|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.5.2011 0:30:44   
gagana83
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Za mene je luksuz kad ne moram više nikad da perem svoje gaće, nego do kraja života svaki dan obučem nove user posted image

Bubo, zar ne operes gace kad ih kupis user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.5.2011 0:38:22   
Anoniman
Ne perem ja, to rade robovi  user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.5.2011 13:15:40   
viking
Luskuz mi je kad kupim cipele za koje unapred znam da ih nikad neću obuti ali mi se mnogo sviđaju. Bukvalno ih kupim da imam da ih gledam!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
19.7.2011 9:00:26   
Anoniman
Preskupa i precenjena inace sasvim prosecna garderoba.
Rucavanje u restoranima.
Odlazak na zimovanje.
Kupovina u malim prodavnicama gde je cena u proseku 30% visa nego u velikim marketima.
Odlazak u velike markete bez spiska.

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
19.7.2011 9:13:25   
Lu
Kuća na moru sa privatnom plažom, koja naravno nije za iznajmljivanjeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
15.10.2011 21:01:26   
pippi29
2-3 vile
bazeni ispred vila
kucne pomocnice
vise auta
love za provode,putovanja

< Poruku je uredio pippi29 -- 15.10.2011 21:11:29 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
15.10.2011 21:08:43   
vukosava
Za mene licno, kad me apsolutno ne interesuje sta koliko kosta, kad znam da na racunu ima dovoljno da sve pokijem. Kupovina bez gledanja na cene i sabiranja...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
15.10.2011 21:44:09   
minavb
IZVORNA PORUKA: viking RR

Luskuz mi je kad kupim cipele za koje unapred znam da ih nikad neću obuti ali mi se mnogo sviđaju. Bukvalno ih kupim da imam da ih gledam!

E ovo vise ne mogu.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
15.10.2011 21:52:42   
GRGA
Za mene pretstavlja luksuz vila od 20soba i 10kupatila.............Zasto,,zao sto znam da nikada necu spavati u sve sobe,,,,

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
15.10.2011 21:55:04   
New Mom
Raspolaganje svojim vremenom i životom.
Nemanje mešanja treće strane u bilo koju odluku.
Raditi posao koji voliš i želiš.
Kupovina bez gledanja u cene.
Putovanje bilo gde, bilo kad.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
15.10.2011 22:22:00   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: New Mom

Raspolaganje svojim vremenom i životom.
Nemanje mešanja treće strane u bilo koju odluku.
Raditi posao koji voliš i želiš.
Kupovina bez gledanja u cene.
Putovanje bilo gde, bilo kad.


E, ja cu da prepisem svako slovo! A ovo prvo najvise, ceznem da mogu kad, sta i kako hocu a ne da mi glupi posao diktira ceo zivot user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
15.10.2011 22:29:26   
limunada
Ha luksuzuser posted image za mene je luksuz kad nebi morala odvajati pare sa strane za nesto vec samo trositiiiiii bez imalo razmisljanja sta cu u buducnosti......al sam ga sastavilauser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
21.2.2012 14:21:00   
mombg
Ko kupuje ono sto mu ne treba, prodavace i ono najneophodnije. To je moj moto i zaista mislim da je skromnost vrelina i to neprecenjena. Uglavnom mi smeta stanje u zemlji, ne znam da li je to samo kod nas ili je tako i u inostranstvu, ali taj trend da se kupuje sto vise garderobe, uvoznih proizvoda kad postoji i sasvim dobar domaci, podizanje kredita zbog putovanja (ne iz zdravstvenih razloga, npr odlazak na more ili u banju, nego na neku egzoticnu destinaciju), pa onda nokti ovakvi, nadogradnja svega i svacega, preskupi mobilni telefoni...i onda mi neko kaze kako u Srbiji nema para?! Pa kako prezivljavaju svi ti kafici i saloni lepote?!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
21.2.2012 14:27:23   
MicinaMama
mombg slazem se sa tobom,skromnost je vrlina...Istina je da nije lepo kada se i nema jer danas jelo,zdravlje ma celi zivot zavisi od para...ali ne treba se zaboraviti da su pare djavolji posao i vise para menja osobu,zabluda je ko bi rekao da njega pare nebi promenile...bi sigurno.Ja znam jednu osobu koja je kod nas dolazila biciklom iz sela i jela pasulj kod nas i koricu hleba,i uvek je bila dobro dosla,e kada se obogatla vise nikada nije dosla kod nas i jos nas gleda sa visine.A mislila sam da se nece promeniti zbog novca ali jeste...Naj lepsa je zlatna sredina.da nisi ni zeljan a ni proklet!

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
21.2.2012 14:31:15   
mombg

IZVORNA PORUKA: MicinaMama

mombg slazem se sa tobom,skromnost je vrlina...Istina je da nije lepo kada se i nema jer danas jelo,zdravlje ma celi zivot zavisi od para...ali ne treba se zaboraviti da su pare djavolji posao i vise para menja osobu,zabluda je ko bi rekao da njega pare nebi promenile...bi sigurno.Ja znam jednu osobu koja je kod nas dolazila biciklom iz sela i jela pasulj kod nas i koricu hleba,i uvek je bila dobro dosla,e kada se obogatla vise nikada nije dosla kod nas i jos nas gleda sa visine.A mislila sam da se nece promeniti zbog novca ali jeste...Naj lepsa je zlatna sredina.da nisi ni zeljan a ni proklet!

Evo mene nisu pare promenile user posted image Zivela sam isto, samo s vise nervoze, a i dalje imam iste troskove.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
21.2.2012 14:31:17   
Olga75
deder kazi mi kako se ta osoba sa biciklom obogatila i casna rec necu se promeniti user posted image
danas je majku mu luksuz ici kod frizera svaki mesec , nekim je luksuz racunar a neki ne placaju struju tako da je njima verovatno to luksuzuser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
21.2.2012 14:33:57   
maca821
Olga slažem se u potpunosti, kod nas sve postaje luksuz.

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
21.2.2012 14:37:12   
MicinaMama
Pa igrao je fudbal....bio je dobar igrac i onda ga je kupio klub iz druge drzave....mombg bas si ti to bogatasica sada?user posted image

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
21.2.2012 15:11:32   
mombg

IZVORNA PORUKA: MicinaMama

Pa igrao je fudbal....bio je dobar igrac i onda ga je kupio klub iz druge drzave....mombg bas si ti to bogatasica sada?user posted image

Recimo da imam dovoljno za sve sto mi padne na pamet sem kupovine onog hotela sa sedam zvezdica u Dubajiu user posted image salim se, stvarno zivim pristojno, al stekam, znam i kako je nemati. A kompleksi su cudo...umesto da ljudi steknu 300e oni kupe mobilni....pa kukaju preko zice valjda il bez zice user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
21.2.2012 15:14:40   
Olga75

IZVORNA PORUKA: MicinaMama

Pa igrao je fudbal....bio je dobar igrac i onda ga je kupio klub iz druge drzave.

e pa ondaKsam se ja jaaako lose udala
eto gledala sta ima u glavi ( bem ti diplomu , mos mislit diplomirani arheolog) a ne u nogama user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
21.2.2012 15:16:43   
MicinaMama
hahaha....mozda smo i mi trebale treniratifudbal user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
21.2.2012 15:17:29   
mombg

IZVORNA PORUKA: Olga RR


IZVORNA PORUKA: MicinaMama

Pa igrao je fudbal....bio je dobar igrac i onda ga je kupio klub iz druge drzave.

e pa ondaKsam se ja jaaako lose udala
eto gledala sta ima u glavi ( bem ti diplomu , mos mislit diplomirani arheolog) a ne u nogama user posted image

Mozda sikne nafta u dvoristu, a opanak je opanak i sa i bez lakiranja;)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
21.2.2012 15:20:23   
MicinaMama
mombg super fraza!

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
21.2.2012 15:20:23   
Olga75
ma ovaj moj je buzdovan user posted image
da ne budem skroz ot
ja sam za njega luksuz user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 74
   [Obrisana poruka]
21.2.2012 17:37:48   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here