|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   začepljen odvod
4.3.2009 9:45:09   
Lu
Danima muku mučim sa začepljenim odvodom u kuhinji,nije skroz začepljen ali kad pustim veću količinu vode zastane i dugo otiče a kad mašina pere suđe sve mi izađe u sudoper voda pošto se ta dva odvoda sastavljaju.
Probala sam Mr Muscolo gel i granule,solnu kiselinu,vruću vodu i ništauser posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: začepljen odvod
4.3.2009 10:26:09   
Anoniman
A zvr-zvr majstora? user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: začepljen odvod
4.3.2009 10:30:12   
mihi
Lu, mora da dođe majstor sa sajlom da to reši druge nema!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: začepljen odvod
4.3.2009 10:34:12   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: lu

Danima muku mučim sa začepljenim odvodom u kuhinji,nije skroz začepljen ali kad pustim veću količinu vode zastane i dugo otiče a kad mašina pere suđe sve mi izađe u sudoper voda pošto se ta dva odvoda sastavljaju.
Probala sam Mr Muscolo gel i granule,solnu kiselinu,vruću vodu i ništauser posted image


Ako si sve to probala i nista,tu mora sajla.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: začepljen odvod
4.3.2009 19:15:29   
prase
Meni je neko domaće čudo, koje se zove "Cevol" a po sastavu je obična sona kiselina zakon za te stvari. Jedini fazon koji znam je da mora da se sačeka 30 min nakon sipanja i onda zaliva mlakom vodom i to ne jakim mlazom. Za sajlu ne treba da zoveš majsora, nije neka nauka... A možeš i ključ u ruke pa da rastaviš to što imaš ispod sudopere na sastavne delove user posted image Šalu na stranu, koliko god to muškarci želeli da izgleda komlikovano, svodi se na slaganje lego kockica i malo prljavštine. Tim bolje ako imaš plastične cevi ispod sudopere, tu ne treba ni ključ, nego samo jaka ruka user posted image Još jedna stvar mi pada na pamet, ako stvarno imaš plastične cevi, one umeju nekako da se iskrive pa da se zapuše - to se dešavalo kod moje mame u stanu, bila je malo iskrivljena ta odvodna cev jer je odvod mašine za pranje sudova naknadno zbudžen tu gde nije planiran...

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: začepljen odvod
4.3.2009 19:28:22   
Lu
Pa da znaš prase da sam i odlučila sutra se bacit na posao,poodvrćat sve i pokušati gurati malo sajlomuser posted image
Mrzim majstore po kući to mi je zadnja opcija.
Znam da su mi u zidu cijevi metalne ili bakreneuser posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: začepljen odvod
4.3.2009 19:30:24   
Anoniman
Jao lu... zašto prljati ruke kada to može neko drugi? user posted image

Jel verujete da se meni jednom otopila plastična cev ispod sudopere jer sam sipala vruću vodu u sudoperu? Da, da, otopila se i curilo je dole, sve plivalo. Od onda ne smem da pustim vruću vodu na slavini i ako sipam ključalu vodu u sudoperu onda pustim na slavinu da teče hladna. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: začepljen odvod
4.3.2009 19:37:40   
prase
Ja volim sve probleme koje mogu da rešim sama. Zilion puta mi se desilo da platim majstoru pa da opet sama uradim. Na primer, majstor je pravio kuhinjske elemente za moju mamu, prema njenim nacrtima. Sve je bežalo za po par milimetara, ništa nije stajalo kako je zamišljeno. Još je posle prosipao fazone tipa: "Pa ne mogu da napravim 4 identične fioke" Hej, majstore! Pa ti živiš od ovoga, a ja koja ne živim mogu da napravim 4 identične fioke. Zato smo našu kuhinju napravili mm i ja. Bilo je par brljotina ali to smo sredili. U stvari, verovatno je problem u nama. Suviše saosećamo sa svim ljudima i "glupo nam da ih mučimo". A to nije mučenje nego njihov posao za koji su plaćeni. Moja kuma je lepo došla kući i rekla: "Ovo nije prema nacrtu, sledeći put kada dođem, hoću da vidim ono što sam nacrtala". Ljudi skinuli, zamenili i mirna Bosna. Ja to nikada ne bih mogla da uradim, šta ću, takva sam...

E sad što se tiče plastičnih cevi... mislila sam na one koje su "sa ove strane zida", direktno ispod sudopere. One u zidu i nisu bitne i... pa, nadam se da ne mogu da se zapuše user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: začepljen odvod
4.3.2009 19:45:18   
Anoniman
Ja sam kao tvoja sestra. Kada su mi doneli spavaću sobu sa xy dana zakašnjenja, pitala sam "Hoćete da proverimo po računu šta ste doneli, da li je sve ok?" Rekao je nadr*** NE! Kada sam ušla u sobu, a on već sklopio pola spavaće sobe, rekla sam "Sada fino to rasklopite. Ja sam naručila nameštaj boje trule višnje a ne beo, i plakar nisam naručila uopšte!". user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: začepljen odvod
8.3.2009 16:24:20   
Lu
Odčepljenouser posted image
Sajlu u ruke i pročačkala malo,još jedan Muskolo istresla i vrele vode i sad je ok.
Nešto je bilo u cijevi kao neke debele naslage(to ja predpostavljam)jer sam osjetila da zapinje sajla.
Uglavnom sam riješila bez majstorauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: začepljen odvod
8.3.2009 16:38:02   
prase
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: začepljen odvod
8.3.2009 17:18:40   
maša
user posted image user posted image user posted image user posted image Ja prase navijam za tebe...URAAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: začepljen odvod
4.12.2013 12:33:37   
jole82
IZVORNA PORUKA: nata11

Posto vec spominjemo kamenac, neznam da li imamo posebnu temu za odvode pa da napisem ovde.Ak otreba prebacite post.
Meni je ovo sretstvo zakon.user posted image



_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: začepljen odvod
14.1.2014 15:47:01   
svilica
uff user posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here