|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 4D ultrazvuk
9.8.2010 20:00:56   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: sludjena

cao sta je bilo na UZ, sta se desava sa cistom?jesi li radila 4D?


sludjena, pisala sam OVDE

(odgovor članu sludjena)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: 4D ultrazvuk
17.11.2010 11:37:26   
Vasic
cao, svima! da li bi neko mogao da mi kaze u kojoj nedelji se radi 4d uz? Hvala!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: 4D ultrazvuk
17.11.2010 16:20:12   
maja19
Najbolje je od 18-22 ali ti mozes kad hoces...Pozdrav...

(odgovor članu Vasic)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: 4D ultrazvuk
23.11.2010 14:54:49   
Barbarica
Znaci strasno, zali Boze bacenih 8000... Mislim be mi se, ali opet za to sam mogla nesto drugo... Preso mi preko stomaka, par puta, bla bla, sve mi reko sto i doktorka na obicnom, i to je to... Jedino sto vredi je to sto mi je rekao da je user posted image user posted image , i sto imam slicice...


(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: 4D ultrazvuk
23.11.2010 15:03:04   
maja19
Ne nogu da verujem da to toliko kosta..zar tamo kod vas u drzavnoj nema  4d pa mora da se ide privatno...

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: 4D ultrazvuk
23.11.2010 15:09:27   
isidora88
i ja sam isla privatno zbog slicica samo user posted image
kod drzavnog imaju neki ultrazvuk od pre 100 godina,crno beli na kom ja skoro nista ne vidim user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: 4D ultrazvuk
23.11.2010 17:36:43   
Barbarica
Naravno da nema, ni ovaj obican im ne valja... Ovde u Starom Gradu cak ni slicice ne daju... Jadno...

A to je samo uzimanje para, mislim glupost... Serem se ja na onu Analife kliniku...
Jos kao u 6 mesecu se to radi... Sta i da vidimo da ne daj Boze nesto nije u redu... Ne kontam ih.... Drzava RASPAD!!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: 4D ultrazvuk
30.11.2010 9:13:19   
lepotica66
jel` neko zna da li 4D UZ moze da se uradi u nekoj drzavnoj ustanovi (n.front,visegradska) i koliko unapred se zakazuje? 

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: 4D ultrazvuk
2.12.2010 0:25:56   
Chipsy
Cao svima. Ja nisam ni trudna, ni mama, ali o tome cu na nekoj drugoj temi. Ono sto me zanima je sledece: moja sestra je juce bila na 4d uz u Cacku i doktor joj je rekao da beba ima cistu horoidnog plexusa. Kao ne treba da brine, ali mora da prati da li se uvecava. Uzasno se osecamo i ja i ona, sva je zabrinuta, ne znam kako da joj pomognem, a do novog uz jos 15 dana. Da li neka od vas zna bilo sta o ovome? Hvala unapred

(odgovor članu lepotica66)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: 4D ultrazvuk
2.12.2010 0:30:09   
Mishica 77
IZVORNA PORUKA: Barbarica

A to je samo uzimanje para, mislim glupost... Serem se ja na onu Analife kliniku...
Jos kao u 6 mesecu se to radi... Sta i da vidimo da ne daj Boze nesto nije u redu... Ne kontam ih.... Drzava RASPAD!!!!


Hm... ne slažem se sa tobom...


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: 4D ultrazvuk
2.12.2010 0:36:02   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Chipsy

Cao svima. Ja nisam ni trudna, ni mama, ali o tome cu na nekoj drugoj temi. Ono sto me zanima je sledece: moja sestra je juce bila na 4d uz u Cacku i doktor joj je rekao da beba ima cistu horoidnog plexusa. Kao ne treba da brine, ali mora da prati da li se uvecava. Uzasno se osecamo i ja i ona, sva je zabrinuta, ne znam kako da joj pomognem, a do novog uz jos 15 dana. Da li neka od vas zna bilo sta o ovome? Hvala unapred


Probaj ovde da nadjes nesto vise KLIK


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: 4D ultrazvuk
2.12.2010 1:20:41   
Barbarica

IZVORNA PORUKA: Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Barbarica

A to je samo uzimanje para, mislim glupost... Serem se ja na onu Analife kliniku...
Jos kao u 6 mesecu se to radi... Sta i da vidimo da ne daj Boze nesto nije u redu... Ne kontam ih.... Drzava RASPAD!!!!


Hm... ne slažem se sa tobom...





Mozda imas bolje iskustvo sto se toga tice.... Ali moje misljenje je takvo!!!!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: 4D ultrazvuk
2.12.2010 22:56:08   
Chipsy
Hvala, choopa

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: 4D ultrazvuk
23.12.2010 11:08:30   
dejana007
jedno karatko pitanje, da li stvarno postoji razlika izmedju 4d ultrazvuka u ranijoj i kasnjoj trudnoci.

U jednoj klinici 4d je 3600din u drugoj 6400, jer je kazu veca trudnoca pa je taj drugaciji ultrazvuk. ne znam sta da radim...
ja bih da ga uradim u 25 nedelji. kad ste vi radile i kad se preporucuje? Veliki pozdrav user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: 4D ultrazvuk
23.12.2010 11:15:13   
Capa
Ja koliko znam, nema razlike da li radiš 4D ultrazvuk u ranijoj ili kasnijoj trudnoći.
U ovoj privatnoj ordinaciji gde ja idem košta 6000 dinara, a što se tiče toga kada se radi ... Ne mogu da tvrdim da svi tako rade, ali meni dr radi 4D maltene od samog početka, mislim da na prva 2 uz nije, ali sada uvek radi 4D ...
Pozz

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: 4D ultrazvuk
23.12.2010 12:45:14   
mirjanica
Auu, al je to skupo! Koliko cesto Capo ides na uzuser posted image ? Ja sam isla u pocetku privatno, na obican uz i kostao je 2.500, sad kada bih isla i radili mi svaki put 4D bankrotirala bih! U jednoj klinici u Zemunu je besplatno u 10. nedelji, ali je prevelika guzva i vec su pretrpani! Za ostale ne znam koliko gde kosta...

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: 4D ultrazvuk
23.12.2010 13:44:27   
dejana007
moj ginekolog ( srecom ) nema 4d, radi mi preglede utrazvucno na mesec i po dva, preko kolor doplera i kosta 2.500din. S tim sto nekad odem i drzavno. Ali bolje mi je privatno jer dobijem slicicu user posted image htela sam da uradim cisto iz znatizenje i jedan 4d user posted image

< Poruku je uredio dejana007 -- 23.12.2010 13:45:22 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: 4D ultrazvuk
23.12.2010 14:22:49   
MarijaBg
Moj najbolji drug je doktor i od pocetka mi ojasnjava sve sto me zanima, a mene svaki dan nesto zanima user posted image i naravno on mi je nasao ginekologa koji mi vodi trudnocu, gde da idem na 4D... Ja trudnocu vodim u bolnici, ne placam nista, jedino sam na 4D isla privatno. Na 4D bi trebalo da se ide otprilike oko 13, 14 nedelje, posle double testa, da bi se iskljucile definitivno anomalije ploda. na 4d doktori vide unutrasnje organe, srce, mozak, krvne sudove i majke i ploda, grlic materice i svasta nesto, sve se precizno gleda i meri... ja sam isla u 15-oj i tad su mi sa 100 posto sigurnosti rekli da je devojcica, stvarno se jasno vidi user posted image Mislim da je tih 50-60 eura smesna cifra za nesto tako bitno.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: 4D ultrazvuk
23.12.2010 15:16:01   
dejana007
pa dobro jednom da, ali svaki ultrazvuk da dajes po 6400din malo je mnogo. mene samo cudi to sto u dve izuzetno jake klinike tolika razlika u ceni kad je 4d u pitanju.

mada ja cula da je 4d sminka savremenog vremena, sve to se moze videti i na obicnom ultrazvuku. i anomalije i sve ostalo. ali eto , nama majkama je drago da i to vidimo user posted image
meni sestra sa klinike rekla da je najbolje u periodu od 22 do 25. nedelje sad zvala da pitam.

i da, pol se video i na ultrazvuku u bolnici koji nije 4d user posted image

< Poruku je uredio dejana007 -- 23.12.2010 15:17:53 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: 4D ultrazvuk
23.12.2010 17:44:15   
mirjanica
Slazem se sa dejanom da je ok jednom da odes i potvrdis da je sve ok, al bas svaki put da ides... mislim da je preskupo, a valjda su i ovi obicni uz dovoljno dobri da mogu da pokazu da li je sve u redu!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: 4D ultrazvuk
24.12.2010 10:21:53   
Capa
Ja idem na UZ jednom u mesec, mesec i po dana ...
Iskreno, nije mi žao da dam tih 6000 jednom mesečno za 4D ( naravno, hvala Bogu da smo u mogućnosti da platimo to ) ...
Naravno, svako ima svoje mišljenje, ovo je moje user posted image
Pozdrav za sve vas !

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: 4D ultrazvuk
24.12.2010 12:14:04   
mirjanica
Ma naravno Capo, svako prema svojim zeljama i mogucnostima! Ja nazalost imam rizicnu trudnocu pa svake nedelje idem na uz, e to bi mi vec bilo previse! Pri tom, u privatnoj gde ja idem nemaju taj 4D, al otici cu vec negde jednom, kad mi dr bude rekla da treba, mislim da mi je jos uvek rano, tek sam 9. nedelja!

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: 4D ultrazvuk
24.12.2010 14:33:06   
dejana007
hihihihi ja sam malo stipsa. ne dam previse kad ne moram user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: 4D ultrazvuk
24.12.2010 15:07:19   
Ivana.
Ja sad u ponedeljak idem na ekspertni na 4d, kod doktorke Mime Fazlagic u Zemunu i kod nje je 4000 dinara. S obzirom na njenu strucnost, a uz to i ljubaznost, ne zalim ni dinara.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: 4D ultrazvuk
24.12.2010 15:47:08   
marija32
Od lekara sam cula da UZ nije tako bezopasan kao sto se prica, pogotovu 4d. Od moje dr ,prijateljica je lekar u USA i radila je ispitivanje na ogromnom broju zena i zakljucak je bio da su bebe cije su majke cesto isle na uz rodjene  manje(zaboravila sam da li generalno ili sa manjom tt ili cm). Znaci to je nesto "opipljivo" da kazem, a ko zna sta se desava na nekom drugom nivou u organizmu. Pa samo se kod nas u citavom svetu radi UZ na mesec dana, bez obzira da li je trudnoca uredna ili ne!

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here