|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   bref za wc šolju
10.3.2009 15:00:23   
Anoniman
Znate na šta mislim? Onaj miris i deterdžent što visi u wc šolji...

Uvek kupujem plavo zeleni, taj mi je najlepši, probala sam i onaj sa lavandom - ok je, i pre koji dan vidim u radnji plavo narandžasti i kupim. DUŠU BIH DA ISPOVRAĆAM SVAKI PUT KADA UĐEM U WC! user posted image  Piškim i ne dišem. Juče sam sedela u dnevnoj sobi, vrata od kupatila su bila odškrinuta (ne otvorena već samo odškrinuta) i toliko mi je smrdelo da sam morala da ustanem i zatvorim vrata. user posted image  Jel probao još neko baš taj narandžasto plavi? Jel smrdi ili sam ja luda? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: bref za wc šolju
10.3.2009 15:03:44   
Lu
Ja sam davno prestala da koristim te vješalice na školjki,probala sam i onaj bref što se istisne kao zvjedica i zalijepi na zid školjke ipak mi je najbolje rješenje patkica anitra što se ubaci u vodokotlić i voda bude plava.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: bref za wc šolju
10.3.2009 15:06:46   
Ana RR
Tasha, nisi uopste luda, i meni to smrdi! Posebno mi se ogadio jednom kada sam bila nesto bolesna i svaki put kad sam usla u kupatilo i osetila taj "miris" ja sam se onako lepo ispovracala! I sad ne mogu da nadjem ni jedan koji mi odgovara, svi mi izazivaju mucninu! Pih!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: bref za wc šolju
10.3.2009 15:08:18   
Anoniman
Pa moje dete bi mislilo da je more u wc šolji. user posted image  Šalim se naravno. Ja nemam problem sa ovim običnim brefom, ali sam morala da se požalim na ovu muku, danas odoh da kupim novi a ovaj leti u đubre.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: bref za wc šolju
11.3.2009 8:01:09   
mihi
Ja koristim  pače Anitra koje se stavi u vodokoltlić, voda je uvek plava , lepo miriše a i skida kamenac. A za temeljno čišćenje svaki 5 do 6 dana ubacim jednu kesicu Bref tornada koji super čisti.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: bref za wc šolju
11.3.2009 8:35:55   
Anoniman
Svi koriste tu patkicu... user posted image  Pa moram i ja da probam.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: bref za wc šolju
11.3.2009 8:48:16   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: mihi

Ja koristim  pače Anitra koje se stavi u vodokoltlić, voda je uvek plava , lepo miriše a i skida kamenac. A za temeljno čišćenje svaki 5 do 6 dana ubacim jednu kesicu Bref tornada koji super čisti.


isto user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: bref za wc šolju
11.3.2009 8:50:58   
mihi
Probaj super je 2 komada  su u jednom pakovanjuuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: bref za wc šolju
11.3.2009 9:03:10   
Anoniman
Ako ne padne kiša popodne još danas ću da kupim. user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: bref za wc šolju
13.3.2009 8:15:24   
Anoniman
Dobila sam user posted image  pa mi više ne smrdi toliko... jasno vam je, još uvek nisam otišla po patkicu, ali iz sledeće kupovine se ne vraćam bez nje. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: bref za wc šolju
21.3.2009 16:40:25   
Anoniman
Kupila sam patkicu! user posted image Čim se potroši bref - patkica leti u vodokotlić. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: bref za wc šolju
21.3.2009 16:42:56   
Jacaca
Sve sam probala i vratila se brefuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: bref za wc šolju
21.3.2009 16:44:22   
Anoniman
Zašto? 

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: bref za wc šolju
21.3.2009 16:45:13   
mihi
A jel koristite Bref TORNADO super jeuser posted image user posted image user posted image user posted image . To je je onaj što se sipa u WC šolju pa digne penu skroz napuni se WC šolja penom i skine prljavštinuuser posted image user posted image user posted image user posted image  i bakterije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: bref za wc šolju
21.3.2009 16:47:04   
Anoniman
To je ono što si već gore spomenula? Ne, ali sam mužu najavila pošto je maločas tražio od mene da vidi i patkicu - u čudu je gledao, pa sam mu najavila i to za čišćenje. user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: bref za wc šolju
21.3.2009 16:51:29   
Jacaca
Zato sto mi je od patkice plava solja i jako kratko traje, a za miris kupila sam onaj automay, trenutno mi je punjenje sa mirisom limuna i odlicno je spricne svaki put kada neko udje u kupatilo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: bref za wc šolju
21.3.2009 16:52:36   
Jacaca

IZVORNA PORUKA: mihi

A jel koristite Bref TORNADO super jeuser posted image user posted image user posted image user posted image . To je je onaj što se sipa u WC šolju pa digne penu skroz napuni se WC šolja penom i skine prljavštinuuser posted image user posted image user posted image user posted image  i bakterije.



Odlican je.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: bref za wc šolju
21.3.2009 16:56:12   
Anoniman
Da, i mama mi je rekla da patkica jako kratko traje. 

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: bref za wc šolju
21.3.2009 17:00:45   
bebać
ja vam koristim onaj bref wc gel,sa mirisom zelene jabuke,dobije se i onaj dozer uz njega što se napuni gelom pa okači na wc školjku,nije loše...mada meni najbolje miriše kad to tek napunim pa stavim...ma skoro mi je sve isto od tih čuda

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: bref za wc šolju
24.3.2009 18:27:06   
Anoniman
Ubacila sam patkicu... pa... user posted image ne sviđa mi se. Bledo mi je, i ja volim kada ima pene kao od brefa. user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: bref za wc šolju
24.3.2009 18:44:21   
eugenija
Ja sam na Brefu, takođe... Plavo - žuti, limun.. Patkicu nisam koristila, ali evo sada kada Tasha napisa da ne peni, ne bih onda ni da je uzimam...

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: bref za wc šolju
4.10.2011 20:33:39   
dunja RR

Ja trenutno imam neki plavi Bref, ali mi ja Pine (zeleni) intenzivniji, i više mi odgovara.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here