|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ispucale usnice
5.2.2010 9:35:20   
Lu
Kod mog sina strašno pucaju usnice,kad smo vani po ovoj hladnoći pogotovo,namazala sam par puta labelom ali nisam sigurna da li smijem njemu mazati labelom,ili postoji labelo za djecu(nisam ga našla) ili ima nešto bolje za djecuuser posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ispucale usnice
5.2.2010 9:42:41   
Anoniman
Imaš u apotekama te KAO labela za decu (za devojčice su roza, za dečake sa raznim nekim junacima), ali nisam sigurna koja je starosna granica. Možeš mu namazati Pantenol mašću pre nego što krenete napolje. 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ispucale usnice
5.2.2010 9:44:04   
Lu
A pantenol smije polizatiuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 5.2.2010 9:50:47 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ispucale usnice
5.2.2010 9:46:25   
Anoniman
Jao ne mogu da se setim dal sam morala da ga perem sa grudi dok sam dojila... a to bi rešilo mnoge stvare.
Znam da sam mu mazala i rubove usana kada puknu (kada se kao pocepaju usta), i mazala sam i usnice. Ne edovno, ali s vremena na vreme.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ispucale usnice
5.2.2010 13:04:44   
Anitaaa
Znam da neke mame mažu Pavlovićevom kremom.Ja mažem sebi i super mi je

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ispucale usnice
5.2.2010 19:35:20   
eugenija
Viktoru stalno puca donja usna na jednom delu, preporučili su nam Pantenol mast, ima i Pantenol krema, ali kažu da je mast bolja za ovakve stvari.

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ispucale usnice
11.2.2010 16:32:53   
Suncicabg
Vec ispucala usta ja mazem nekim labelom iz Lilly-a ne mogu da se setim kako se zove, ali je ambalaza bela sa nacrtanim crvenim krstom, odlicno je! Takodje sam cula da kad usta vec ispucaju treba da se namaze med, da postaju super glatka za 2 dana.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ispucale usnice
15.2.2010 21:47:17   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Lu RR

A pantenol smije polizatiuser posted image

Ništa neće biti ako poliže, to je faktički vitamin B. Ja sam mazala bradavice dok sam dojila sina i nisam ispirlai, tako nam je rekla i patronažna u školici za trudnice. I ja sebi stalno mažem usne pantenolom, pogotovo sada u trudnoći jer su UŽASNO suve, samo koristim kremu ne mast.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here