa ne idemo. Nadam s eod ponedeljka.Pari, svakako im je bolje u vrticu. Ali naravno da ima i drugih virusa,  ne postoji samo korona.Von, ne znam kako sve stizes. Ja se tebi zeno divim. 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 21:52:05   
vonavoj
Mirko,super za vrtic,naviknu se brzo.

M je pu,pu...vaspitacica kaze da je odlican,prvi uzme da pomogne,raskloni..ljubi ga majka😂😂

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 22:07:32   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Sve sam rasklonila, skuvala rucak za sutra. Sutra ranim. Mm mora S u skolu. Sad da se tusnem i spavanje.

Bas me bole noge. Sve idem pesice. Jos dva dan i vikend. Radujem mu se kao malo dete. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 22:25:18   
Misha i Ljisha
Sanjice svaka ti cas_t. Ja kolima pa crkoh danas. Predajem sa otvorenim vratima. Da cirkulise vazduh a i deca su mirnija jer hodnikom prolazi direktor dezurni nastavnici itd. Kaze mi kolega sto je bio dezuran da je slusao predavanje 😂 ja se upljuvah...vadim informacije iz malog mozga tipa Pitagora je bio vegeterijanac, gladijatori su bili pretezno na vegeterijanskoj ishrani (sve sam to vezala dok sam pricala o polozaju tacke u dwkartovom koordinatnom sistemu😂) a djaci..mu....ma nikakve reakcije. Ko me ima na fb video je onu moju objavu 

user posted image

Sta muci malca nemam.pojma. a da li me muci vrtic i te kako. Jos me tata pitao jutros pa mi crv sumnje proradio, sta se desilo u vrticu kad je odjednom poceo da place svaki dan da nece da ide???? Ajd znaj kad deran ne prica

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 22:30:01   
Sanjica26 RR
Ljiso, samo kad idem u sela palim auto. Sutra idem u selo blize. Mislila sam biciklom🤣


A malenom sigurno ne prija vrtic. Nije odavno isao. 
A sto se tice casa. Pre neki dan ulazi kolega dok sam drzala cas i smeje se mojim salama. Moram da se salim. Inace svaki cas prskam ruke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori mama 09/20
16.9.2020 22:58:52   
Misha i Ljisha
Jao Sanjice a kako drugacije nego se saliti. Da zapamte nesto. Ja danas od polozaja tacke do brzine preko vektora i pitagore pa ubacih i gladijatore i za brzinu ubacih pesake bicikliste elektricna vozila ferari 😂 pa ko je tezi ako je baterija elektricnog vozila 30 puta tezanod rezervoara punog benzina pa lydilo vise ne znam ni sta sam.spominjala. 😁 ko ima vece ubrzanje o 0 do 100 ferari ili elektricni Nikola  


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 6:32:13   
branki*


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

.

Bas me bole noge. Sve idem pesice. Jos dva dan i vikend. Radujem mu se kao malo dete. 



Da citiram sanjicu.isto  u potpunosti.totalni mi je haos i jurnjava na sve strane.samo cekam kad xu da puknem i da se slomim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 7:19:34   
jess021
Jutro mame, ja ustala da popijem kafu, pa da budim M idemo na kontrolu, nadam se lepim vestima, bez gipsa.


Sinoc kao nesto zahladnelo, a jutros opet vidim vedro i suncano. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 7:24:34   
mama Jo
Jutro.
I ja sam nocas ustajala da zatvorim vrata od terase jer mi polivalo, a spustena roletna. No izgleda da ce biti toplo i danas...

Jess, da bide ave dobro drzimo fige i javni se kad zavrsite. Ljubimo M 😍
Idem da stavim corbu.
Inacs U mi juce proslinavila, kao cesmu da odvrnes kad krens da curi.
I J je dva dana i proslo nadam se da ce i kod nje tako, tj.da nece duze..

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 7:30:25   
jess021
Zaboravih napisati da smo M i ja imale komarca nocas u sobi, pa sam bas naprskala autanom. Nisam mogla da ga vijam u pola noci.


Mama jo, gde si pozurila sam ruckom? 😁

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







ZVEZDA Baby kalendara za SEPTEMBAR 2022.!
Prve jesenje dane osmehom divnim donosi nam septembarska zvezda!
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here