|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cikloproginova
5.3.2010 7:28:19   
Anoniman
Cikloproginova nije kontraceptiv,ne sadrži istu količinu hormona(kao klasični kontaraceptivi),ima dve grupe tableta,bele(samo estrogensku komponentu) i braon (koja sadrži obe komponente),tako da dok pijemo cikloproginovu,možemo da ostanemo trudne,za razliku od kontraceptiva.Pije se ceo ciklus u krug, pri čemu snabdeva organizam dnevnom dozom hormona koje su idealne. Preporučuje se ženama koje imaju hormonski disbalans i poteškoća sa zatrudnjivanjem i daju odlične rezultate-kako rešavanjem preoblema steriliteta tako i sa poremećajem hormona.
 
DEVOJKE  ima li koja od vas iskustva sa ovim tabletama?Da li je neka pila? Moja mama ih je koristila pre 20 godina kada je mene pokušavala da dobije( 9 godina nisu imali dece-uzrok nepoznat) za sređivanje hormona jer joj je ciklus bio 35-40 dana. Ajmo dajte mišljenja......jer ga sada dr preporučuje i meni....user posted image
 


< Poruku je uredio banini -- 5.3.2010 7:29:06 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Cikloproginova
5.3.2010 7:38:27   
daca77
Meni je to moja dr pominjala pre vise meseci. Ali, kada sam uradila hormonski status koji je pokazao da je sa hormonima sve u redu+user posted image tacna k'o sat, dr se predomislila i vise mi ih nije pominjala...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Cikloproginova
5.3.2010 8:02:49   
Ana RR
Uh, mislim da postoji tema samo ne znam gde..?

Uglavnom, moja rođena sestra cikloproginovu pije već nekoliko godina, da bi mogla da ima menstruaciju.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Cikloproginova
5.3.2010 9:02:57   
Anoniman
Tasha mi je rekla da tema ne postoji najverovatnije i da je otvorim ovde.....ako već postoji, molim moderatore da ovu obrišu....

meni je dr preporučila ovaj lek jer imam snižen progesteron i blago povišen testosteron,sad sve to nije strašno koliko je nekad bilo-ali dovela sam u red kontr.pilulama...pošto sad želim da ostanem trudna-ona mi je preporučila cikloproginovu.....

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Cikloproginova
5.3.2010 9:06:56   
Mari86
Mila ja ti ne znam nista o tim lekovima...
Ali ako doktor kaze...user posted image
I jos bolje ako je tvoja mama uspela tebe da dobije tako user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Cikloproginova
5.3.2010 12:58:20   
Anoniman
Draga, ja takođe ne znam nešto posebno o tom leku ali sam malo čačkala po nekim ženskim Forumima , nisam naišla na negativna iskustva ... user posted image

Uglavnom su žene zadovoljne jer im je pomogao da zatrudne ...

Naravno imaš i preporuku lekara i mislim da nemaš šta da izgubiš user posted image

Želim ti puno sreće! user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Cikloproginova
5.3.2010 13:08:56   
cipiripi
ja sam ga pila jedan mesec...oko inseminacije..neznam zasto ne mogu da se setim user posted image
uglavnom dobro sam podnela user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Cikloproginova
8.3.2010 11:00:58   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Cikloproginova
26.3.2010 22:40:17   
diamond
ja sam ga pila uz klomifen, samo bele tablete, od sedmog dana ciklusa pa do dvanaestog, dr mi je rekla, estradiol ti je dobar ali nece da skodi jos malo pomoci, e toliko ja znam, a problema sa ciklusom nisam nikad imala...a sta ti je rekla dr zasto da ih pijes?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Cikloproginova
30.3.2010 15:23:09   
Anoniman
o dragauser posted image malo me zezaju progesteron i testosteron---->pa je mislila da pokušamo sa nečim što neće škoditi za potencijalno zatrudnjivanje a relativno smiriti hormoneuser posted image

jel je O na dan kad je poslednja bela tableta ili ...?meni je sutra poslednja bela,a imam sve simptome O......pa reko da idem da se bacim na mućenjeuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio banini -- 30.3.2010 15:24:13 >

(odgovor članu diamond)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Cikloproginova
30.3.2010 15:29:06   
diamond
TAKO IDE, ZADNJA BELA I ONDA OVULACIJA, JA SAM JE PILA JOS DAN POSLE PREGNILA I O NDA SE OCEKIVALO PUCANJE FOLIKULA....NISAM ZANALA DA CIKLOPROGINOVA SLUZI I ZA REGULISANJE HORMONA, A TEK ONO STO SI PISALA ZA MAMU, ZVUCI BAS OHRABRUJUCE!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Cikloproginova
30.3.2010 15:29:38   
diamond
samo ti muti draga....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Cikloproginova
30.3.2010 15:31:22   
Anoniman
ti nisi ni svesna koliko si mi pomoglauser posted image user posted image user posted image HVALA TI DO NEBAuser posted image user posted image user posted image user posted image

onda ću sutra da idem kod mmuser posted image user posted image user posted image ne mogu 2 dana da odustvujem sa poslauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu diamond)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Cikloproginova
30.3.2010 16:45:24   
diamond
 user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Cikloproginova
6.10.2010 12:39:12   
sonyasha
Htedoh da vas pitam, ako nekoga ima, jel definitivno ovulacija sa CP kada se završe bele tabletice?
Ja sam dan ranije imala sve simptome "O" pa smo mutili tada...
Ne znam kako to ide, kaže da reguliše ciklus, ali da li iz prve može tako na sredinu da postavi "O" koja je meni obično bila kasnije a ne 14. dan?
Ima li neko iskustva sa tim? jel neka zatrudnela dok je pila CP? Jel se stvarno povećavaju šanse kako kažu?
ps. meni su ih prepisali jer mi se poremetio ciklus, pa da se vratim u normalu a uz to i pravimo bebe user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Cikloproginova
15.9.2012 8:42:15   
babby
drage moje jedno pitanje posto pijem cikloproginovu vec neko vreme e zanima sta znaci kada mi krene da kazem ciklus nesto roze braon a imam jos 2 braon tabletice da popijem sta da radimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Cikloproginova
24.1.2013 17:56:39   
Vodolija79
Zdravo devojke!

Dugo vas pratim, ali tek sad sam se uclanila. Vidim da je ova tema malo zapostavljena ali da probamo da je osvezimo user posted image
Ja u poslednjih godinu dana imam poremecen ciklus. Naravno otisla sam kod lekara i dala mi je da pijem ciklu 3 meseca. Popila ja sve prema uputstvu ali kada sam prestala sa uzimanjem opet isto. Kasni mi par dana. Treba inace ovih dana da idem na kontrolu ali kako to biva kod nas mora da se ceka. Ako bi mogle da podelite vasa iskustva sa mnom ako ste pile ovaj lek?

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Cikloproginova
14.3.2013 13:15:31   
nenansm7
za vodoliju 79:ja draga imam isti problem,pila sam ga 3 meseca i imala redovno sad mi opet kasni 2nedelje,u strahu sam da nisam ostala trudna,mada nije mi to problem nego mi je samo redovno na pilulama a inace nije redovno nikako mi nije..

(odgovor članu Vodolija79)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Cikloproginova
22.5.2013 18:12:31   
Llea
i ja uzimam cikloproginovu zanima me da li sa tabletama ima ovulacije i kako se ona racuna, po tabletama ili od 1. dana menstruacije user posted image

(odgovor članu nenansm7)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Cikloproginova
11.4.2014 18:22:47   
mala roda
Vidim da ova tema dugo nije otvarana, ali mozda neko zna da mi potvrdi da li sa ovim lekom moze da se ostane u drugom stanju?

(odgovor članu Llea)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Cikloproginova
19.5.2014 15:20:24   
suncica91
Zdravo! Imam jedno pitanje! Pre 3 meseca sam radila kiretazu jer se plod nije razvio, i posle toga pila sam cikloproginovu, proslo je mesec dana od kada sam prestala da pijem, i prvu menstraciju sam dobila 15-og aprila i sada mi vec 4 dana kasni, zar je moguce ostati u drugom stanju tako brzo?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Cikloproginova
8.8.2015 10:46:25   
pozitivna
Cao! Moze sa ovim tabletama da se zatrudni samo ako nsu zapuseni jajovodi ?

Dali je opsano koristiti cikloproginove ?

(odgovor članu suncica91)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Cikloproginova
14.7.2016 23:09:41   
Ana RR
Bila sam danas kod moje dr na kontroli i pitala je šta da radim sa ovim mojim pms-om i užasno bolnim i obilnim ciklusima, preporučila mi je cikloproginovu. Kaže da poboljšava šanse i za začeće. Da li je neko pio zbog regulisanja pms-a i bolnih ciklusa, kakva su iskustva?

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.6.2018 22:52:16 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here