|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
29.4.2010 19:40:19   
LillyT
Zaudara i meni. Majke mi, cini mi se da sada vise smrdi nego ranije 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
29.4.2010 19:53:29   
micketta
isto user posted image

_____________________________

zna baba

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
29.4.2010 20:50:48   
Verus
I meni majku mu! U pocetku mi nije ni smrdelo....user posted image fuuuuuuj jedva cekam da prodje-zbog smrada
IZVORNA PORUKA: LillyT

Zaudara i meni. Majke mi, cini mi se da sada vise smrdi nego ranije 

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
8.5.2010 12:51:55   
mejvis
Drage evo mene u problemu!
Danas, 16. dan od porodjaja, ustale jutros a na ulošku komad nečega, kao manje parče džigerice, samo svetlije ioko toga crvena krv. Do tada su mi lohije postale već braonkaste i mislila sam da prolazi.
Odem pravac u bolnicu da vidim šta je. Prvo su mi tražili uput pa zam se vratila u DZ i donela im. Onda su mi rekli: Pa što se vi sada došli kod nas a porodili ste se u Beogradu, trebali ste tamo i sada kada su komplikacije". Kao da ne znaju da ne mogu da se lečim u BG.
Pregled je bio ok, a na UZ su videli hipo- i hiperehogene odjeke. Pitam ja šta to znači, kaže moguće da je nešto ostalo!user posted image
Posle sam pronašla da ti odjeci mogu biti ili ugrušci krvi ili zaostala posteljica!
Dala mi je injekciju Ergometrin, za izbacivanje toga pa u ponedeljak na kontrolu, ako još ima onda kiretaža!user posted image
Nemam temperaturu ni bolove!
Ima li neko neki savet???

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
8.5.2010 13:48:02   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Nena81

Mishice jel dojis bebu ?
Pa kako tako odmah ciklus ?


Neno, tada sam još dojila par puta dnevno.
Sada više ne.
Negde sam čitala da to baš i ne mora da ima veze sa dojenjem.
Eto, ja sam primer.
Avaj!


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
8.5.2010 15:06:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nena81

Ja sam primetila kad sam u plodnim danima da mi i znoj drugacije mirise, sto ja povezujem sa hormonima. Treba privuci muzjaka na parenje zar ne user posted image


user posted image

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
9.5.2010 19:54:33   
Snelle
mejvis, kako si? Jesi li uspela još nešto da izbaciš? Deluju li te tablete? Ja nažalost nemam nikakav pametan savet user posted image Nadam se samo da će sve biti u redu, i da će se sve dobro završiti.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
10.5.2010 13:24:53   
mejvis
Snelle, bila danas na kontroli u bolnici. Uradili mi UZ, napisali neku diajgnozu, koju baš ne razumem. I kaže doktor ja mislim da će ovo sve da bude u redu.
Sada mi je malo lakše ali ipak ću da zakažem privatno UZ kod doktora iz fronta koji me je porodio. Rekla mi sestra, radiće ove nedelje pa će mi javiti.
A baš kada sam se porodila, devojka koja je bila samnom u sobi kaže da oni nikom ne rade UZ pri otpustu iz bolnice i da će ona obavezno uraditi privatno jer se nikada ne zna da li nešto može da ostane!
Sreća je kada ispadne a ako ostane pa žena i ne zna da ima nešto!!?? user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
10.5.2010 13:31:27   
Snelle
Ma ti iz Fronta su stvarno neodgovorni!!! A koji dr te poradjao? I jesi li čula nešto možda o dr Aničiću? Ja treba u četvrtak kod njega na uz?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
10.5.2010 13:39:17   
mejvis
Imaš ppuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
10.5.2010 13:44:57   
Snelle
Odgovorila!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
11.5.2010 11:54:37   
maslinica
ja evo guram 18 dan, i polako jenjava, ta djigerica o kojoj prica mejvis, je meni ispala prvo jutro posle poroda u bolnici i dr rece da to mora da ispadne i da je to ok...i ja se vise nisam brinula, valjda kad ispadne odmah na pocetku je uredu, a kad ostane duze stvara te probleme o kojima MEjvis prica.
da smrdi, smrdi kao kuga...fuje..ne znam jel se vise peruckam ili vise ulozaka bacam..fuj, fuj, fuj....prvo sam mislila da mi je to zato sto nosim mrezaste gace u bolnici, jer sam ih nosila, pa da se rana ne zraci dovoljno..i onda sam skinula gacice.....uh...mislim da sam dnevno po 10 puta bila u onoj groznom bolnickom kupatilu!

i sad kod kuce sam u kad non stop, ne luftam vise, smanjije se krvarenje, ali dalje vonja...bljak!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
15.5.2010 18:41:13   
lothroniell
Meni se krvarenje prilicno smanjilo... Smrdelo je na pocetku iako sam se svaki cas prala i menjala uloske na pola sata skoro... A dzigerica, hmmm jedno 5 dana nakon porodjaja mi je dva dana za redom to ispadalo i ja sam se prestravila, nazvala dr-a objasnila mu i on kaze da je to ok ako se ne nastavi i ako ne postane jako ucestalo, smirilo se i ja sam laknula.

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
15.5.2010 19:36:54   
mejvis
Ja bila na pregledu juče kod doktora koji me je porodio. Kaže, ima nešto, 1cm! On misli da će to 90% biti ok ali ako krvarenje postane jače ili posle 6 nedelja od porodjaja i dalje traje da mu se javim. Meni je sada krvarenje normalno- braonkasto- žućkasto a ponekada crvenkasto i nije jako.
Pitala sam zašto to imam. Kaže moguće da je ostao deo plodovih ovojaka ili je koagulum od zgrušane krvi.
Ako bude krvarilo odstraniće taj delić nekom hiruškom pincetom, ne treba da se radi kiretaža.

Imam još jedno pitanje....Obzirom da je meni rana zarasla i konci od ova dva šava otpala, da li ja trebam još uvek da nosim mrežaste gaće??!! Ne trebam zar ne, čim nemam ranu?
Mnogo me nerviraju....user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
15.5.2010 19:58:40   
buhla
meni je par dana bilo samo zuckasto na ulosku, a od sinoc mi se pojavila krv, bas onako "sveza" nije mnogo da bi rekla da je menstruacija, a opet ne znam dal je moguce da su to jos uvek lohije. user posted image bila sam u cetvrtak kod dr pregledala me je kaze da je sve ok i samo je rekla da jos malo krvarim.


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
15.5.2010 20:08:49   
Jeca*
Ja koliko znam normalno je krvarenje i do 40 dana nakon porodjaja.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
15.5.2010 20:17:57   
Grejs
Najzad sam se oslobodila krvarenja!Bila sam na pregledu kaze doktorka da cu vec za dve nedelje dobiti menstruacijuuser posted image !

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
15.5.2010 20:21:23   
buhla
Ma znam ja da moze da traje i do 40 dana... ali do sada je bila tamno crvena krv i to u tragovima, a ovo sad je bas onako svetla user posted image
otici cu u pon kod dr ako se nastavi.. frka mi da nije od rane od cr


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
15.5.2010 20:23:54   
Jeca*
a da ti nije kojim slučajem već krenuo ciklus?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
15.5.2010 20:31:22   
buhla
hm.. mozda. samo meni obicno bas budu obilne, praticu razvoj situacije user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
15.5.2010 20:33:53   
Jeca*
Ovo je off topic, ali evo čisto kao info, meni se ciklus potpuno promenio nakon porodjaja. Sada mi je redovniji, manje bolan, ali me recimo bole ledja u pmsu, donji deo kicme (to me nikad ranije nije tako bolelo). I potpuno mi je po obilnosti drugačije nego pre porodjaja. I mnoge žene su mi pričale da im je ciklus pre i posle porodjaja, nebo i zemlja

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
15.5.2010 21:09:15   
gagins
Buhla i meni se jos ponekad pojavi sveza krv,ali dok je umereno i nije jace krvarenje mislim da je ok,ja imam problem sto me ova gornja rana svrbi(prolazi,otpadaju krastice),ali me zato u stomaku(pretpostavljam da je materica) uzasno pece na ove promene vremena!Sad sam malo otisla od teme,izvinjavam se moderatorima!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
16.5.2010 19:08:15   
Anck Su Nmaun
Jao bas je uzasno... curim na sve strane i gore i dole user posted image

Meni je problem sto sam secena pa koristim samo te mrezaste uloske a oni procure za sat.... kroz sve mi probija... uff ufff....  a ove s krilcima ne smem zbog rane!!! uzas!

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
16.5.2010 20:34:07   
*Alexx*
Anck, polako - tako jako je samo prvih nedelju-dve, posle je mnogo lakše i manje.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
16.5.2010 20:37:57   
maslinica
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Jao bas je uzasno... curim na sve strane i gore i dole user posted image

Meni je problem sto sam secena pa koristim samo te mrezaste uloske a oni procure za sat.... kroz sve mi probija... uff ufff....  a ove s krilcima ne smem zbog rane!!! uzas!



draga i ja sam rezana, ja stavim sa krilcima i na njega mrezasti....doduse, to praktikujem negde od 7 dana kako sam dosla kuci, do tada samo taj mrezasti.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here