|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
19.7.2009 16:52:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: 4D ultrazvuk
19.7.2009 20:23:41   
marince1
Gagi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: 4D ultrazvuk
23.7.2009 13:51:42   
Berta

IZVORNA PORUKA: mikuljak

Pozdrav svima.

Slucajno sam naletela na ovaj forum i samo da kazem da sam u 22 nedelji i idem za 2 dana na 4d koji kosta 3000din u BG.user posted image

3000??? Gde?
Ja juče baš zvala neke silne ordinacije i nigde nisam našla tu za 3000. Minimum 5500 pa sve do 8500!

Inače sam juče i saznala informaciju da je 4D najbolje raditi izmedju 18-24 nedelje jer se tad beba najbolje vidi i može da stane cela u slikicu. Posle toga je prevelika pa se gleda parcijalno, a pre toga premalena da bi se dobro videla.

(odgovor članu mikuljak)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: 4D ultrazvuk
29.10.2009 17:19:51   
Modessty
Ja upravo saznala da mogu da radim 4D za dzabe! Jel mnogo kasno da radim u 27. nedelji???

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Berta)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: 4D ultrazvuk
31.10.2009 11:44:15   
Modessty
Alo ženeeeee! Jel ima neko odgovor?!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: 4D ultrazvuk
31.10.2009 11:50:04   
tamnik
Modessty nikad nije kasno...Sada ces moci da vidis i kosicu svoje bebe ako je ima...Nego,reci mi gde to ima 4D bez novca.I ja sam iz Nisa i bas bih volela da odem i da i ja ucarim nesto.Inace od prvog dana sve placam...Pozdrav do porodilista,posto su nam termini blizu ako se ne varam...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: 4D ultrazvuk
2.11.2009 0:01:40   
Modessty
Cao Tamnik!!!user posted image
Hvala na odgovoru!
Moj muz ima zdravstveno osiguranje koje većim delom plaća firma. Ide se preko Delta Generali osiguranja i postoji odredjeni broj pregleda u trudnoći koji pokriva to osiguranje. Jedan od pregleda je i 4D, pa rekoh da iskoristim.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu tamnik)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: 4D ultrazvuk
2.11.2009 14:02:38   
Anoniman
devojke, dajte mi savet.
Ja sam bila na gratis 4D uz ali sam bila 10.nedelja i ne mogu da kazem da smo muz i ja bili odusevljeni malim cudom kao vanzemaljcem...
Sad u Dr ristic imam mogucnost da uradim 4D u 21. nedelji za 3000 dinara.
Da li da radim?
Da li je to bacanje para?
Da li ce beba bolje da se vidi nego u 10.oj?
Da batalim to ili ne?

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: 4D ultrazvuk
2.11.2009 14:07:55   
Anoniman
tada se vidi super

ja sam cijele 2 trudnoće radila na 4d uz jer je moj ginekolog imao samo taj aparat tako da i ne znam kako izgleda na drugom
ali ja sam bila oduševljena

i naravno da će da se vidi bolje ipak 10 sedmica i 21 ...pa to je razlika ko nebo i zemlja


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 2.11.2009 14:09:00 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: 4D ultrazvuk
2.11.2009 14:09:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

tada se vidi super

ja sam cijele 2 trudnoće radila na 4d uz jer je moj ginekolog imao samo taj aparat tako da i ne znam kako izgleda na drugom
ali ja sam bila oduševljena

[/quote

Hvala vucko. Ja bih bas isla...I zbog muza i zbog sebe...Da je vidimo...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: 4D ultrazvuk
2.11.2009 14:19:40   
buhla
OTI idi, vredi, ja sam bila u 15nedelji, bio je i tad vanzemaljac, ali ne tako kao u prvim nedeljama user posted image
mislim da ces sad da vidis bas lepo konture lica, gledala sam par slika sa 4d uz iz te nedelje user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: 4D ultrazvuk
2.11.2009 14:36:35   
Anoniman
E onda idem.
8.novembar!
Pa cu da vam javim...
hvala i volim vas
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: 4D ultrazvuk
9.12.2009 20:00:12   
Ipek
Da li ste nekada vodili "drustvo" na 4D? Moji mili i dragi su izrazili zelju da budu prisutni, pa ne znam koliko bi to bilo uopbicajeno da se nas troje pojavimo u ordinaciji.

Moze li i neka preporuka za dobru 4D ordinaciju u NS (bar na pp)? Kad vec dajemo tolike pare, i dovodimo publiku, hocemo onda neki veliki fensi displej, stereo zvucne efekte i slicno. user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: 4D ultrazvuk
9.12.2009 22:17:52   
aster
Ja sam pre 2 dana išla na 4d. Naravno, išao je i moj dragi user posted image . Trebalo bi da kod svakog privatnika možeš da vodiš društvouser posted image .

(odgovor članu Ipek)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: 4D ultrazvuk
9.12.2009 22:20:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Berta


IZVORNA PORUKA: mikuljak

Pozdrav svima.

Slucajno sam naletela na ovaj forum i samo da kazem da sam u 22 nedelji i idem za 2 dana na 4d koji kosta 3000din u BG.user posted image

3000??? Gde?
Ja juče baš zvala neke silne ordinacije i nigde nisam našla tu za 3000. Minimum 5500 pa sve do 8500!

Inače sam juče i saznala informaciju da je 4D najbolje raditi izmedju 18-24 nedelje jer se tad beba najbolje vidi i može da stane cela u slikicu. Posle toga je prevelika pa se gleda parcijalno, a pre toga premalena da bi se dobro videla.


A u kojoj nedelji je najbolje gledati blizance? user posted image

(odgovor članu Berta)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: 4D ultrazvuk
15.12.2009 0:37:48   
JULIE
Ja sam zakazala 4D za 24.12 u dr.Ristic,cena je 3000din mislim da su tamo definitivno najjeftiniji u gradu.Sestra koja se javila me je prvo pitala da li me salje doktorica ili na svoju inicijativu.Objasnila mi je da kad te posalje dr na expertni uz uglavnom ima dobar razlog i lekar mora pazljivo da pregleda sve organe u potrazi za mogucim anomalijama,a da ce kod moje bebe pregledati sve bebine organe kako se razvijaju ali ne tako detaljno jer,hvala bogu nema potrebe za tim.Jedva cekam da vidim moju bebu,a mozda pitam i za poluser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: 4D ultrazvuk
15.12.2009 11:45:59   
ljubavce
ja na 4d idem u petak , pa vam javljam utiskeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: 4D ultrazvuk
15.12.2009 11:52:22   
Mica breskvica

ja kad god idem na pregled, gledam i 4d...ne znam zašto posebno zakazujete, doduše ako nije privatnik, onda je razumljivo user posted image


_____________________________

Život je čudo, treba se smejati....

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: 4D ultrazvuk
28.12.2009 14:35:54   
anci 81
Da li je mozda neko isao u ord. VIVA na 4D UZ? U Zemunu,kod dr. Kovacevic? Koja li im je cena? Ovo ovde sto sam citala krece se od 3000-8500 din. Nije mala razlika,pa da znam da se pripremim user posted image . Ako neko ima neku sto sveziju informaciju sto se tice cene,neka se javi user posted image  !

(odgovor članu Mica breskvica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: 4D ultrazvuk
30.12.2009 17:16:14   
Anoniman
Gde to ima u Novom Sadu besplatan 4d uz??? user posted image

(odgovor članu anci 81)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: 4D ultrazvuk
31.12.2009 9:01:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anci 81

Da li je mozda neko isao u ord. VIVA na 4D UZ? U Zemunu,kod dr. Kovacevic? Koja li im je cena? Ovo ovde sto sam citala krece se od 3000-8500 din. Nije mala razlika,pa da znam da se pripremim user posted image . Ako neko ima neku sto sveziju informaciju sto se tice cene,neka se javi user posted image  !


Molim te kloni se te ordinacije i tog dr

(odgovor članu anci 81)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: 4D ultrazvuk
31.12.2009 10:30:33   
aster
Ja sam bila u A..li.. 4d, to je jedna ordinacija u Zemunu. Doktor koji radi je jedan od najboljih u Srbiji, ako ne i najbolji. Cena je 6800, a kad ideš drugi put, dobiješ popust 20%.

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: 4D ultrazvuk
25.1.2010 22:32:18   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: marija32

Drage mame i , da li je neka od vas bila na 4d uz kod pomenutog dr u priv. ord "A....? Zanimaju me vasi utisci? Unapred se zahvaljujem na odgovorima



U pitanju je dr. Živanić. ukoliko neka od mama ima iskustva neka pomogne našoj mariji32 user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 25.1.2010 22:35:08 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: 4D ultrazvuk
25.1.2010 22:38:32   
Anoniman
ja ispisah malopre citav post na onoj temi koju je marija otvorila i sad nema...
ajde opet:

Bila sam u desetoj nedelji na gratis pregledu u priv.klinici kod Zivanica..
Taj covek je vrhunski lekar u svojoj oblasti i svi ginekolozi se kunu u njegovo citanje UZ.
Jako ozbiljan covek koji ne prica mnogo...nemoj od njega ocekivati da caska sat vremena ili da se zeza..
Ja sam bila malo razocarana jer je sve kratko trajalo (a meni prvi put na 4D i prva beba) a on kaze samo: "Sve je sasvim u redu sa plodom"
ali sam posle uvidela da bolje da radi kako treba a malo prica nego neki koje sam videla koji mnogo pricaju i nista...

Zivanic je jako postovan u svojoj oblasti i moj DR je za njega rekao da najbolje radi 4D nalaz...
Tako da...idi kod njega slobodno..
Odgovorice ti na pitanja i veruj mu sve ali ne ocekuj da ce nesto mnogo da caska i slicno...
Nije takav lik.
to je moje iskustvo i ono sto sam se o njemu raspitala

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: 4D ultrazvuk
25.1.2010 22:39:38   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: OTI

ja ispisah malopre citav post na onoj temi koju je marija otvorila i sad nema...
ajde opet:




Nema jer sam obrisala temu user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here