|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
17.1.2010 18:48:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Strasno,rekose joj da ima upalu materice,ostala je u bolnicu,prima neku terapiju!
Jer to opasno?



Ja sam nedavno imala upalu materice, i to bas jaku, zahvatila je i jajnik, pila sam 10 dana po 4 palitreksa ili pentreksila, ne mogu da se setim, i prosla je. Nemam nikakvih problema od tada.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
17.1.2010 20:04:46   
Anoniman


IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Strasno,rekose joj da ima upalu materice,ostala je u bolnicu,prima neku terapiju!
Jer to opasno?





draga, jel su oni sigurni da nije ništa ostalo...? user posted image user posted image user posted image
zaje** ženu!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
18.1.2010 12:26:34   
Anoniman
Pa kaze da je pregledao doktor i kaze nema nista,samo upala...
Ma nemaju si pojma,prvo rekli kila,pa slepo crevo...
user posted image user posted image user posted image
Idem posle do nje,jos je u bolnicu!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
18.1.2010 17:53:48   
Anoniman
Posle porodjaja je bilo sve ok,imala lohije,prestale,dobila menstruaciju i onda je dobila tu upalu,svi misle da je infekcija od instrumenata kod onog bednog doktora! Sad prima neke jake antibiotike i ceka rezultate brisa!
Jao drage moje nemate pojma kako mi je pricala da kad se cuje sa muzem i cuje malecku da place u pozadini... kaze kako joj se srce stegne i krenu joj suze... Meni krenule suze kad mi je pricala!user posted image
Ali bice sve ok valjda za par dana!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
18.1.2010 19:11:30   
sanji
Sedma nedelja a ja i dalje krvarim! user posted image user posted image
I to mnogooooooooo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zvala sam doktorku i rekla mi da sutra palim u Višegradsku da pogledaju šta je! user posted image  

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
27.3.2010 21:36:33   
Anoniman
Devojke, meni je druga nedelja od porodjaja a ja vise ne nosim uloske user posted image user posted image user posted image user posted image

Nema vise krvarenja...KAd piskim i obrisem se vidim jos trag, svetlo svetlo...vise kao obojeni sekret ali ne curi nista... Da li je to normalno??
Moram da kazem da sam u bolnici primila dve injekcije za izbacivanje krvi jer mi se grusala i zadrzavala krv...tada su poceli delovi da ispadaju (izvinite sto ja ovako..ali tako je bilo)...

I vec par dana...skoro nista...Bas kao jedva obojeni sekret koji ne curi nego samo kad se obrisem...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 106
   [Obrisana poruka]
27.3.2010 21:37:44   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
27.3.2010 21:39:41   
aleksandraz
posle prvi porodzaj 40 dena kvarenje i nakon toga posle 10 dana i prva menstruacija.sto mi je muka bilo.Nadam se da ovaj put nece biti tako.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
28.3.2010 7:53:21   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: OTI

Devojke, meni je druga nedelja od porodjaja a ja vise ne nosim uloske user posted image user posted image user posted image user posted image

Nema vise krvarenja...KAd piskim i obrisem se vidim jos trag, svetlo svetlo...vise kao obojeni sekret ali ne curi nista... Da li je to normalno??
Moram da kazem da sam u bolnici primila dve injekcije za izbacivanje krvi jer mi se grusala i zadrzavala krv...tada su poceli delovi da ispadaju (izvinite sto ja ovako..ali tako je bilo)...

I vec par dana...skoro nista...Bas kao jedva obojeni sekret koji ne curi nego samo kad se obrisem...user posted image user posted image user posted image



OTI, pa to je super! Uostalom, uvek možeš da odeš kod ginekologa da se isproveravaš user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
28.3.2010 14:34:23   
lelic
ja sam krvarila mozda oko mjesec dana a sad sam dobila normalnu menstruaciju vec je 7 semica otkako sam se porodila nikako da se rijesim ovih ulozaka

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
28.3.2010 15:54:18   
choopa choops
Meni je isto bilo skoro prestalo poslije petnestak dana, ali onda je opet pocelo i skrzo zavrsilo oko 40 dana.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lelic)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
12.4.2010 18:10:56   
Verus
Ja jos uvek krvarim pomalo, ali nista strasno sa obzirom na to sto sam prosla (cupali placentu, krvarila puno itd).

Ali brine me sto pocinje vise da me boli, kao da su mi grcevi jaci, iako, nisu bili strasni u pocetku.  Osecala sam grcenje materice dok beba sisa, ali nisam nista za bolove ni uzimala.  Na pregled idem tek za mesec dana (posle 6 nedelja), jel ste imale bolove?  Evo, 10tak dana nakon porodjaja?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
12.4.2010 19:11:04   
LillyT
Meni su promenile boju, nije vise klasicno krvarenje, nego onako braon... Vise mi ide nocu, tokom dana samo malo, ali vidim da ne mora to nista da znaci. U bolnici sam krvarila kao da su me klali, kao sto rece OTI, bilo je i delova. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
12.4.2010 19:20:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ja jos uvek krvarim pomalo, ali nista strasno sa obzirom na to sto sam prosla (cupali placentu, krvarila puno itd).

Ali brine me sto pocinje vise da me boli, kao da su mi grcevi jaci, iako, nisu bili strasni u pocetku.  Osecala sam grcenje materice dok beba sisa, ali nisam nista za bolove ni uzimala.  Na pregled idem tek za mesec dana (posle 6 nedelja), jel ste imale bolove?  Evo, 10tak dana nakon porodjaja?



Kad se samo setim, mene je stomak ubijao danima nakon izlaska iz bolnice...
na kontroli i pre otpusta su me upozorili da će boleti skupljanje materice ...
Nekoga ne boli ali eto izgleda sam bila među onima koje itekako osete to grčenje...
Jel si dobila one kapi za skupljanje materice kako to draga ide kod vas...?
Imala sam još desetak dana i kući da ih pijem ...


(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
12.4.2010 21:14:27   
Verus
Nista nisam dobila kali....ne ide jako al meni je jos uvek crvena krv.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
29.4.2010 18:41:37   
Verus
Zene, glupo pitanje, ali stvarno moram: i dalje mi izlazi neka tecnost, koja je onako, zuckaste boje, sa jako malo primese krvi.  U par navrata su mi ispali i komadici "mesa" koji vise nisu bili crveni, nego onako, "polusvareni" svetle boje....Drugarica mi kaze da tripujem-ali meni to smrdi na crkotinu!  Nemam temperaturu, osecam se dobro, mrzi me da zovem lekarauser posted image idem svakako na pregled za 2 nedelje, ali sta mislite???

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
29.4.2010 18:50:28   
Nena81
Isto je i kod mene bilo tako posle prvog porodjaja mislila sam da se raspadam iznutra user posted image user posted image .
Ona prava krv je vrlo brzo presla u tu neku zuckastu- nekad malo braonkastu tecnost, i trajalo je bogami dugo. Bila sam na pregledu sve je bilo ok, tako da mislim da nemas razloga za brigu.
Posle drugog porodjaja sve je mnogo krace trajalo.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
29.4.2010 18:52:00   
buhla
ja sam dobijala inekcije za skupljanje materice u bolnici 4 dana... uh sto je posle toga bolelo... eto nisam dozivela kontrakcije u trudnoci, ali zato posle... bolelo je! a sto se tice krvarenja ja sam prvih par dana bas krvarila, pa sam par dana imala kao poslednji dan menstruacije, samo tragovi na ulosku, a u poslednje dva dana mi se desilo da bas krvarim, i to kad ustanem ili se sagnem pa podignem... bukvalno krene da lije i to sveza krv... bas sam se bila uplasila! iskeno se nadam da ce uskoro da prestane, smaraju me vise ovi ulosci!

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
29.4.2010 18:54:24   
LillyT
Verus, ja sam sada u fazi providnog curkanja, zavrsila sam sa tom boje mesa user posted image To valjda ide tako. Samo mene ovo moje vec smara, ne ide puno, ali opet nosim ove mrezaste i vec mi ih je dosta.

Neno, da li si posle porodjaja (drugog) krvarila vise?


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
29.4.2010 18:57:15   
Anoniman
Čitam kako vas smaraju ulošci, gledam tickere: jedna se porodila pre 2 nedelje, jedna pre 3, jedna pre 4 nedelje... ja sam žene, vatreno crveno krvarila 6 nedelja! user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
29.4.2010 19:00:28   
Mishica 77
I ja tačno 6 nedelja. I, jadna, odmah 2 dana nakon toga dobila user posted image . Evo danas me prošlo. Katastrofa! Nadala sam se da ću biti mirna bar neko vreme. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
29.4.2010 19:02:46   
Nena81
Lilly T pa inisam bas tolikokrvarila i trajalo je mozda ni 10dana, a posle prvog skoro 2.5 mese sa sve tim zuckastim curkanjem, kojeg sad nije ni bilo.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
29.4.2010 19:05:19   
Nena81
Mishice jel dojis bebu ?
Pa kako tako odmah ciklus ?

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
29.4.2010 19:21:43   
Verus
Znaci normalno je....ali jel to vama smrdi?  Mislim, i mesecnica smrdi (meni sve to smrdiuser posted image ) ali ovo je extra smrdljivo...imam osecaj i tripujem uvek da ako neko sedi do mene da ce osetiti i misliti da sam neka prljavusa, a pirkam se non stopuser posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
29.4.2010 19:26:49   
Nena81
Ko da je nesto trulo u drzavi Danskoj user posted image user posted image user posted image
Meni je imalo neki smek, nemogu reci ko da je trulo al blizu, mada sto kazes i ciklus kad imam drugaciji su miomirisi.
Ja sam primetila kad sam u plodnim danima da mi i znoj drugacije mirise, sto ja povezujem sa hormonima. Treba privuci muzjaka na parenje zar ne user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here