|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   4D ultrazvuk
13.3.2009 14:24:04   
guppy RR

Da li ste snimale svoje bebane na 4D ultrazvuku?

Zašto da? Zašto ne?
Koliko ste platile pregled?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: 4D ultrazvuk
13.3.2009 14:36:20   
mihi
Jesam, Nisam platila ništa jer mi je prof. Saša Ljubić radio u Višegradskoj na na nekom najnovijem Toshiba ultra zvuku na kome oni rade ekspertske procene kada postoje anomalije ploda. Miloš je jednu ruku držao na oku a drugu na obrazu. Tako i sada često spava. Tada mi je dr pokazao njegove duge trepavice sa kojima se rodio stvarno.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: 4D ultrazvuk
13.3.2009 14:50:20   
eugenija
Joj to bi bilo super... ali nisam.. Nemam pojma zašto nisam.. Uglavnom ovde gde idem kod ginek. nema 4D, a pojma nemam ni gde ima.. Za sada sam zadovoljna i sa ovim običnim... A u 7. sam mesecu trudnoće, pa i da ima neka anomalija koja bi se možda mogla uočiti bolje 4D ultrazvukom, šta bi sad... Verujem da je zdrav bebiron i nadam se najboljem... 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: 4D ultrazvuk
13.3.2009 16:08:01   
Vesna 1975
Jesam i to u trinaestoj nedelji, a slicicu sam postavila na temi SLIKE SA ULTRAZVUKA.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: 4D ultrazvuk
13.3.2009 16:09:04   
Vesna 1975
A, da jos da dodam, ultrazvuk sam platila 5.800

(odgovor članu Vesna 1975)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: 4D ultrazvuk
13.3.2009 16:14:14   
Mery
Moja dobra prijateljica je isla na 4D u Tuzlu, nama je to najblizi 4D, ja sam se odusevila kada sam vidjela slike, cak joj je napravio i kratki snimak pa su se vidjeli pokreti bebe. I ja sam odlucila da cu ici samo da sve bude u redu do tada. Prelijepo je vidjeti bebu od 8 cm kako se mrda u stomaku.

(odgovor članu Vesna 1975)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: 4D ultrazvuk
13.3.2009 16:15:52   
anitamo
nisam jer u Mostaru nema 4D.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: 4D ultrazvuk
6.4.2009 12:22:16   
marince1
Zdravo svima!Nova sam ovde,sada sam u 122 nedelji i razmisljam o 4D,jer sam jaaaako radoznala za pol moje bebice.Interesuje me hoce li se to videti ovako rano?user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: 4D ultrazvuk
6.4.2009 12:35:22   
Anoniman
jesam u obje trudnoce jer moj ginekolog je imao taj 4D UZ, cijena je bila 50KM (25eura), a i na klinici su mi isto obavljali pregled 4D UZ, i to 2005 se na klinici moglo samo preko debele stele jer su samo 2 ginekologa obavljala pregled ... sreca pa sam isla privatno.

marince u kojoj si nedjelji trudnoce 12 ili 22??? posto si napisala 122user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: 4D ultrazvuk
6.4.2009 12:52:00   
marince1
Uuuuups!greska,ne u 122 ,nego u 12 nedelji tudnoce user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: 4D ultrazvuk
6.4.2009 12:58:21   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

u 12 sedmici se moze nagadjati ali ti ne moze sa nekom sigurnoscu reci da li je djevojceca ili djecak... tek od 14 sedmice, a u 12 se mjere nuhalni nabori... gleda se nosna kost i jos nesto svasta jer se tada utvrdjuje da li je sve ok s bebom

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: 4D ultrazvuk
30.4.2009 12:26:53   
Anoniman
Evo ja zakazah expertski za 22 nedelju, jer mi je dr to naredila. Jedva cekam da idem, jer cu dobiti cd - jupiiiiiiiiiii
Skupo bre, al sta cu - 7.900 din!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: 4D ultrazvuk
30.4.2009 12:36:53   
Jacaca
Marinice draga svasta nesto pored pola moze da se vidi, sto je od pola bitnije. Mojoj seki su videli pol u 12 nedelji.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: 4D ultrazvuk
30.4.2009 13:58:09   
mihi
Koja je to ordinacija 8000 Triny napiši mi miolim te u pp.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: 4D ultrazvuk
30.4.2009 14:44:16   
Anoniman
Mihi, poslah ti na pp.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: 4D ultrazvuk
8.5.2009 9:22:53   
marince1
IZVORNA PORUKA: mihi

Koja je to ordinacija 8000 Triny napiši mi miolim te u pp.


Kod nas u privatnoj ordinaciji 4D kosta 4200 dinara!!!!I dobijes disk.Sutra vam javljam kako je bilo!!  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: 4D ultrazvuk
8.5.2009 10:01:47   
Anoniman
Al u Paracinu, jel? Ipak je skoro sve jeftinije van Beograda. user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: 4D ultrazvuk
8.5.2009 10:23:35   
Ana RR
Pre neki dan kad sam bila kod dr, pa sam pričala sa nekom ženom dok sam čekala, i ona kaže da neka doktorka u klinici A*****ili A****, nisam sigurna, u Zemunu se nalazi, uglavnom ta dr besplatno radi 4D UZ u 10oj nedelji. Raspitajte se, kome to odgovara.  

< Poruku je uredio Tasha RR -- 8.5.2009 10:32:27 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: 4D ultrazvuk
8.5.2009 10:25:19   
Ana RR
Evo proverila sam na netu, zove se A** L***, i baš ih svi hvale.

>dopisala Tasha: pitati Anu privatnom porukom za tačan naziv ...<

< Poruku je uredio Tasha RR -- 8.5.2009 10:33:14 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: 4D ultrazvuk
8.5.2009 10:33:46   
Anoniman
Ana, morala sam malo da sredim tvoje postove.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: 4D ultrazvuk
8.5.2009 10:37:10   
Ana RR
Važi draga, zaboravila sam na to user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: 4D ultrazvuk
8.5.2009 10:48:01   
Mery
Ja veceras idem na 4D, to radim na svoju ruku jer me dr koja vodi trudnocu nije uputila. Odlucila sam se jer je to kompletan pregled bebe, pregleda mu svaki organ i svaki dio tijela, od prsta do glave, pregled traje oko 1 sat. Dobijam i slike i kratki snimak bebinih pokreta na CD-u. I da kosta 250 KM sto je ptprilike 125 eura. Skupo jeste ali cu barem biti mirnija kada vidim da je sve ok. I da, kod nas niko ne radi 4D pa idem u Tuzlu, to mi je najblize.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: 4D ultrazvuk
8.5.2009 10:49:54   
Anoniman
125 eur????????? Uf majku mu! user posted image

(odgovor članu Mery)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: 4D ultrazvuk
8.5.2009 10:52:45   
Mery
Bas skupo, sada citam kako je u Bg jeftinije ali meni je to malo daleko da dolazim, dodje mi na isto dok platim put.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: 4D ultrazvuk
8.5.2009 10:56:01   
Anoniman
Ma pobogu, nisam ni pomislila da treba da doputuješ na 4D, samo sam onako prokomentarisala...

(odgovor članu Mery)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here