|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers pelene
10.5.2011 10:05:52   
prolece
IZVORNA PORUKA: Modessty

a kakve su one huggies? valjda lepo napisah.
Jel su tanke kao papmpers? Možda je neko pisao al me stvarno mrzi da listam od početka

Mod, nisu loše, mi ih koristimo, jer moje dete dobija osipe i ojede od Pampersa. Malo su kruće i one sličice(Vinie Pooh) ostavljaju tragove po bodićima. Mi smo poslednji put kupili Puffies(valjda se tako piše), one su dosta mekše, ne ostavljaju tragove, ne propuštaju i skoro im je ista cena. Imaš ih u Lilly-u.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Pampers pelene
10.5.2011 10:10:00   
Modessty
Puffies


Jel su to druga neka marka ili su neka Huggies varijanta?
Koju velilčinu koristite?


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Pampers pelene
10.5.2011 10:13:35   
Zvoncica77
Da li je neko od vas koristio one gacice kao pelene?Mi juce dobili na poklon,pa me zanima vase iskustvo kakve su?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Pampers pelene
10.5.2011 10:28:53   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Zvoncica77

Da li je neko od vas koristio one gacice kao pelene?Mi juce dobili na poklon,pa me zanima vase iskustvo kakve su?
Secam se da je moja kuma jednom kupila svom klincu.............nije bila zadovoljna.Kaze to su joj nekako pelene za odvikavanje  od pelenauser posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Zvoncica77)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Pampers pelene
10.5.2011 10:51:59   
prolece
Zasebna marka. Mi koristimo 5-icu. Nikolina ima 15kg. Nadam se da ćemo još 1-2 pakovanja kupiti, pa da završimo sa pelenamauser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Pampers pelene
10.5.2011 10:56:26   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Zvoncica77

Da li je neko od vas koristio one gacice kao pelene?Mi juce dobili na poklon,pa me zanima vase iskustvo kakve su?


koristi moja snaja. Ona kaže da su im super zgodne pošto im je ćerka zvrk koji ne staje a ona uglavnom sama sa njom i ne može da je savlada da je upakuje u običan pampers. user posted image
Meni je dala jednom da probam. Sasvim su ok, ali se meni ne svidja što imam utisak da se u njima znoji, a i ne uklapamo se u veličine. Veći broj da smo uzeli bio bi mu mnogo širok.
Nama uglavnom pampers postane kratak, a sa širinom nemamo problem.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Zvoncica77)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Pampers pelene
10.5.2011 14:16:51   
milijana.rs
Jos jedna dobra stvar kod "Violete" je sto su duboke pelene.Nikad se ne brinem da li joj je stomacic pokriven,mirna samuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Pampers pelene
10.5.2011 15:56:36   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Modessty

a kakve su one huggies? valjda lepo napisah.
Jel su tanke kao papmpers? Možda je neko pisao al me stvarno mrzi da listam od početka



meni su huggies isto dobre

ja volim da menjam. kupim jednu vrstu pampers, drugu, onda malo huggies, onda luvs i koje god nadjemo... mislim da joj prija da ima drugaciji materijal...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Pampers pelene
10.5.2011 15:59:01   
vukosava

IZVORNA PORUKA: isidora88

mod nisu lose te huggies,tanke su ali me je nerviralo sto se jako oseti kad se beba upiski user posted image


ja to bas volim, znam kad treba da menjam pelene user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Pampers pelene
12.5.2011 9:51:14   
Zvoncica77
Mi nocas probali ove pelene-gacice i probudili se zapisani do grla user posted image Bas mi je zao,jer su mnogo lepe,sarene i u bojama user posted image Mislim ipak da je problem samo sto su mu velike,pise od 8kg,ali kad se natope ona trakica oko struka se rasiri,a i on ima sad tu negde oko8kg.Mozda bi krupnijim bebama bilo ok.Inace lako se oblace,jos lakse skidaju,samo se sa strane pocepaju i to je to.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Pampers pelene
12.5.2011 9:53:11   
Anoniman
Mi koristimo Huggies, ja ih mrzim iz dubine duše, ali moramo da ih koristimo. Tvrde su kad se beba upiški, smrde, propuštaju, skida se boja sa njih (one sličice) pa bodići izgledaju prljavo! user posted image
KLIK


< Poruku je uredio Tash -- 12.5.2011 9:54:38 >

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 436
   RE: Pampers pelene
12.5.2011 9:57:04   
*Alexx*
Prosto mi je neverovatno kako imamo razlicito iskustvo sa pelenama. Ja sam pre dva meseca imala jumbo pakovanje huggies pelena, niti mi se skidala boja, niti su mi smrdele, a nisu mi nesto preterano bile ni tvrde user posted image Meni se kod njih jedino ne dopada sto su nekako velike, ima dosta materijala oko nogica i nekako su mi bas duboke. Mislim, one Andreju ne odgovaraju jer ga stezu u butinama, iako uoste nije debeo. Sta znam.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Pampers pelene
12.5.2011 9:59:36   
Anoniman
Ah, sve to zavisi od oblika guzice verovatno. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 438
   RE: Pampers pelene
20.5.2011 15:40:40   
ivaj
Pre neki dan u Tempu vidim da je cetvorka 1850 din.user posted image (a bile su oko 1500).Pa mislim stvarno nisu normalni.Sto lepo ne podignu na 2.500 hiljadeuser posted image
I morala sam da uzmem one sugave sleep and play,jer smo trenutno u krizi,a one kostaju samo 1.000 din.
Mada,doci cu na isto.Izgleda da joj ne odgovaraju,pojavilo joj se neko crvenilo pa cu ipak morati da uzmem druge.

Stvarno mi treba iskren savet jer nemam vremena da citam sve-postoje li neke druge pelene koje su iole normalne a da ne kostaju kao pampers?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Pampers pelene
20.5.2011 15:43:52   
Sanjica26 RR
ivaj sto ne pogledas u aksi kako se krecu cene. Mislim da su oni malko jeftini. Pogledaj njihov sajt.

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Pampers pelene
20.5.2011 15:46:25   
ivaj
Znam da su jeftiniji,ali nisu mi bas blizu.Inace,kad god mogu odem tamo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Pampers pelene
20.5.2011 15:48:41   
Sanjica26 RR
ivaj, mozes da narucis preko njihov sajta da ti donese posta. KLIK

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Pampers pelene
20.5.2011 16:01:27   
JMPM
Ivaj,ja uzimam u DM-u baby love pelene,njihova proizvodnja i najbolje su mi od svih.Od pampersa se S osipa,dobija crvenilo,koje god sam probala ne ogovaraju ali su nam ove savrsene.Nemaju nikakve mirise aloje i ostale gluposti,pakovanje od 84 pelene kosta 1480 din.Ne znam koja vama velicina treba,mi smo na 4+ (7-18 kg),ako vam treba manja velicina,ista je cena samo ima veci broj pelena user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Pampers pelene
20.5.2011 16:06:35   
ivaj
I mi koristimo cetvorku od 7 kg pa na dalje.
A nikad nisam znala gde imaju te radnje u Bg-u?
Ili mozda ima samo jednauser posted image

Vidim da cesto spominjete ali nisam bila tamo.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Pampers pelene
20.5.2011 16:08:37   
JMPM
Poslacu ti na pp gde sve ima,da ne stavljam ovde user posted image

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Pampers pelene
20.5.2011 20:19:15   
Shishica
Ne znam da li da kupimo Pampersove gace 4 ili 5... obicne nosi 4+
Ima sad oko 11.kg, a za mesec dana ce jos malko da dobije na kilazi..ali nece imati sigurno vise od 12...ne bi trebalo..

Zna li neko za te gace da li je bolje da se zeznem pa budu maalcicko tesnije ili se zeznem pa budu malcicko vece... pa vise.. user posted image user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Pampers pelene
20.5.2011 20:23:37   
Anoniman
Shishi, ima li kod vas u apoteci da se kupuju na komad? Pa kupiš jedne 'vake, jedne 'nake user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 447
   RE: Pampers pelene
20.5.2011 20:31:20   
Shishica
Nigde ih ne daju na komad... samo obican pampers.. user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Pampers pelene
20.5.2011 20:41:09   
Anoniman
Ako piškite na nošu možda bolje veće, da lakše spusti dole kad joj se pripiški? Lupam ... A i veće može da dostigne vremenom, tj ako proceniš da su velike kupiš joj i manje a ove će dorasti. Mislim da je bolja opcija uzeti veće, nego manje user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 449
   RE: Pampers pelene
21.5.2011 17:35:17   
Shishica
Pa.. sto jes' jes' .. user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



Anketa

Prvi rodjendan
suboticka

Gde proslaviti prvi rodjendan?

Kuci (60%)

Restoranu (27%)

Igraonici (13%)


Ukupan broj glasova: 124

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here