|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
17.10.2013 21:19:59   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Dana 72

Ja sam neko ko se stalno smeje. I kada mi najteze pronadjem razlog da se nasalim i nasmejem. Uvek kazem da mi je smeh "dusevna hrana" i nesto sto me cini jacom , daje snagu da lakse podnesem i manje lepe trenutke u zivotu. I da tu moju pozitivnost i vedar duh niko i nista nemoze "slomiti" . Za bes "nema mesta" , SVE se mnogo lakse i lepse resi osmehom . user posted image Izbegavam maximalno negativne ljude, price. A nesporazume i konflikte resavam po "kratkom postupku" Nisam zlopamtilo, brzo prastam , i ne dozvoljavam da mi bilo ko ili sta "truje dusu". I cvrsto verujem u to da dan proveden bez smeha je jedan "izgubljen dan"



istouser posted image ali desi se naravno da pobesnim ali za to treba da mi neko skace po zivcima jako jako dugo i onda se sklanjajte kud koji mili moji. A cak ponekad i tad umem da se iskontrolisem, udahnem, krenem nesto da radim, ribam i brzo sam ok.

(odgovor članu Dana 72)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
17.10.2013 21:41:04   
mtajcica83

IZVORNA PORUKA: Verolina

Na meni se uvek vidi kad saam ljuta.


I na meni, sve i da hocu da odglumim da mi nije nista, nema sanse, vidi se iz aviona.Ja nemam dlake na jeziku i kad me neko dovede do toga istresam se odmah, svadjanjem,vikom,psovkama...Mada kad je neko stariji u pitanju npr moja sveki, onda ne vicem ni ne psujem naravno, ali itekako se na lijepe sto bi se reklo istresem ,kazem sto mislim i posle mi je lakse.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
28.12.2014 13:31:21   
jelenica011
Bromazepak 1/2 od 3mg user posted image

_____________________________

Svako ima NEKOG koga nema

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
28.12.2014 19:09:05   
opcinjena
Urlam da me komsiluk cuje, a i sire. Zato me ne diraju tipa "ne diraj lava dok spava" user posted image

_____________________________

Zivot je samo ovaj jedan, nema nista.... nista izvan njega....

(odgovor članu jelenica011)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
28.12.2014 19:21:42   
jabudic
Mislim da sam dostigla neku fazu kada me zaista malo šta može izbaciti iz takta.
A kada se to desi, onda samo ćutim dok me prodje. Nekih pola sata maksinum...

(odgovor članu opcinjena)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
28.12.2014 19:22:44   
opcinjena
Ti mora da si neki rak/vaga isl. user posted image

_____________________________

Zivot je samo ovaj jedan, nema nista.... nista izvan njega....

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
28.12.2014 19:28:01   
big mum
Urlam po kući,meljem ,pričam sve što mi padne na pametuser posted image ali brzo me prođeuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu opcinjena)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
28.12.2014 19:31:22   
jabudic

IZVORNA PORUKA: opcinjena

Ti mora da si neki rak/vaga isl. user posted image


Riba/Bik - u prevodu :"Čuvaj se bijesa strpljivog čovjeka!"user posted image

(odgovor članu opcinjena)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
28.12.2014 19:49:04   
maminozlato1
i ja sam tiha u ljutnji. mislim da je jutro pametnije od veceri. dok si ljut i besan kazes i sto ne mislis da bi nekog povredio a to mi ne treba. u trenutku besa treba misliti i na sebe i na druge.

_____________________________

Sreća je u malim stvarima

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
28.12.2014 21:23:45   
dejana007
bljujem vatru - nazalost. znam da je to velika mana, znam. ali kad nesto precutim jedem se danima, zato bolje da "ispljunem" user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu maminozlato1)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
8.3.2015 0:15:49   
acalukic
izdvojim se

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 111
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here