|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers pelene
21.5.2011 22:52:16   
Leia
Evo da podelim i ja svoje iskustvo sa pelenama. Isprobali smo vecinu na trzistu.
Jedine koje imaju elasticno na ledjima su Hugies i Libero i po meni su za male bebe najbolje, zbog sprecavanja prolazenja kake na ledja. Mi smo dugo Huggies koristili, jeftinije su. posle su pocele da ga zuljaju sa strane, malo su grublje. Libero su strava. Trenusno, possto ima dve godine, koristimo Babylove iz DM-a. Pelena sasvim OK, a dodje mnogo vise u pakovanju nego Libero, isplati se. Pampers mi je katarstogfa, osete se hemikalije, propustaju...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Pampers pelene
21.5.2011 22:54:06   
Olga75
evo tema PELENE

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Leia)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Pampers pelene
26.5.2011 21:57:55   
Zena a Mahatma
MOram i ovde da kažem:
Mi koristimo samo pamučne pelene i dobijamo samo pohvale od svih lekara i sestara na koje niđemo.
Na prvom pregledu doktorica nam je otvoreno rekla da nikada više nije bilo alergija i infekcija. Kaže infekcije su jake kod devojčica, a kod dečaka se sumnja da će biti velikih problema sa plodnošću, zbog pregrejavanja.
Prijatelji koji su koristili uglavnom su imali neki problem tokom godina, e.coli, candida a o osipima da ne pričam... mi za sada nikakvo crvenilo :D

Sada mi je žao što sam u porodilištu dozvolila da me ubede da koristim plastične pelene.

Većina ljudi se vadi na veliki posao oko pamučnih pelena, ali evo ja sama vodim računa o detetu i stignem sve da operem, opeglam (1h-svako drugo veče) a imam samo osećaj zadovoljstva kad ga previjem u nešto prirodno.
Odluku sam donela kako zbog toga kako sam se ja osećala u toj šugavoj hemiji tako i zbog ekologije.
IPAK, na kraju krajeva mi moramo da vodimo računa kakvu planetu ostavljamo svojoj deci.

_____________________________

Kao mala sam verovala da ću promeniti svet. Možda je to smešno, ali ja i dalje duboko verujem da smo svi pomalo Mahatma. Zato kad odmaram od posla radim na svom sajtu, pokrenutog da pomogne ljudima sa životnim problemima.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Pampers pelene
26.5.2011 22:01:59   
Mala Loojka
Moj se ni jednom do sada nije osuo od pelena...
A na to gledam ovako: Da li bi meni bilo lakse da nosim "plasticne" uloske izmedju nogu ili krpe...



< Poruku je uredio Mala Loojka -- 26.5.2011 22:04:00 >

(odgovor članu Zena a Mahatma)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Pampers pelene
26.5.2011 22:02:16   
madre
zena, a na koliko sati presvlacis bebu? 

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Zena a Mahatma)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Pampers pelene
7.6.2011 13:34:36   
Shishica

IZVORNA PORUKA: madre

zena, a na koliko sati presvlacis bebu? 


Isto to i ja bih pitala.. jer sam bila prinudjena da joj dva puta stavim samo pamucne pelene, kao nama nase mame.. i cim se upiski menja se cela odeca (nisam imala one plasticne da joj obucem preko), koliko je bebi super kad je stalno mokra? Lepo je ako se stalno presvuce posle piskenja, ali .... user posted image

E sad ima onih novih i modernih i ne znam kakve su te i kako funkcionisu..

Nego ja dosla da napisem za GACE PAMPERSove!

Kupili smo juce (prvo sam kupila za 800 neku haljinicu i probala joj i bilo mi je fuj..pa sam otisla, dodala jos 800 i uzela te pelene koje hocu na moru da joj oblacim) i obukla sam joj to vece da vidim kako ce izdrzati piskenje i ukakila se odmah user posted image

I evo sad sam joj obukla opet pa da vidim koliko izdrze da piski u njih user posted image

Lepo se obuku, lepo prijanjaju... slatke su

Imamo i neku radnju u gradu gde su neke francuske Takve pelene gace su im 10 dinara komad!!!!! A nisu nimalo lose!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Pampers pelene
7.6.2011 13:37:06   
madre
daj, shishice da vidimo te gaceuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Pampers pelene
7.6.2011 15:02:25   
marija32
pa to su one go and play valjda i ja ih zovem gace i planiram da ih uvedem.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Pampers pelene
7.6.2011 15:03:21   
Shishica
Koje? Pampersove?

Slikala sam malu, ali kad prebacimo slike stavicu user posted image Ne znam koliko ce se videti.. aj slikacu i samu pelenu..

E sad Emi odgovara pampersova i petica i cetvorka... ali ipak sam 4 uzela gace .. do 14 kila su, a ona ima 12.. pa reko da joj bas ne vise.. nego da bude zgodna user posted image

A kupicemo i te francuske. Dobre su one samo maaalo deblje, za nijansu, od Pampersa.. ali ljudi moji komad je 10 dinara user posted image A materijal je odlican i sve ostalo je super.. stvarno su dobre.. samo sto ja vise volim PAmpers jer su najnajnajmekanije i tanje.



_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Pampers pelene
15.6.2011 14:06:42   
Shishica
user posted image

Imam ih slikane iz raznih uglova, ali aj da stavim ovo .. jedna od napred, jedna od nazad, ali malo kao drugaciji dezen imaju. U pakovanju pola - pola su..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Pampers pelene
15.6.2011 14:11:20   
madre
bas su slatkeuser posted image za decake su verovatno plavkaste?
to su one sto mogu da se skidaju kao gacice, je l? i ja planiram da probamo, ali ne mogu da nadjem manji broj. nasla sam samo one od 14 kg, a bogi nema ni 10, pa ce mu biti prevelike. znaci postoje manje?

< Poruku je uredio madre -- 15.6.2011 14:12:26 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Pampers pelene
15.6.2011 14:13:42   
oxy7
To je super stvar, i mi ih kupujemo. Zovu se "active boy pants", naravno ima i za djevojčice. Manje su, a upijaju super. Jedino su malo skuplje od ostalih pampersica, oko 8 eura 23 komada.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Pampers pelene
15.6.2011 14:14:37   
oxy7
Veličina br. 4 je od 9 -14 kg, ima i manjih sigurno.

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Pampers pelene
15.6.2011 14:17:18   
Shishica
Ja znam da postoje samo 4 i 5! Nema manje jer ih prave samo za decu od preko 10 meseci..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Pampers pelene
15.6.2011 14:37:01   
Brand new mama
Malisa mi je alergican na Pampers,sav se osuo po nogicama i bukvalno su mu se ranice stvarale po guzi.Sad koristimo DM,i te za malene uopste nisu lose(za "velikog" mi se ne svidjaju jer one gumice odmah izvire)ili Rosmann-ove,a dosta su jeftinije(3-ka jumbo pack od 92komada je 10 e).A sto se tice unistavanja prirode(malo ranije pomenu neko-koliko se tek zagadjuje voda pranjem pamucnih?Sigurno ih peres u masini,sa praskom?

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Pampers pelene
17.11.2011 14:59:28   
ikacc
Mi imamo mesec dana , i za sada koristimo samo pampers, nama odgovara, beki je super u njima..

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Pampers pelene
2.12.2011 16:12:34   
mamicak
Ja sam za sada zadovoljna pampersom 'simply dry' i plus jos neki deo parica ide unicefu za vakcinacije u Africi:)

_____________________________

Lejla, moja najveca radost!!!!!!!

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Pampers pelene
14.12.2011 21:04:47   
PoisonEve
Za koliko kg je pampers 3? MI jos malo pa cemo da imamo 6kg ne znam da li da se usudimo da kupimo jos jedno veliko pakovanje pampers dvojkeuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu mamicak)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Pampers pelene
14.12.2011 21:29:33   
Natalie018
PE, ja mislim da je pampers 3 za 4-9 kg. Moj savet ti je da slobodno uzmes pampers 3. Mi smo se tako zeznuli pa uzeli dvojku jumbo pakovanje, pa dok smo potrosili bebac vec prerastao.. pa nam se par puta desilo da je baaas pustila pelena.. znaci kako on puni tako je izlazilo na sve strane.. user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Pampers pelene
14.12.2011 21:49:59   
PoisonEve
Natali, hvala punouser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Pampers pelene
14.12.2011 21:53:36   
Natalie018
Nema na cemu draga user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Pampers pelene
14.12.2011 21:56:32   
madre
PE, vi ste vec uveliko zreli za trojkuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Pampers pelene
14.12.2011 21:59:32   
Didy
Ja sam opet krenula da eksperimentišem i isprobavam razne i opet sam zaključila da nam pampers najviše odgovaraju. Najbolje upijaju, jedino one ne procure tokom noći.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Pampers pelene
15.12.2011 1:48:22   
Biserka
Mi isto koristimo Pampers pelene i jako smo zadovoljni.user posted image Reeeetko nam se dešavalo da propuste i to je uglavnom bilo kad neko drugi umeša prste- jedna baba, druga baba, teka... Valjda ne nameste baš kako treba... user posted image   A probali smo i Hugies, one su mi ok, Evy baby smo isto probali i one su mi nekako loše i propuštale su. A jednom je m.m. kupio neke Pampers pelene, znam samo da su bile u narandžastom pakovanju, i bile su užaaas, nema veze sa ovim Pampersom koji inače koristimo, potpuno drugačije izgledaju, a i kad se pipnu, pod rukom su bile nekako grublje, jedva sam čekala da ih potrošim. Ne znam u čemu je bila fora? user posted image  

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Pampers pelene
15.12.2011 6:56:54   
cockic
sto se tice pelena i mi koristimo pampers aktiv 4+

ali ne znam da li mame koje ga duze koriste znaju da ima vise zemalja iz
kojih stize.tako da je meni kupovina u liliju naj proverenija,ja sam sad uzela u
disu i skroz su drugacije malo grublje.

(odgovor članu Biserka)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here