|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 16:17:17   
minavb
Ja se nadam da ce se decko izvuci. Ja bih uradila isto sto i tvoj muz, pogotovo sto je komsija u pitanju. Javljaj kako je mladic, u stvari javljaj kako se oporavlja!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 16:20:37   
dunja RR

Hoću draga, javiću........

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 17:34:13   
jance
ovo inace ne volim da spominjem, davno je bilo, kad je moja mama dobila srcani udar, iliti u toku samog udara, kad su svi histerisali po kuci ja zovem hitnu kod nas na selu i kazem sve kulturno: Dobro vece, molim Vas da mi pomognete, moja mama je srcani bolesnik i jako je bolesna, izgleda da ne moze da dise...
a dr. sa druge strane slusalice: Sta ne moze, da pise? Ja: Ne, da dise. Dr. :Sta, kako ne moze da pise? Ja:Pa da dise, rekla sam da ne moze da dise!
I tako sam se sa njim natezala ni sama ne znam koliko dugo dok je moja majka dozivljavala srcani udar i te noci i umrla. Oni su dosli pola sata posle poziva i to samo sa onom crvenom zastavom i kofercetom sa lekovima! i kao pokusali reanimaciju user posted image  No taj dr. je posle i dobio otkaz jer ga je neko tuzio mislim.

A u NS, kad smo zvali da mi svekar ima mozdani udar su stigli za najvise 10min mislim, mozda 15, a mi zivimo u bas zabacenom delu koje ni ulice nema.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 17:39:14   
Olga75
jance , zao mi je . Slicno je prosla moja mama kad je moja baka umirala user posted image . Zove hitnu , oni kazu ne idemo na selo dajte joj diklofenak ako je boli stomak . Ja sam posle zvala iz NS i zapretila i oni nakon skoro pet sati izadju i moja baka umre do bolnice user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 22:39:02   
dunja RR

malo sam odspavala, pokušala da izbacim iz glave sliku od noćas, možda mislite da se previše opterećujem ali takva sam; jezivo mi je to bilo, i osećala sam se nemoćno, loše.....

zvala sam urgentni, neka žena, ne znam šta je (dr ili sestra), mi je rekla da je bolje

BTW ima 18 godinauser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 22:40:25   
minavb
Misli kako ce se oporaviti pa ces da mu nosis krempite kad dodje kuci, nemoj da mislis na ono od nocas!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 22:40:49   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: minavb

Misli kako ce se oporaviti pa ces da mu nosis krempite kad dodje kuci, nemoj da mislis na ono od nocas!

user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 22:56:11   
dunja RR
sinoć nisam plakala, htela sam da budem prisebna i pomognem koliko mogu; znala sam mu majku i čula sam je kada je umirala u strašnim bolovima u novembru prošle godine (rak grlića materice)

sada mi suze cure same; znam - samo mi je komšija; ali ta slika, kako njegovo teli leži na ulici, beživotno kao da u njemu nema trunke krvi, a otac plače nad njim, i ima samo njega.....teška mi je ta nemoć moja, svačija; bili su sami, samcati, niko nije imao hrabrosti (razumem) da siđe....

pitala sam mm da li bi sišao i da imamo dete, da ima odgovornost prema nekom svom biću, osim mene, a da zna da neko dole ima pištolj (kao što je i imao) rekao je da bi, i verujem mu.....ti klinci što su pucali su bili dole pored mm ali su se brzo razbežali....posle su se predali



< Poruku je uredio dunja RR -- 17.12.2010 22:58:36 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 22:57:57   
dunja RR
i tako sam srećna što je živ, moliću se da će i da ostane živ.........

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.12.2010 22:59:21 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 109
   [Obrisana poruka]
17.12.2010 22:59:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 22:59:28   
Pretty78
dunja ja bih se oduzela ...svaka cast tebi i tm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 23:00:15   
minavb
IZVORNA PORUKA: dunja RR
ali ta slika, kako njegovo teli leži na ulici, beživotno kao da u njemu nema trunke krvi, a otac plače nad njim, i ima samo njega.....

Srce da ti se slomi.user posted image  

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
17.12.2010 23:06:20   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: gagi

Dunjauser posted image tesko je to sto si dozivjela.Uzimam sebe za primjer ,osjecajna sam kao go*** ,svacija bol me rastuzi a kamoli to sto si dozivjela sinoc.Sada se malo smiri i nemoj vise da mislis na to,bice ti lakseuser posted image

user posted image

hvala vam devojke, sve je lakše uz vas....

izvinite na ovoliko oft

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.12.2010 23:19:20 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 113
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here