|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posle carskog reza
4.2.2011 16:17:07   
minna
A jel normalno da meni uopste nije bilo utrnuto? Ni sad ni odmah posle cr? Samo me ponekad zigne ili svrbi.
I meni se smanjuje oziljak i secam se kad sam prvi put videla kako izgleda onako sa koncima da sam rekla sestri jao fuj, a ona mi je rekla - ma sta ti je bas je dobro uradjeno.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Posle carskog reza
4.2.2011 16:22:28   
Nensi*
Mene svrbi na promenu vremena...

< Poruku je uredio nensi27 -- 4.2.2011 16:23:59 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Posle carskog reza
6.2.2011 16:35:15   
vukosava
meni je proslo 7 nedelja od CR. svaki put kad ustanem treba mi vremena dok ne skontam kako da hodam, noge su mi ko trupci bez kontrole u tom momentu. jel ima neko slican osecaj? kad krenem sve je ok, samo kad ustanem iz kreveta? mozda zato sto spavam na duseku koji je na podu veoma nisko...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Posle carskog reza
8.2.2011 15:06:23   
gabrijelaaa
IZVORNA PORUKA: yeeca

meni su danas skinuli konce, 9-i dan, rana me ne boli, ali iznad nista ne osecam, sve je utrnuto..a u Visegradskoj su mi rekli da nista ne koristim, ni gazu zbog boljeg zarastanja, samo da nosim pamucni iskuvani ves..

e sada, ne znam da li da ipak stavljam neki melem, ili jod, ili nesto slicno user posted image


mozes samo da pocnes da mazes nesto za oziljke...npr. contratubex...

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu yeeca)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Posle carskog reza
8.2.2011 17:30:07   
Anoniman
Ja ne bih tako brzo počinjala sa tim za ožiljke. Nek spadne krasta prvo. 

(odgovor članu gabrijelaaa)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Posle carskog reza
8.2.2011 17:48:14   
gabrijelaaa
mislim da nista ne steti a meni je npr.. krasta jako brzo spala..user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Posle carskog reza
8.2.2011 17:53:25   
Anoniman
Ne znam dal šteti, kažem da bih ja sačekala. user posted image
Ja sam prvi ožoljak mazala, pobeleo je.
Drugi nisam, a evo vidim već beli na krajevima.

(odgovor članu gabrijelaaa)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Posle carskog reza
8.2.2011 18:00:38   
pepeljuga
koliko ja znam, contratubex je za brze zarastanje, a posle ide nesto za oziljak, npr. saljicev melem


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Posle carskog reza
9.2.2011 21:56:38   
gabrijelaaa
meni su rekli i za contratubex,a za saljicev melem kazu da je najbolji  a i iz iskustva dete kada mi je opeklo ruku,mazali smo melem i nista joj nije ostalo...

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Posle carskog reza
9.2.2011 22:20:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

koliko ja znam, contratubex je za brze zarastanje, a posle ide nesto za oziljak, npr. saljicev melem



Nije. Za ožiljke je.

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Posle carskog reza
10.2.2011 22:10:11   
LillyT
IZVORNA PORUKA: nensi27

Mene svrbi na promenu vremena...


Mene i dan danas zasvrbi rana od operacije (rana je stara 12 godina)


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Posle carskog reza
10.2.2011 23:19:06   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

koliko ja znam, contratubex je za brze zarastanje, a posle ide nesto za oziljak, npr. saljicev melem



Nije. Za ožiljke je.



da, znam da je za oziljke ali meni rekose da je on bolji za svezu ranu (nisam se bas najbolje izrazila gore). mada mozda su mi to rekli samo da mi prodaju user posted image
ma svejedno, ja sam inace zavisna od mackanja, svakako bih nesto mazala user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Posle carskog reza
24.2.2011 14:51:24   
gabrijelaaa
nakon koliko smeju vezbe? ,ostao mi je stomak kao da sam 5 mesec trudnoce,danas su mi skinuti konci,bolucka me rana jer imam problem sa suvim kasljem...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Posle carskog reza
24.2.2011 16:42:56   
Nensi*
Rano ti je jos,ti si jos sveza...A mislim da ne bi trebala bar nekig 6-7 meseci da radis vezbe da se materica oporavi od carskog reza...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Posle carskog reza
24.2.2011 16:51:45   
pepeljuga
gabrijela, za pocetak nosi steznik, pomoci ce da se stomak povuce.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Posle carskog reza
25.2.2011 22:35:05   
gabrijelaaa

IZVORNA PORUKA: nensi27

Rano ti je jos,ti si jos sveza...A mislim da ne bi trebala bar nekig 6-7 meseci da radis vezbe da se materica oporavi od carskog reza...

u bre...ja mislim da vec nakon 6 nedelja treba poceti sa blagim vezbicama,mislim da prvo treba poceti sa kegelovim vezbama ali ne mogu da se setim nakon koliko bese smeju da pocnu da se rade...user posted image

pepeljuga cekam jos malo da prodje da mi lepo zaraste rana i pocinjem da nosim steznik,za sada nosim bodi da ga makar malo nesto stegne...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Posle carskog reza
26.2.2011 2:58:31   
Klarita
Ja sam se porodila pre dva meseca....jel mislite da je ili nije kasno za steznik?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Posle carskog reza
26.2.2011 14:48:32   
gabrijelaaa
nije...nikad nije kasno...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Posle carskog reza
26.2.2011 23:12:15   
Milkaa!
Pozdrav svim mamama...Ovo mi je prva poruka.:) Jos uvek se nisam porodila, ali uskoro idem na carski..:/Ako neko moze da mi kaze malo opsirnije o samom procesu, koliko boli i posle koliko se oporavljas od carskog reza.?..Pozz

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Posle carskog reza
26.2.2011 23:14:19   
Anoniman
Carski rez KLIKNI

Carski rez sa spinalnom anestezijom KLIKNI

Dobrodošla! user posted image

(odgovor članu Milkaa!)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Posle carskog reza
26.2.2011 23:39:54   
Klarita
IZVORNA PORUKA: Milkaa!

Pozdrav svim mamama...Ovo mi je prva poruka.:) Jos uvek se nisam porodila, ali uskoro idem na carski..:/Ako neko moze da mi kaze malo opsirnije o samom procesu, koliko boli i posle koliko se oporavljas od carskog reza.?..Pozz

Ja sam se porodila spinalnom i stvarno sam prezadovoljna jer je JA mislim osecaj kad cujes bebin plac nezamenljiv i odmah je vidis i stave ti je na grudi i bas, bas je super....e, sad sve ima svoje prednosti i mane....
Zbog spinalne anestezije ne smes da dizes glavu sa ravne podloge sve dok ne krenes da osecas noge i sama ih pomeras....tako da ne ustajes odmah iz kreveta kao posle totalne. Zatim pijes tecnost kako bi se uspostavila kolicina spinalne tecnosti koja moze biti malo narusena. Sam postupak je manje bolan od uboda obicne injekcije i kasnije ne boli...mada mozda je vazno koji anesteziolog radi.
Zasto se dvoumis ti?


(odgovor članu Milkaa!)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Posle carskog reza
26.2.2011 23:46:30   
Anoniman
jel verujete da se ne secam bebinog placa? Uopste. Imam sliku bebe u glavi, reci lekara, ali plac ne.

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Posle carskog reza
26.2.2011 23:51:02   
Klarita
eee...a, meni bas ostao taj zvuk u glaviuser posted image mislim, super je....mozda zato sto sam bila sva skocentrisana da je cujem i vidim odmahuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Posle carskog reza
27.2.2011 14:42:49   
gabrijelaaa
najlepsi osecajuser posted image ...krivo mi je sto i prvi porodjaj nije bio pod spinalnom al dobro...bitno je da su me na bolje ubedili...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Posle carskog reza
27.2.2011 14:45:36   
Nensi*
Ko te poradjao Gabrijela?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here