|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
31.3.2021 23:09:10   
Didy
Mm kaže - Ja sam samo šofer. Ukucam adresu u navigaciju i to je moj deo. Ostalo sve moja žena nađe, rezerviše, iščita, organizuje. 😊



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Letovanje 2021
31.3.2021 23:13:47   
dddaca
I kod nas ista situacija sto se tice organizacije, ali ne voli covek da mu prodju dva dana u putu i to ti je. O tri ne smem ni da pomislim, zarad mira u kuci user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Letovanje 2021
31.3.2021 23:19:24   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Didy

Von, da li si razmatrala Tursku autom? Vama je sve to skupo jer je avion najskuplja stavka u tim aranžmanima. Tako možeš i agenciju da zaobiđeš, ima dosta i apartmanskih smeštaja, a hrana je tamo baš, baš jeftina i sve je preukusno.




Didy,to i moj muz hoce..ali ja se iskreno bojim..dug je to put,M je do Zlatibora precvileo..a mm onda dodje kao kuvana noga,ja isto..a deca bi na plazu.Mada ako bi nasli dobar hotel,mozda bi i razmislila.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Letovanje 2021
31.3.2021 23:24:21   
Didy
Nije tako ni strašno. Mi iz Vojvodine imamo 17 i po sati puta. Sa dva vozača koja se smenjuju za dan si dole, ali mi volimo da iscepkamo put i da stanemo ako nam se negde sviđa, da ne jurcamo samo da što pre stignemo. Pri tom, mm meni nerado ustupa vozačko mesto jer kaže da jako brzo vozim. Njegova čuvena priča je da je zaspao jednom kad smo se vraćali s mora dok sam ja vozila i da je oset_io samo da se nalazi u bestežinskom stanju, da lebdi koliko sam brzo vozila. 😂



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Letovanje 2021
31.3.2021 23:28:35   
Didy
Von, učlani se na fb u grupu Turska info letovanje. Tamo sam čitala dosta objava o putovanjima u sopstvenoj režiji, čak neki ljudi idu avionom, zaobiđu agenciju, izađe ih skoro duplo jeftinije. 

Napravite pauzu dan-dva dana u Istanbulu, presečete put na pola i obiđete grad. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Letovanje 2021
1.4.2021 7:42:27   
dddaca
Citala sam i ja, bas u toj grupi, da bez problema idu i do Antalije kolima.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Letovanje 2021
1.4.2021 9:42:18   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Didy

Mm kaže - Ja sam samo šofer. Ukucam adresu u navigaciju i to je moj deo. Ostalo sve moja žena nađe, rezerviše, iščita, organizuje. 😊





Isto i kod nas 🙂Dobro, prošle godine sam mu prepustila izbor destinacije 😁 Sve ostalo je opet bilo moje.Znači -  nađi i rezerviši smeštaj, prenoćište u jednom pravcu, prenoćište u drugom pravcu, rezerviši trajekt. Koliko vremena mi ode u planiranju letovanja, to niko ne zna. Tako sam pretprošle godine u svoj toj gunguli uspela da rezervišem i platim trajekt za pogrešan termin 🤦 I to papreni trajekt do Parosa. Srećom, pristali su da zamene termin uz neku minimalnu nadoknadu.
Von, bude skup Egipat za petoro, bez obzira što deca hotel ne plaćaju, ili plaćaju manje, to su ipak 5 avionske karte. Mi smo bili u hotelu Sanrise Royal Makadi ❤️user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Letovanje 2021
1.4.2021 9:46:32   
mati
Gagana.... Predobro. Suncam se i gledam ove slike.
Ali ipak su vam naplatili zamenu termina... Bezveze.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Letovanje 2021
1.4.2021 9:58:44   
dddaca

IZVORNA PORUKA: gagana83



Sve ostalo je opet bilo moje.Znači -  nađi i rezerviši smeštaj, prenoćište u jednom pravcu, prenoćište u drugom pravcu, rezerviši trajekt. Koliko vremena mi ode u planiranju letovanja, to niko ne zna.


Tako je i kod nas, samo sto smo soferi oboje :)
Ali ja bas uzivam u trazenju smestaja, prepisci sa vlasnicima, planiranju

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Letovanje 2021
1.4.2021 12:14:06   
gagana83
Mati, ma naplatili su nešto smešno, tipa 1-2e. I dalje ne znam kako sam ja, koja sve proveravam po sto puta, (i privatno i vezano za posao) posebno kad su finansijske transakcije u pitanju, uspela da umesto 26.6  upišem datum. 16.6. A sve drugo već rezervisano, uplaćen avans za smeštaj...130e je u pitanju, nije mala cifra.
Kakva je to agonija od dva dana bila, piši mailove, oni ne odgovaraju, zovi, oni kažu pošaljite mail. I onda stiže mail u kom piše nešto tipa -" Žao nam je, ali ne možemo da izvršimo zamenu karata..." pa tek nekad, u nastavku "možemo samo da povučemo rezervaciju, pa da rezervišete drugi termin..." 🤦😁 


Daco, i ja uživam u tome 🙂

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Letovanje 2021
1.4.2021 12:35:51   
Didy
Ja isto uživam u svim tim pretragama. Šta sve iščeprkam i nađem od destinacija, mm se damo hvata za glavu. 😂 Čuvena izjava mu je - Tebi ne treba kuća, nego kamper. 😂



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Letovanje 2021
1.4.2021 13:01:48   
vonavoj
I ja sam ta koja nadje smestaj,sve...on samo vozi,ja ne znam kako doci do mesta,to je njegovo da razgleda😂

Menja se sve svaki dan..sad postoji sansa da idemo u Hr! Otvaraju granicu,moze antigenski ili da si prelezao do 6 meseci...samo ne znamo za nazad,ulazak kod bas😂😂

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Letovanje 2021
1.4.2021 16:08:17   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Didy

Ja isto uživam u svim tim pretragama. Šta sve iščeprkam i nađem od destinacija, mm se damo hvata za glavu. 😂 Čuvena izjava mu je - Tebi ne treba kuća, nego kamper. 😂





Moj muž kaže - Ti malo malo pa izmisliš neko ostrvo 😂

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Letovanje 2021
1.4.2021 16:26:21   
dddaca
Hahaha user posted image . Moj nije u fazonu da mora svakog leta da se ide na more. Ok ako odemo, ali nije smak sveta ni ako ne odemo.
A ja da se pitam, isla bih 3 puta godisnje. Ne znam uopste kako preziveh proslo leto

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Letovanje 2021
1.4.2021 19:11:55   
gagana83
Što se toga tiče, mm je tu isti kao ja, živi za more. Što bi moja svekrva rekla - Du*e bi dali za more 😁
Mi smo i prošlo leto uspeli da odemo u Gr. Nije se postavljalo pitanje 😂 Od zaove pozajmili auto sa 7 sedišta, od prijatelja krovni kofer i nas 7 ( nas troje i kuma sa decom) put Kefalonije, preko Bugarske.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Letovanje 2021
1.4.2021 19:31:45   
Tiziana
Ja sam 4 godine zivela na moru i mbogo mi nedostaje. Ne bih mogla da prezivim leto bez mora. 


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Letovanje 2021
1.4.2021 19:48:32   
dddaca
Uh, mi nismo mogli da dobijemo odmor dok su bile otvorene granice, posle cekali da vidimo sta ce biti i na kraju zavrsili na planini. Nadam se da cemo ovog leta biti bolje srece

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Letovanje 2021
3.4.2021 18:47:37   
gagana83
Došlo je do promene plana 😁

Elem, pošto će verovatno kuma sa decom sa nama, idemo na Skijatos.
Smeštaj sam našla i rezervisala, opet Booking. Kraj juna - početak jula, uobičajeno za nas.
Stoji mi rezervacija i za Paros, pošto kuma nije 100% sigurna, do kraja maja ću otkazati jednu rezervaciju.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Letovanje 2021
3.4.2021 18:54:32   
dunja RR
Gaganče, gde je smeštaj, blizu koje plaže?

Meni se mota Skijatos po glavi za ovu godinu, ali avionom, ako izbace agencije, nisam gledala da li su opšte agencije nešto i izbacivale, ili čekaju još.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Letovanje 2021
3.4.2021 18:58:37   
gagana83
Jao da, ti si bila na Skijatosu, znam da ti se baš svideo. Mi na Skijatosu do sad nismo bili, išli smo na obližnji Skopelos ♥️ 2016. čini mi se.  


Smeštaj je blizu plaže Agia Paraskevi, a sa druge strane je Trulos.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Letovanje 2021
3.4.2021 19:00:07   
dunja RR
U divota, mi smo bili na Trulosu, ali je taj potez ka Agia Paraskevi divan.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Letovanje 2021
3.4.2021 19:19:44   
gagana83
Jedva čekam ⛱️


Našla sam super smeštaj, apartman 90 kvadrata, dve spavaće, dva kupatila, ogromne terase, bazen a pogled na more fenomenalan. i s obzirom da je samo jedan takav apartman u ponudi i da je ponuda bila super za tako nešto, morala sam odmah da reagujem, da se ne proda 😁Odmah je iznad magistrale, rekla bih da je lokacija super.
Ako slučajno kuma ne bude mogla, biće mi lakše da podnesem, jer me u tom slučaju čeka Paros 🌸
Dunja, ti i ja redovno ganjamo iste destinacije - Parga, Skijatos, Krit, obe volimo Egipat, evo sad Budimlija 🙂



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Letovanje 2021
3.4.2021 19:22:36   
dunja RR
Da, da, uvek user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Letovanje 2021
4.4.2021 14:15:48   
vonavoj
Pogledajte,ja sam umrla od smeha..

Pljiz

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Letovanje 2021
4.4.2021 16:20:23   
dddaca
Joooj... Ako dobijes temperaturu ti mozes dzemperakis da ogrnes user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvinite, ali ona i ja smo kompletna porod...
Dobar dan. Da, ja sam na redu. Jeste, zanima me taj kreditčić, taman da pokrpim rupe u budžetu i kupim njoj novi bicikl....
Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here