|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
16.2.2009 7:11:11   
Lu
Joja nisam te pitala jel osjećaš ikakve simptomeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Znaci trudnoće
16.2.2009 12:17:34   
Anoniman
Jojo, prvo dobrodosla! Na ovoj temi nam pisi o znacima trudnoce, da li ih imas i koji su? A sto se tice tvog pitanja, mislim da ces dobiti relevantnije odgovore na temi "Test za trudnocu" tako da sam iskopirala tvoj post i tamo.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Znaci trudnoće
16.2.2009 14:43:50   
kumara
Dobrodosla Joja!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Znaci trudnoće
17.2.2009 0:02:18   
Jacaca
Dobrodosla Joja, uradi betu iz krvi, nema greske.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Znaci trudnoće
17.2.2009 1:52:12   
joja
hwala puno swima...nisam trudna,dobila sam....i to bas danas ...a sta sad... pozic swimauser posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Znaci trudnoće
17.2.2009 1:57:40   
kumara
Ma nema veze draga... Bice user posted image uskoro! Nemoj samo da si tuzna!

(odgovor članu joja)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Znaci trudnoće
17.2.2009 10:17:39   
Ana RR
meni je od jutros krenula neka mucnina, stomak i dalje boli.

juce se nisam cula sa doktorkom,bila sam na nekoj veridbi, danas je zovem da vidim sta je u pitanju. pa da odem na UZ.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Znaci trudnoće
17.2.2009 13:21:39   
Anoniman
Ja sam pocela da osecam kao neke blage vrtoglavice, nije bas da mi se zavrti u glavi da ne mogu da stojim na nogama, ali mi se onako nekako manta user posted image  Juce me je jednom zaboleo donji stomak bas posredini kao neki grc, trajalo je par sekundi i popustilo, jutros mi se opet tako desilo isto samo jedan grc od par sekundi po sredini stomaka i opet vise nista. Do sada je bilo ili me boli ili me ne boli, a ne tako samo jednom dnevno user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Znaci trudnoće
17.2.2009 13:28:55   
Ana RR
tako je i meni bilo, na trenutak kao da se zemlja zaljuljala i gotovo.
ja osecam konstantno bol u stomaku,nekako tupo, a s vremena na vreme me bas jako probode,najvise sa desne strane. i neki cudan osecaj imam skroz dole, kao neki pritisak na vaginuuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Znaci trudnoće
17.2.2009 13:31:53   
NadaR
  Meni se jedno jutro zgadila kafa, jutarnja koju nema sanse da propustim... odmah sam povratila...   Tad sam i znala da sam trudna, takodje mi se stalno plakalo...
I onda test, pa teta dr. i user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Znaci trudnoće
17.2.2009 13:33:59   
Anoniman
Mislim da je to sevanje po jajnicima znak da je ovulacija bila i da je sve u redu proteklo, i da obicno malo vise seva onaj jajnik na kojem je bio najveci folikul koji je pukao. A taj pritisak u donjem delu stomaka tj pritisak na vaginu dosta obecava. Mislim da su neke trudnice pisale kako su osecale kao da imaju kamen tu dole iznad vagine user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Znaci trudnoće
17.2.2009 13:37:41   
Anoniman
Ja jos uvek pijem tu prvu jutarnju kafu, nije mi se zgadila, ali kada je pijem osecam kao da mi stoji neka knedla u grlu koju ne mogu da progutam. Inace nisam sklona povracanju tako da mislim da ce to kod mene doci kao simptom malo kasnije, mozda kada mi bas bude kasnila M ili da ce me te mucnine uopste i zaobici. Moja majka ih nije imala ni u jednoj trudnoci i pila je kafu celu trudnocu, pa sam mozda povukla na nju.

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Znaci trudnoće
17.2.2009 22:23:50   
Buba76
Meni su dosada u svakoj trudnoci poceli te nedelje kada mi je izostala user posted image . Prvi put sam imala isto gadjenje na kafu,jake bolove u donjem delu stomaka i ledjima ,spavalo mi se.Drugi put odmah po izostanku user posted image sam imala mucnine i povracala do 12 nedelje,a onda kada je to prestalo -spontani.Treci put sam imala vrtoglavice i opet spontani. Tako da jedna ista osoba moze imati razlicite simpome,ali barem neki od ovih pokazuju trudnocu.Naravno sva tri puta bol u grudima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Znaci trudnoće
17.2.2009 22:28:19   
Anoniman
Prijavljujem i bol u donjem delu ledja... Ili se sprema user posted image  ili se sprema user posted image

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Znaci trudnoće
17.2.2009 22:33:46   
Buba76
Pa da,simptomi su slicni

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Znaci trudnoće
17.2.2009 22:40:31   
Jovanovici
Ja mucnjine jos nemam, sa prvom trudnocom su mi pocele posle mesec dana tek.
Za sada imam simptome tipa,bol u lkedjima,stomaku kao da cu da dobijem,verovatno i hocu,kakav sam baksuz.

Mislim da je to sve o znacima trudnoce, mada ce kod mene biti o znacima user posted image user posted image

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Znaci trudnoće
17.2.2009 22:42:21   
ljuba 27
jovanovici pravi li test za da proveris da li si bremena  

(odgovor članu Jovanovici)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Znaci trudnoće
17.2.2009 22:47:42   
Anoniman
ljubo, testovi su ovde KLIK

(odgovor članu ljuba 27)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Znaci trudnoće
17.2.2009 23:20:09   
Jovanovici
HVALA NA SAVETIMA, ALI SACEKACU JOS PAR DANA DO NOVOG TESTA.
NIJE TO DA BIH ZIVELA U NADI I ILUZIJAMA NEGO DA BIH BILA SIGUTNIJA.
MOZDA U MEDJUVREMENU I STIGNE user posted image .
jA SVAKO JUTRO SEBI PONAVLJAM DA NISAM TRUDNA, DA NISAM SPREMNA ZA NOVU TRUDNOCU, SAMO DA BI MI BILO LAKSE AKO STIGNE GADURA.
NE NEADM SE PREVISE.

SAD MI RECITE, IMA LI KAKVE KORISTI OD TOGA STO KAD IMAMO ODNOSE MM ZAVRSI U MENI, IAKO MI NISU PLODNI DANI????
TO ME ZANIMA.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Znaci trudnoće
18.2.2009 16:50:30   
Anoniman
Postala sam placljiva i to skroz ne lici na mene! Plakala sam na "Vreme je za bebe" i "Sve za ljubav", a to mi se nikada nije desavalo. Ili sam na ivici nervnog sloma ili sam... user posted image

(odgovor članu Jovanovici)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Znaci trudnoće
18.2.2009 20:58:36   
BINCE
Iskreno nisam imala nikakvih simptoma tek su mi poceli neki mali simptomi u 7-oj sedmici trudnoce...


< Poruku je uredio Lenka RR -- 19.2.2009 1:35:01 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Znaci trudnoće
18.2.2009 21:05:14   
Jacaca
Zena je u toku jednog ciklusa plodna samo 24h teoretski, a dr. kazu 12h je jajna celija sposobna za oplodnju, medjutim posto spermatozoidi mogu da zive i 72 sata, racuna se da plodnost u jednom ciklusu traje tri dana.

(odgovor članu Jovanovici)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Znaci trudnoće
18.2.2009 21:25:24   
sani71
Zdravo svima,veliki pozdrav za sve vas koje pokusavate da zatrudite kao i za one koje su vec user posted image ,ja nikada nisam ostala trudna van plodnih dana,a  sada sam u 11 nedelji trudnoce i cekam 3 dete,ostala sam trudna 14 dan ,medutim znam zene koje su ostale i 3 ili 7 dan user posted image .tako da nema pravila,mada mislim da je to retko u svakom slucaju vredi i tada pokusati

(odgovor članu Jovanovici)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Znaci trudnoće
18.2.2009 22:32:23   
Jovanovici
user posted image user posted image user posted image stigla je jutros....

Krivo mi je malo, ali i ocekivala sam je.

(odgovor članu Jovanovici)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Znaci trudnoće
18.2.2009 22:34:15   
dunja RR
jojo zao mi je , ali pred nama je novi mesec, uspecemo i mi da ugledamo nase user posted image

(odgovor članu Jovanovici)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here