|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 17:56:42   
Bambino1
Hvala na pitanju dosta bolje. Temp se danas nije vracala, cak je i jeo malopre. Kako ste vi? Jooj ja sam se bas plasila zubara dok nisam otisla privatno kod zubara kod kog ide mm. Vise nemam strah, covek radi ne oset_im, svi porodicno sada idemo kod njega. Vadio mi je i umnjak nisam oset_ila, a nije radio hirurski. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 11/21
24.11.2021 18:26:05   
flamingos
Super.Samo kad nema temperaturu više.Mi smo odlično.Posladismo se američkim krofnicama i sad jedna doza propitivanja istorije.Ostalo je napisala,da završi i ovo,pa da odmara.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 11/21
25.11.2021 6:20:52   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Danas da sredim stan,peglam,spremim doručak,ručak itd.Popdne će jedna prijateljica da dođe.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 11/21
25.11.2021 7:39:15   
dddaca
Dobro jutro! Ma ne plasim se ja zubara, nego ne volim da idem. Nikako da pozovem da zakazem, a svesna sam da time samo pravim veci problem.
Bambino super za bebu. Bice bolje, videces, cim je krenuo sa lekicima.
Ivana, kako je uvo? Ostale mame?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 11/21
25.11.2021 7:45:18   
Milena18
Dobro jutro!
Kako ste danas, devojke?
Ivana, da li ti je bolje? 
Mi od 7 budni, obično spavamo malo duže, ali jutros kao da ne znamo šta hoćemo 😁 Posle ćemo do mog posla da odnesemo kolače. I M popodne ide kod zubara na redovnu kontrolu, a trebalo bi i  ja za sebe da zakažem. 



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 11/21
25.11.2021 8:37:26   
flamingos
Milena,srećno kod zubara.Bebica jutros poranila.Ljubi mališane.Ivana,kako je uvo?Zaboravoh jutros sanjiva da zapitam.Napolju je hladno,a pre dva dana javiše za četvrtak da bude toplo.Neću više da slušam vremensku prognozu.🙄


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 11/21
25.11.2021 11:25:27   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Dobro jutro! Ma ne plasim se ja zubara, nego ne volim da idem. Nikako da pozovem da zakazem, a svesna sam da time samo pravim veci problem.
Bambino super za bebu. Bice bolje, videces, cim je krenuo sa lekicima.
Ivana, kako je uvo? Ostale mame?



dddaco, ja sam trebala u ponedeljak kod zubaea. Tako smo se dogovorili da cu mu se javiti. Međutim, nesto mi je iskrslo. I sinoc nabasam na njega dok sam bila u prodavnici. 😁 Pocela sam da mu se pravdam. Definitivno moram cim pre. Ja to ne odlažem. Samo zavisi od obaveza. Pozdrav svima.,

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 11/21
25.11.2021 12:08:21   
Bambino1
Jao Milenice moj je od rodjenja ranoranilac, 6-pola 7 budan. Kad odspava do 8 budem srecna. 😀Ja pratim prognozu na telefonu i u 95% slucajeva je tacna. 🙂 Kako ste ostale mame? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 11/21
25.11.2021 12:58:47   
flamingos
Bambino,ja nakon slagalice.Da krenem da pratim preko telefona.Sad kao greje sunce.Ono,koje je doba godine,super je vreme.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 11/21
25.11.2021 13:26:37   
IvanaSK RR
Dobar dan, drage devojke. Uho bolje, ali zapusenost je još prisutna. Ali zato me boli kicma 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 11/21
25.11.2021 13:42:48   
flamingos
Joj Ivana.Sad kičma zafrkava.Hajd da i to što pre prođe.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 11/21
25.11.2021 14:05:47   
Sanjica26 RR
Ivana bas ti je zabavno.

Napolju je bas hladno. Kad dune vetar kosti ti se smrznu 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 11/21
26.11.2021 6:15:20   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,kako kočma?Ostale mame,jeste li dobro?Pijem kafu,pa spremanje za školu.Duva vetar,baš je hladno.Milema,Bambino,nadam se da će dečica duže da spavaju kako bi se i vi odmorile.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 11/21
26.11.2021 6:37:53   
Bambino1
Dobro jutro. Evo ja spremih dorucak, rucak se kuva, da odmorim jos malo pa na posao. Ovde neki vetar bas duva, bas je hladno. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 11/21
26.11.2021 7:33:47   
dddaca
Dobro jutro! Kad si pre stigla sve to Bambino? Ja sam tek na pola solje kafe

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 11/21
26.11.2021 7:43:25   
Sanjica26 RR
A ja sam vec u selu😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 11/21
26.11.2021 8:02:24   
dddaca
Da ne pomislite da sam neka lenjivica, ali stvarno ne funkcionisem dok ne popijem kafu. Tek nakon kafe i nekih sat - sat i po nakon ustajanja mogu da razmisljam o dorucku i obavezama.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 11/21
26.11.2021 8:12:58   
Bambino1
Organizacija. 🙂 Salim se. Pa takve smene radim da dok stignem kuci i spremin rucak bude 5-6 popodne. Onda ustanem u pola 6-6, zavisi da li radim od 8 ili 9 i spremim sve, da bi kad dodjem kuci s posla mogla da odmorim i poigram se sa detetom. 😀

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 11/21
26.11.2021 8:28:29   
flamingos
Daco-isto.Dok ne popijem kafu,ne mogu da funkcionišem.Bambino,da,organizacija i sve se završi.Odoh i ja u kuhinju.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 11/21
26.11.2021 8:56:14   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Bambino1

Organizacija. 🙂 Salim se. Pa takve smene radim da dok stignem kuci i spremin rucak bude 5-6 popodne. Onda ustanem u pola 6-6, zavisi da li radim od 8 ili 9 i spremim sve, da bi kad dodjem kuci s posla mogla da odmorim i poigram se sa detetom. 😀



Ja sam pocela uvece da kuvam, jer stvarno ne postizavam. Preko dana letim. A moram da imam rucak. Jos kad ide T posle podne, a ja nisam tu rucak mora da je gotov. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 11/21
26.11.2021 9:04:40   
Bambino1
Sanjice razumem. Meni dete lepo jede u vrticu pa nemam problem sa tim. Ja cesto uvece naseckam i spremim pa ujutru samo na sporet. Sreca muz je kuci pa ako treba nesto duze da bude u rerni ja ostavim on samo iskljuci, za kuvano ipak moram  ja. 😀

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 11/21
26.11.2021 11:49:15   
Malaraja
Milena mi se javila privatno, pa reko da vas je javim da vidim kako ste, nisam bas bila u elementu pa nisam ni ulazila na forum. Mi smo radili uzv mozga, nasli su neki krvni sud koji svi imaju(ali kod njega je vidljiv) tako sam dobila objasnjenje. Poslali su nas da se testira na citomeglan virus, s obzirom da se ceka 10 dana jos uvijek ne znam jel pozitivan ili negativan. Ja ga nisam radila u trudnoci, niti me iko slao na to prvi put sam cula za njega sad sto me jos vise iznerviralo. On je ovako osim tog tonusa hvala Bogu super, pa vidjet cemo. 


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 11/21
26.11.2021 12:03:39   
Sanjica26 RR
Malaraja, ubija ta neizvesnost. Grlim te. Kad treba da budu gotovi? 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 11/21
26.11.2021 12:17:32   
Malaraja
Hvala Sanjice :) do kraja iduce sedmice bi trebali biti gotovi :*


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori mama 11/21
26.11.2021 12:59:43   
dddaca
Malaraja, drzi se. Znam da je tesko skrenuti misli na druge stvari, ali probaj da razmisljas pozitivno.Nadam se da ce biti dobar rezultat

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here