|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najveći pas na svijetu
23.12.2009 9:08:11   
Anoniman
Veliki George, preko dva metra duga njemačka doga vjerovatno je najveći pas na svijetu. Njegova dužina od šape do ramena iznosi preko metar, a težak je više od 110 kilograma. Uslikan u parku u Tusconu u Sjedinjenim Američkim Državama, četverogodišnji George više nalikuje malom konju nego psu, piše Daily Mail.

Nježni div čija dužina od nosa do repa iznosi preko dva metra prvi je kandidat za preuzimanje titule od prethodnog rekordera, Gibsona koji je uginuo od raka u avgustu.

Georgeovi vlasnici, David i Christine Nasser čekaju potvrdu iz Ginisove knjige svjetskih rekorda.

Prema riječima njegovog vlasnika Davida, George je unikatan. On je dodao da pas svaki mjesec pojede 50-tak kilograma hrane i spava u vlastitom ogromnom krevetu.

David i Christine odgajaju Georgea kojeg su dobili kada je imao sedam sedmica i nisu očekivali da će porasti do ove veličine.

Veterinar William Wallace iz klinike za kućne ljubimce u Tucsonu, koji je dokumentovao podatke za Ginisovu knjigu rekorda rekao je da u 45 mjeseci radnog iskustva rada sa velikim pasminama pasa nikada nije vidio većeg psa od Georgea.

user posted image

user posted image

user posted image

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Najveći pas na svijetu
23.12.2009 9:10:11   
eugenija
Mala pudlicauser posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Najveći pas na svijetu
23.12.2009 9:11:46   
buhla
dovidjenja user posted image
user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Najveći pas na svijetu
23.12.2009 9:46:23   
LillyT
Sunce ti, ovaj skoro ko konj. Ma ja sve kontam da su ga napucali hormonima da bi se o njima pisalo....

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Najveći pas na svijetu
23.12.2009 9:59:44   
Magi
Obozavam kucice, al od ovog zazirem!user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Najveći pas na svijetu
23.12.2009 16:27:32   
cipiripi
uvecala sam je, gledan pixelizaciju da nije montaza user posted image user posted image user posted image
ne mogu da verujem koliki pas!!!!!!!!
moj maltezer je velicine njegovog uveta ! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Magi)
Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here