|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/21
16.1.2021 10:16:56   
Maraj
Jutro mame.
Mi doruckovali przenice. Zadimih kucu...
Jess, videla sam u temi... jesi stigla kuci? Sad ide tm jel da? Ajd, da vam prolete naredne 2 nedelje sa najblazim simptomima

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori mama 01/21
16.1.2021 10:41:03   
Milena18
Dobar dan!


I moja je juče zaspala za pet minuta nakon jurcanja po snegu. To se inače ne dešava, njoj se kao nikad ne spava. 
Mi smišljamo šta ćemo danas da radimo. Sveki nas je zvala na ručak, možda prošetamo do nje. Napadao je još snega tokom noći, a sad je sunčano, baš deluje lepo. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori mama 01/21
16.1.2021 11:04:59   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mi smo kod kuce. Zavrsavam rucak. Dolaze nam kumovi. Nismo se videli Bog te pita.

Napolju je ledeno. Sneg se otopio, jer ima zubatog sunca. 
Pozdravljam vas sve. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori mama 01/21
16.1.2021 15:09:11   
vonavoj
Dan!Ljisho,kako je P?Jess,vi kako ste?Isla sam da se sisam,skratila mi dosta,blans mi bas unistio kosu,zadnji put kad sam satirala..plus korona..bas mi se stanjila i puca...neka se oporavi ovako kraca..Spremila sam i sarmu...jurili neki zamrzivac,imamo samo 3 fijoke..i naletim akcija sa 36.000 na 23.600..uzmemo na 12 rata,online🤣taman za domace kobaje i slaninu.ove godine smo uzeli svinju..a vala od sad cu i vise domaceg da nabavljam,kad imam mesta.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori mama 01/21
16.1.2021 16:45:07   
Maraj
Super von. Sta ste uzeli? Onaj sanducar ili stojeci? Dobro kad imate i mesta za zamrzivac
Ljiso jel P bolje

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori mama 01/21
16.1.2021 17:01:49   
emicaa
Mi smo danas u nabavku isli,sad kuvam pasulj i pecem hljeb pa ce doci svekijevci na veceru.


Von postavi sliku frizure.Ljiso kako je P?Ostale mame saljem vam pozdrave



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori mama 01/21
16.1.2021 17:25:15   
vonavoj
Maraj,sanducar..

Pa i nemamo bas mesta,icice u podrum ili na tavan🤣🤣

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori mama 01/21
16.1.2021 18:21:36   
Ivanka 75
Von, od ❤️ preporucujem Gliss regenerator i sampon, crni sa zlatnim slovima. Odlican za ovu nasu plavu kosu. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori mama 01/21
16.1.2021 21:07:10   
Maraj
Ivanka videla sam tu tvoju preporuku, tamo ubtemi, i da znas da cu i ka da uzmem da probam. Pre god.dana mi dunulo da se satiram. A vise od 15 god sam plava. I naravno nije mi se svidelo. Kao da sam crnabila. Tako sam sebe videla... i ja se posle zoga opet ptefafbam uplavo. Po prvi put mi je u zivotu kosa "unistena" . Dosta je suva. Zj krajevi. Jedva cekam da izraste sve ovo sto je bilo u kontaktu sa blansom tokom satiranja

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori mama 01/21
16.1.2021 21:32:24   
vonavoj
Bogami maraj,uzasno je..razmisljam da se samo farbam u plavo,bez satiranja...koji broj farbe koristis?


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori mama 01/21
16.1.2021 23:38:02   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dan!Ljisho,kako je P?Jess,vi kako ste?Isla sam da se sisam,skratila mi dosta,blans mi bas unistio kosu,zadnji put kad sam satirala..plus korona..bas mi se stanjila i puca...neka se oporavi ovako kraca..Spremila sam i sarmu...jurili neki zamrzivac,imamo samo 3 fijoke..i naletim akcija sa 36.000 na 23.600..uzmemo na 12 rata,online🤣taman za domace kobaje i slaninu.ove godine smo uzeli svinju..a vala od sad cu i vise domaceg da nabavljam,kad imam mesta.






Von majke ti koji ste uzeli i preko kojeg sajta. Aj mi sibni poruku na fb.
P nema temp. Dobro je.
Ja imam domaci da uradi. Za IT. Ko student. Duga je noc 😁


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori mama 01/21
17.1.2021 7:37:15   
jess021
Jutro mame! Ja evo pijem kafu, njih dve spavaju, mm ode u covid ambulantu.


Lose sam spavala, nesto me stomak boleo 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori mama 01/21
17.1.2021 8:15:17   
Misha i Ljisha
Jutro. 


Jess javi sta su rekli tm.
Ja ustala u 4 uradila domaci. Jos ga nisam poslala iskreno. Moram jos jedared da ga pregledam

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori mama 01/21
17.1.2021 10:17:57   
flamingos
Dobar dan.Ljisho,dobro je kad nema temperaturu.Jess,javi kakva je situacija,budite dobro.PIijem drugu kafu i gledam kako pada sneg.Dete doručkuje,Kasnije da pržim palačinke.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori mama 01/21
17.1.2021 11:43:53   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Kod nas standardno. Snegic pada, ja ucim. T svira, S cita i mm radi. 
Ljiso, posto se svako jutro probudim u 4 i ni makac vise sto se tice spavanja, ucicu. Ne vredi. 
U utorak treba da idem u selo. Sutra moram da vidim sa direktorkom da ne dodjem, ako sw nastavi ovakvo vreme.Nemam prevoz za nazad, a imam ubrzo casove. Kolima ne smem, jer mi nije vreme bas za putovanje po ovakvom vremenu. Mm mi isto ne daje. Mislila sam da me on vrati, ali sluzi. Praznik je.

Jessuser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.1.2021 11:48:52 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori mama 01/21
17.1.2021 13:07:23   
Misha i Ljisha
Jao ja sam sou... Pricam sa jednom zenom koja je isto na kursu, kaze odusevila se mojom idejom. I opet jeee strava ideja za domaci, ali kaze nije ti dobro uradjen algoritam. I kaze moras da se spustis na nivo glupoce kompjuterauser posted image da mu kazes sta tacno u svakom koraku mora da radi. E tolko sam se ismejala i sad se tako mislim pa da... stvarno nisam tolko glupa kao racunar pa preskacem korakeuser posted image Bice ovo mnogooo teze no sto sam mislila. No dobro. sutra prepodne dok su deca na zadacima i ja sam na strebanju. Nista necu da me ometa.

Sanjice nema druge u 4 ujutru i strebanjac

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori mama 01/21
17.1.2021 17:32:39   
emicaa
Ja sad tek vidim da nisam pisala ovde.Samo da vam mahnem.Bili smo na sankanju,ispratili sina od zaive.Spavao je sinoc kod nas.Obecala sam djeci palacinke pa me i to ceka

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori mama 01/21
17.1.2021 17:58:56   
flamingos
Emice,i ja sam pržila palačinke.Sad pijem kafu,dete se seđuje u kupatilu.Sutra u školu.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori mama 01/21
17.1.2021 18:29:59   
Duškić
Da, sutra deca idu u skolu.
Mi isto pravili palacinke. Sankali se i kliskali ceo dan.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori mama 01/21
17.1.2021 19:33:05   
Maraj
Vece mame. Jao da... sutra skola. Ja na posao. Deca u vrtic user posted image
Mi isto bili danas na sankanju. Ja kuvala rucak i za danas i za sutra. Jos malo pa cu decu da kupam. Imako goste, pa ne mogah do sad...
Von kupovala sam kod frizerke neku profesionalnu revlonovu poslednjih par meseci al sad cu se opet vratiti na alfaparfovu. Ma koju god da uzmem, meni ispadne ista boja...
Sta ti uzimas od farbi?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori mama 01/21
17.1.2021 20:03:27   
mama Jo
I mi danas palacinke pravili 😊
Meni bila mama za vikend, uspela sam da sredim i sta i sebe user posted image

Prijalo bi mi da decaveceras ranije zaspu...

Ceo dan sam pod nekim groznim utiskom usled one vesti sta se desavalo u skoli glume... Jezivo i strasno!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori mama 01/21
17.1.2021 20:12:54   
mati
Joj, palačinke. Pravicu sutra, ako mi bude dobar bilirubin. Danas privatno jeste. Dosta mi je ove dijete, nisam ja navikla na to. Ustrisem se za čokoladom.
Sutra škola. Videćemo kako će sve to da ide.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori mama 01/21
17.1.2021 20:34:31   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Mi smo danas dva puta izlaziile na sneg. Prvi put jutros. Tacnije njih dve. A onda oko 5 sati kad je mm doneo sanke i kliska. I onda niz ulicu😄 
Sad su u krevetima. Pocinje skola. Spremila sam rucak i dorucak za sutra. Treba ustati u 7. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori mama 01/21
17.1.2021 21:13:19   
emicaa
Danas dan za palacinke 😁 Djeca spremna za spavanje,ali im se ne spava.Jutros u 9 ustali.Pusticu ih jos par minuta i cao drugari.Snijeg pocinje da se topi,bas mi krivo.Uzivali smo za sve pare.

Mama Jo vidjela sam i ja,muka me neka uhati. Ko zna koliko je njih jadnih dozivilo isto 😔

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori mama 01/21
17.1.2021 23:24:43   
Misha i Ljisha
Mene picnuo adrenalin 😂 imamo rok za domaci do ponoci. Naravno ja sam ga uradila ranije ali gori nam grupa haha ljudi su u frci. Hihi...sutra evo zvanicno obecavam. Nova sveska i patentica. I bar dva sata strebanja. Nista bez dva sata 😁


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here