|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
3.12.2009 20:54:54   
Dora
user posted image
matori baš znaju da budu bezobrazni...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
28.1.2010 13:08:37   
ggoca
naravno da volim kad mi se gosti izuju,postoje neki izuzeci,ali retko .Sto se pusenja tice,muz i ja smo nepusaci i zato ocekujemo da to drugi postuju kad dolaze u kucu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
28.1.2010 19:28:51   
Anitaaa
Ja volim kad se izuju i uvek imam nekoliko pari papuča da ne hodaju bosi.Jedino kad je neko veliko društvo onda nema veze.Ja se uvek izuvam,to je stvar kućnog vaspitannja

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu ggoca)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
28.1.2010 21:29:53   
gagins
Uhhhhhhhhhhh,sta sve ovde procitah!!!
U potpunosti se slazem sa Dorom!Kod mene je izuvanje OBAVEZNO!Najezim se kad mi neko udje u hodnik,koji ima slobodnog prostora gde su samo plocice NAMENJEN za izuvanje,a ostatak je ona sundjerasta staza(istina da se lako pere i susi ali....)i ostavi mi blatnjave otiske po tome jer nije mogao da se izuje tamo gde treba!
A za pusenje,trenutno je dozvoljeno u dnevnoj sobi,jer nam je spavaca u drugom delu stana,ali kad se beba rodi,molim lepo izvolte svi na terasu sa sve mm!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
25.2.2010 23:06:35   
Alexis79
Ja se brate izuvam kad odem u goste.Sve mi je nesto neprijatno ako se ne izujem.
Tako sam vaspitana.
I volim da se kod mene izuvaju ,ALI ako tom nekom vec smrduckaju noge bolje neka ga obuven.
To ti je mac sa dve ostrice

Ja inace sedim tako da mi je jedna noga ispod guze ili tako nesto slicno.To bas ne mogu obuvena !!
Retko da su mi obe noge na podu.
Generalno sam za izuvanje,ko zna u sta smo zgazili

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
25.2.2010 23:11:18   
Verus
user posted image user posted image   Jeste pravo tako!  I ja se izujem, OSIM ako su plocice svuda pa da se ne smrznem, mi se izuvamo u kuci, a ako ljudi dodju i ne izuvaju se ne insistiram, al mi nije bas pravo, pogotovo sto svuda imam bez boje itisoneuser posted image

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Ja se brate izuvam kad odem u goste.Sve mi je nesto neprijatno ako se ne izujem.
Tako sam vaspitana.
I volim da se kod mene izuvaju ,ALI ako tom nekom vec smrduckaju noge bolje neka ga obuven.
To ti je mac sa dve ostrice


Ja inace sedim tako da mi je jedna noga ispod guze ili tako nesto slicno.To bas ne mogu obuvena !!
Retko da su mi obe noge na podu.
Generalno sam za izuvanje,ko zna u sta smo zgazili

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
26.2.2010 8:17:22   
Iwana87
Cik nek proba neko obuven da mi udje u kucu.Izuvam se uvek i trazim da se gosti izuju.Boze sacuvaj da mi gazi tako svuda po kuci,ili sto najvise volim kad malu decu ne izuju a oni onako fino sa sve cipelicama skackaju po krevetu,jastucimauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.3.2010 15:45:42   
bebironcic
Ja se svuda gde odem izujem,sem ako neko instistira da ne....a to ocekujem i kod mene kuci...uzasava me kada neko po blatnjavom i kisovitom vremenu mrtav hladan krene bez izuvanja..imali smo ja i mm takve slucajeve jer se ti pojedinci ni kod svoje kuci ne izuvaju!
A sto se tice pusenja..ja sam pusac, mm ne,tako da je kod nas dozvoljeno..a i da nisam pusac sigurno bi dozvolila pusacima da puse...stvarno je glupo otici kod nekoga i on kaze ne!Ja bi se osecala krajnje neprijatno da kazem nekom-e,izvini mi ne pusimo pa nemoj ni ti!To zna da odbije ljude.Podrzavam ako su u pitanju mala deca i bebe,to je ok.


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 16:24:43   
LillyT
Bili su nam prijatelji sa malim detetom koje uveliko hoda i ja sam im rekla da se izuju. Oni se izuli, deteu ništa poneli nisu, a ona se pentrala svuda po namštaju (pre toga su bilu u šetnji) user posted image
Da li je ok što mi to smeta, ili sam ja nervozna što su oni u pitanju (inače su neuredni) user posted image



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 16:35:22   
liliana
Jao, Lili, i meni to strašno smeta!!! Ja insistiram na izuvanju. Imam često takvu situaciju kakva se tebi dogodila- naime: moj dever i njegova žena se izuju, a klinac, oji ima 3 godine, uđe u obuči u kojoj ide vani. Pri tom je mali antihrist, koji samo što se o luster ne okači!!! Skače svuda, pa čak i po Tininim igračkama i čebencetu na koje ona leži. Ja sam 2-3 puta prečutala, zgledala se sa MM, on šizeo, ali ništa nije rekao jer zna kakva mu je brat prznica, e  onda sam jednom, pošto niko ne reaguje, uzela i malom izulča patike kada se popeo na ugaonu. Posele su me ogovarali kod svekijevaca i kod drugog devera, ali -baš me nešto zabole!!! (PARDON!user posted image )

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 16:51:26   
LillyT
Ne volim kada neko "navatava" na malo dete. Ona krenula da je izuva, pa sve kao nema veze, idi bosa, neće biti ništa, bla, bla, bla... jbt, onda mene grize savest jer mi nemamo tepihe da se slučajno ne prehladi, ali opet to nije moja greška. Ok, manja površina stopala, manje prljavštine, ali ona se više kreće pa samim tim i više raznosi. Aaaaaa, izludeću, majke mi. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 16:55:09   
NadaR
 Ja Milosu uvijek ponesem patofne ili one  carapice koje su odozdo podasivene kozom .
Samo ga preobujem kad stignemo u gosteuser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 16:59:56   
*Alexx*
Pre nego što smo imali dete, bilo mi je nezamislivo da od nekoga tražim da se izuje. Naravno, poštovala sam izuvanje kod drugih, i nikad mi to nije smetalo. Kad je Andrej počeo da puzi, itekako sam ih terala da se izuvaju. Sad, kao i Nnaaddaa, ponesem Andreju patofne i nemam problem u gostima.
Ali, ako nekome ne kažete da se izuje, neće se ni izuti. Ljudi prosto nemaju osećaj da treba da se izuju (kao što nisam imala ni ja).


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 17:06:36   
LillyT
Slažem se Alexx, ni mi nismo tražili da se neko izuva, ali sam ja uvek pitala kada dolazimo kod nekoga da li da se izuvam ili ne i to mi je ok. Nemam ništa protiv toga, ali ponesite detetu patofne, patike, bilo šta za po kući. I nije im ovo prvi put, nikada njoj ne ponesu, kao ni igračke, pa su se onda čudili kako nema igračaka kod mene (a još ni trudna nisam bila).
Inače, ja ne volim kada idem kod nekoga da sve tražim posebno za Laru. Jbg, ponesem od kuće peškir ili pamučne pelene i držim je na tome, ne očekujem da domaćin sve obezbedi.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 17:08:09   
*Alexx*
LillyT, kao i obično, slažem se sa tobom user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 17:26:51   
Malecka074
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Ja se svuda gde odem izujem,sem ako neko instistira da ne....a to ocekujem i kod mene kuci...uzasava me kada neko po blatnjavom i kisovitom vremenu mrtav hladan krene bez izuvanja..imali smo ja i mm takve slucajeve jer se ti pojedinci ni kod svoje kuci ne izuvaju!
A sto se tice pusenja..ja sam pusac, mm ne,tako da je kod nas dozvoljeno..a i da nisam pusac sigurno bi dozvolila pusacima da puse...stvarno je glupo otici kod nekoga i on kaze ne!Ja bi se osecala krajnje neprijatno da kazem nekom-e,izvini mi ne pusimo pa nemoj ni ti!To zna da odbije ljude.Podrzavam ako su u pitanju mala deca i bebe,to je ok.


Moj suprug i ja smo nepušači oboje i mi ne dozvoljavamo u stanu pušenje. U početku je bilo neprijatno reći, ali posle mi je to postalo nešto normalno...kad neko pita...Jedino mogu na terasi. Jbg...tako je kako je...Mislim da stvarno ne bi trebao biti problem gostu da se strpi. Nama zaista smeta dim. 
A sto se tice izuvanja, obavezno se izuvam kod drugih, osim ako neko bas ne navaljuje da ostanem obuvena. A kod nas se isto izuva...totalno mi je nehigijenski da se hoda u obući po kuci.user posted image

< Poruku je uredio Malecka074 -- 1.11.2010 17:28:58 >


_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 18:26:40   
Anoniman
Nezgodna je situacija kada neplanirano svratiš kod nekoga na kafu, sa detetom, a pravac iz šetnje.Milion puta mi se desilo da šetam sa Nešom, neko me pozove i kaže "aj dođite na kafu", i mi krenemo. Naravno, ne nosim zepice u šetnju.
Onda skinem Neši patike, sperem sve sa đonova mlazom vode (naravno posle isperem i domaćinovu kadu/lavabo), prosušim wc papirom đonove i gotovouser posted image

(odgovor članu Malecka074)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 18:37:27   
jabudic
Ja bas imam problem sa tim. Takve sam prirode da bih sve uradila da ugodim drugima, pa nema veze sto je meni teze. Ja postujem, gdje god odem izuvam se, a kod mene... Ma nema sanse da bih ja nekome rekla izuj se, pa sad kad bi mi garnizon vojske dosao sa sve onim njihovim bakandžama blatnjavim. Jos bih rekla, ma ne izuvajte se, udjite. A kad odu, ribaj Milice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 18:45:20   
jance
kod mene se neizuvaju inace, ko zeli moze, ko nece nemora. ja se izuvam kod drugih, jedino ako mi nekazu drugacije.

a sto se pusenja tice, ja nedozvoljavam ni pod tackom razno. mi smo u garsonjeri, tako da spavam u sopstvenoj dnevnoj sobi, gde bi se pusilo, sto sam rekla da nedolazi u obzir! zivela sam ja celog zivota sa dva pusaca i znam kako se dim cigare zavlaci u svaku tkaninu, u svaku poru tela pasivnog pusaca, tako da sam blago receno postala osetljiva na sve to.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 22:41:40   
sneza24
Izuvanje se podrazumeva i kod mene u kuci i ako idem negde sem ako neko insistira da se ne izuvam,ali ako imaju tepihe izujem se jedino ako nemaju onda ne.
Sto se tice Davida nigde ga ne izuvam kad idemo niti to trazim bilo kome ko ima tako malo dete niti je neko trazio od mene.Jer smo napolju samo ako je suvo vreme ako pada kisa onda sigurno ne idemo napolje i tako da nemoze da se ublatnjavi nigde.
Ako slucajno idemo negde a napolju pada kisa onda idemo kolima i ja ga nosim u rukama do kola i od kola do kuce i ne vidim potrebu da ga izuvam.
A da ni ne penje se po nemstaju ni kod kuce ni kad smo u gostima.Ako bi hteo recimo da se popne onda bih ga izula jer mi je bezveze da sa cipelama sedi na krevet ili bilo koji deo namestaja.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 22:47:47   
Iwana87
izuvanje je obavezno,pustila sem kad pravimo neka slavlja veca pa onda pregrmim taj dan,ili kad je neko u takvom stanju da ne moze da se izuje,imam takvog druga kom je uvek dozvoljeno bez izuvanja da udje.
Snezo,ja se jezim i od male dece obuvene jer me to odmah asocira na pentranje po krevetu.(a jos vise me nervira kad roditelji na to ne reaguju)po meni,ako dete nosi hodajuce cipele znaci da hoda,ako hoda skuplja mu se na cipelama isto sto i nama odraslima ako ne na cipelama onda na sobnim papucama u kojima isto ne volim da vidim nikog na mom krevetu

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 22:48:53   
Iwana87
IZVORNA PORUKA: Iwana87

Cik nek proba neko obuven da mi udje u kucu.Izuvam se uvek i trazim da se gosti izuju.Boze sacuvaj da mi gazi tako svuda po kuci,ili sto najvise volim kad malu decu ne izuju a oni onako fino sa sve cipelicama skackaju po krevetu,jastucima

sad tek videh da sam vec pisalauser posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 23:00:03   
Anoniman
Već sam pisala u negativnoj energiji da mene izluđuje što me osoba X iskulira , a zna da insistiram na izuvanju . Rekla sam mužu da se taj problem reši kako zna i ume , jer kad stigne beba - svađaćemo se ako me slučajno i tad iskuliraju .  Najgore je kad mi kažu - ne mogu da se izujem ,otekle mi noge . Ma nemoj , ko da ja ne znam šta su otečene noge i ogroman stomak , pa kad ja mogu da se izujem ovako trbuljata , možeš i ti . Insistiram na izuvanju jer je kod nas prilaz zgradi još uvek neasfaltiran , pun prašine , blata i nabijene zemlje , i nema šanse da se ne unese to sve u kuću . I opet - džaba ja pričala - uparadiraju obuveni . Druga stvar je što se kod njih kući ne izuva , pa raznose svuda mačije dlake i neretko ugaze u kojekakvu kaku . To što raznose po svojoj kući - briga me . Grozim se pomisli da se to raznosi i po mome stanu , pogotovo kad beba stigne . 

(odgovor članu Iwana87)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 23:00:27   
sneza24
Meni stvarno ne smeta kad tako mala deca idu obuvena,smetalo bi mi da su im blatnjave cipele ovako ne.

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 23:12:04   
dunja RR
A šta mislite recimo o tome što često u filmovima, pogotovu stranim, glumci redovno onako ulete kod nekoga u stan, i ladno dignu noge na kauč onako obuveni i ćaskaju; pa čak u nekim serijama i na krevet, onako sasvim opušteno - jel samo meni to čudno ili još nekom?

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.11.2010 23:13:13 >

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here