|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 11:05:10   
Sanjica26 RR
Добро јутро. Не знам како је напољу. Још увек сам у кревету.user posted image
Али бих требало да идем до продавнице.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 11:06:40   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Kata90

Dobar daaan,kako mi brzo doslo vec sutra cekamo NG.Kod nas dolaze prijatelji sa decom,bice mala žurka😁

Dobar dan.Da,lete dani.I mi čekamo sa prijateljima Novu godinu.Uživajte.


(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 12:50:05   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Добро јутро. Не знам како је напољу. Још увек сам у кревету.user posted image
Али бих требало да идем до продавнице.



Ja isla ranije danas i malope opet. Jitros se smrzla, malopre se skuvala 😂😂😂 Treci put saljem izaslanike u nabavku, oba komada 😁
Pravim Trileće za NG, pecem meso i tako... Nista preterano. A takva je guzva, poslednje pripreme. Ko je imao kad on je sve spremio, ko je radio do juce danas nabavlja. 
Spremam se da gledam ski skokove, traficionalno 4 Ng  skakaonice. Obozavam! 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 13:02:39   
Sanjica26 RR
Na kom je kanalu Ivanka?
Ja volim da gledam koncert Becke filharmonije za Novu godinu. San mi je da gledam uzivo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 13:10:10   
Ivanka 75
Eurosport 1,130 SBB.
Vratila sam da  vidim pobednike prethodne 3, nisam ispratila ovih dana. Ura za vracanje unazad 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 13:12:08   
Ivanka 75
Ja sam upoznala dokora koji svake godine ide u Bec na NG koncert. Koliko sam bila odusevljena ne moze se opisati. Nisam ga videla ima 10 godina sigurno, valjda i dalje ide. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 13:41:06   
IvanaSK RR
Dobar dan. Kod mene se zavrsio haos. Istina, sa "gorkim ukusom u ustima" zavrsih I radnu nedelju. Iskreno se nadam da ce sledeca godina biti bolja. Jako lose sam raspolozena i nerviram samu sebe zbog toga.
Idem da napravim tortu za sutra, pa da odem do sestrica, cetvrti rodjendan mu je ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 13:52:09   
Ivanka 75
Izgleda da je svima ova godina bila gorka. Vreme ja za odluke i promene. Iskreno se nadam da ce sledeca doneti vise oeha i srece.
Ivaan, srecan rodjendan sestricu malom Jarcu 🎂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 16:18:55   
Ana RR
Dobar dan user posted image

I mi smo se jutros uspavali, baš je prijalo. Kasno i ležemo doduše. Klopali i popili kaficu natenane pa izašli mm i ja da kupimo voće i malo grickalica (lešnike, bademe, indijski orah itd). Sreli prijatelje pa malo sa njima ćaskali.

Imali smo neke planove o dočeku u Atini ali zbog čuvanja Marlija, slave kod mojih, mog posla.. odustali smo na kraju. Ne spremam baš ništa, sutra ćemo na klopu negde, verovatno do gradske pivnice, i malo u šetnju jer najavljuju lep dan a onda uveče uživancija kod kuće. Nikoga nismo zvali da dođe, baš ništa nisam želela da spremam. Naseckaću nam meze, sir, bademe, voće, prosecco se hladi... najopuštenije moguće.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 17:11:54   
Tiziana
Cao dobar dan.Mi smo jutros morali po knjizice, neki novi sistem, moraju da se preuzmu i da roditelj potpise. Otisli posle do DMa, doneli to kuci pa nazad na protest. U povratku pokupovali sta nam jos treba da ja kasnije napravim mezence za naredne dane. I mi cemo sutra na rucak sa kumovima, malo matine, da pojedemo i popijemo pa onda kuci. U mi hladimo 🍷 😉 samo nek ima da se pije 😉Veceras ce da nam svrate neki prijatelji, i taako.. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 17:26:10   
Sanjica26 RR
Tizi, uopste nismo sa decom isli po knjizice. Mozda je tako kod vas zbog situacije. Nemam pojma.
Mi cemo da sedimo kod kuce sami. Samo T ide kod drugarice, pa ce i da prespava.

Ivana, i ja sam se pre neki dan tako osecala. Od juce znam zbog cega. Sve nek ode kako je i otislo.
Odoh da.umesim neke kiflice meni i mm. Sofi je otisla na film deciji.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 17:31:34   
flamingos
Tizi,to je samo kod vas,zna se zbog čega...Moje dete ode na rođendan kod drugarice.Ivana,neka je srećan rođendan.❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 17:52:04   
Ivanka 75
Tizi, jedan veliki grlisa za vas. Da se vise nikad ne ponovi. Ne mogu ni da zamislim kako vam je u skoli 😔MI nismo jos imali roditeljski, ali kod nas, ionako roditelji dolaze po knjizice, deca ne prisistvuju. Ipak se zove roditeljski 😊 Verovatno ce biti posle Bozica. 
Pa ce da nas kritikuje kako su deca popustila sa ucenjem i pokvarili ocene. Bolje da ćutim. 


Da popijemo kafu 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 18:15:30   
flamingos
Kod nas je roditeljski roditeljski,a deca primaju knjižice.Kakve veze to ima sa učenjem dece i sa uspehom?Svako se trudi,pa koliko ko može.Nisu sva deca ista.Neka su oni živi i zdravi.Sa svojim detetom sam prezadovoljna.Meni je veći uspeh pohvala nastavnika nego same ocene.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 18:19:46   
Ana RR
I mi cemo sutra na rucak sa kumovima, malo matine, da pojedemo i popijemo pa onda kuci. U mi hladimo 🍷 😉 samo nek ima da se pije


Tako je Tizi user posted image ja sam stavila na hladno i vino i džin i prosecco, a pijemo samo mm i ja user posted image

Kod nas će tek u drugom polugodištu deliti knjižice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 18:24:50   
Ivanka 75
Tizi, taman si me podset_ila na moje ladno vino s prozora 😊 Matalj, crna tamnjanika, slatko, pitko i ne vole ga mnogi. Trenutno mi je to omiljeno crno vino. user posted image
uklopilo se ko puckica 😂
Pa da nazdravimo lepšoj, boljoj i srećnijoj novoj godini. Nek vidi da joj se radujemo! 🍷🍷🍷

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 21:50:44   
Tiziana
Ziveli Ivanka! 🍷

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 12/23
30.12.2023 22:18:44   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Ziveli Ivanka! 🍷



Ziveliiiiiii 🥂🥂🥂🥂

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 12/23
31.12.2023 16:32:09   
Sanjica26 RR
Žene drage prelazimo na januarsku temu. Klik

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 244
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here