|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
4.4.2021 16:30:22   
mati
Idi bre Von ja mislim nešto ozbiljno. user posted image
Koronjas laganices u Grčku user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Letovanje 2021
26.4.2021 11:09:38   
Vockica smokvica
user posted image

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Letovanje 2021
26.4.2021 23:51:34   
Didy
Jao, što volim kad vidim ovu temu među aktivnim! Odmah mi je srce na mestu (na moru). 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Vockica smokvica)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Letovanje 2021
27.4.2021 7:23:17   
jess021
Didy, a mi opet u problemu. Po svemu sudeći nista od Grčke, pa se prebacujemo ili na Cg ili na Tursku. Neka preporuka bi nam znacila, da je blizu plaze, apartman ili neki hotel pp... 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Letovanje 2021
27.4.2021 8:09:03   
Didy
Zašto misliš da neće biti ništa od Grčke? U Turskoj uvode potpuni lockdown do 17. maja. Ako ćemo gledati trenutnu situaciju, mislim da je u Turskoj gore.

Za CG nemam preporuku, ja sam tu destinaciju izbrisala s mape. Egipat i Hrvatsku ne razmatrati? 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Letovanje 2021
27.4.2021 8:12:18   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Didy

Jao, što volim kad vidim ovu temu među aktivnim! Odmah mi je srce na mestu (na moru). 




Bas tako user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Letovanje 2021
27.4.2021 9:29:50   
bebilule
Mi ove godine vjerovatno isto kao i prošle. Bili smo krajem maja i u septembru u Neumu i u avgustu na rijeci Uni. Ne opterećujem se puno, izvučemo najbolje iz ovog haosa. Neum je lijep kada nema gužve, meni skroz ok bilo, a ne prelazim granicu. Pošto je u julu i avgustu opšti haos, tada smo otišli na kampovanje na Unu. Otvorili granice ili ne, nešto će se iskombinovati i u ovoj lijepoj Bosni ili Srbiji.

Jess, znaš da sam ja uvijek spominjale neke kutke u CG i bili su nam ok, kao npr Savina kod Herceg Novog. Čisto je i mirno. Ima jedan pansion baš se Savina zove. Izgleda lijepo, na plaži je. U zalivu imaju i Orahovice i Ljuta, divna mjesta za odmor. Ne znam ima li sada smještaj blizu Lučice kod Petrovca...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Letovanje 2021
27.4.2021 11:54:47   
Milena18
Mi smo pretprošle godine imali super apartman blizu Lučica, ako nekoga interesuje neka mi se javi na pp, da ne reklamiram ovde. Samo što je na Lučicama tada bila jako velika gužva, sećam se da je tako bilo i kad sam bila dete. Ne znam kako će ove godine biti, s obzirom na situaciju.


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Letovanje 2021
27.4.2021 12:41:37   
Didy
Nama stoji depozit kod gazdarice u Grčkoj još od prošlog januara, tako da nemamo baš mnogo opcija i načina da kalkulišemo. Nadam se da ćemo uspeti otići. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Letovanje 2021
27.4.2021 15:28:30   
dddaca
Mi jos ne znamo kad cemo, tako da nista nismo rezervisali. Grcka je u planu, ali cekam da vidim da li ce odobravati i neki drugi test osim PCR. Ako budu prihvatali brzi, onda moze. Ako ne, ne znam sta cemo.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Letovanje 2021
27.4.2021 15:36:07   
Filadendronka

I meni.🤭 Ova tema mi je znak da ide na bolje. 

IZVORNA PORUKA: Didy

Jao, što volim kad vidim ovu temu među aktivnim! Odmah mi je srce na mestu (na moru). 





(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Letovanje 2021
27.4.2021 16:41:47   
dunja RR
Didy, ja negde pročitah ali ne znam da li je tačno, da je lokdaun u TR samo za lokalno stanovništvo, a turisti mogu slobodno da se kreću. Što mi suludo, ako ej tako.

A i stalno mi iskače reklama, Travelland punom parom reklamira Istanbul za 1. maj, avionom, 300 eur, 4 dana/ 3 noćenja.


IZVORNA PORUKA: Didy

Zašto misliš da neće biti ništa od Grčke? U Turskoj uvode potpuni lockdown do 17. maja. Ako ćemo gledati trenutnu situaciju, mislim da je u Turskoj gore.





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Letovanje 2021
27.4.2021 18:45:14   
Marinkela
Moja koleginica ide u Tursku , kaze nedelju dana u karantin u hotelu, a posle u obilazak.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Letovanje 2021
27.4.2021 18:49:55   
dunja RR
Ma daaaaj!??

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Letovanje 2021
27.4.2021 19:08:34   
Marinkela
Nelogicno je, kaze ima bazen u hotelu , povoljna joj je cena pa ide.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Letovanje 2021
28.4.2021 9:54:37   
Tiziana

I nama stoji depozit za avgust jos od prosle god kod gazdarice i zaista ni ne pomisljam da nema nista od Grcke ovo leto. Cak se razmisljamo da odemo i u junu, da nadoknadimo propusteno od prisle god. 
Imamo oboje brdo neiskoriscenog odmora. 
IZVORNA PORUKA: Didy

Nama stoji depozit kod gazdarice u Grčkoj još od prošlog januara, tako da nemamo baš mnogo opcija i načina da kalkulišemo. Nadam se da ćemo uspeti otići. 





(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Letovanje 2021
28.4.2021 10:46:36   
Didy
Hahahaha, Tiziana, ti si kao ja. Ja sam muža ubeđivala da idemo u Egipat sad na prolećnom raspustu ako slučajno ne bude moglo u Grčku. Samo me je pogledao, ništa nije komentarisao.😂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Letovanje 2021
28.4.2021 11:20:11   
dddaca
Moj me je i gledao i komentarisao user posted image
Komentar nije za forum user posted image
U svakom slucaju, predlog nije bio Egipat, vec opet Grcka, u predsezoni i ful sezoni. da nadoknadimo propusteno.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Letovanje 2021
1.5.2021 14:41:51   
vocicana
Joooj ja samo mogu da sanjam trenutno o tome, necu nista da pricam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Letovanje 2021
13.5.2021 17:01:13   
vonavoj
Mm danas kontaktirao vlasnicu apartmana gde smo bili 2019.te a trebali 2020....hoce da idemo krajem juna,7 noci,da iskoristimo stari godisnji..


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Letovanje 2021
13.5.2021 18:36:46   
dddaca
Super Von. Gde planirate da idete?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Letovanje 2021
13.5.2021 18:40:59   
vonavoj
Jerisos,nama se tamo mnogo svidja,mirno je,prostrano...plaza nam je 50m od apartmana..


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Letovanje 2021
13.5.2021 19:38:29   
dddaca
Znam, bas je lepo. Bili smo jedne godine. Bas sam bila prijatno iznenadjena. Super za decu.
Da li su menjali cene ili su vam ponudili proslogodisnje?
Jos ne znam kad cemo moci da idemo, pa jos uvek ne saljem upit za hotel koji smo rezervisali proslog leta. A bas me zanima da li su Grci generalno podigli cene ili zadrzali stare

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Letovanje 2021
13.5.2021 20:10:44   
vonavoj
Dala nam je istu cenu kao pre 2 godine. Mada sam rekla mm da pita moze li nize,posto je jun mesec,njemu bilo glupo. Pre 2 godine smo bili u avgustu,pa mi je nelogicno da je ista cena kraj juna i pocetak avgusta.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Letovanje 2021
13.5.2021 20:53:20   
dddaca
Pa da, nije ista cena u junu i avgustu. Mada opet, za dve godine je sigurno doslo do promene cena.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
Zašto posle maminog porođaja, tate gube li...
Nove mame su možda zabrinute zbog prvog seksa nakon porođaja, ali stručnjaci tvrde da ni tatama nije lako.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here