|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Devojcice i dijademe
1.8.2011 21:13:09   
isidora88
odvratnouser posted image
ne shvatam te lude roditelje koji se ponose time sto unistavaju decuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Devojcice i dijademe
1.8.2011 21:27:14   
Zell
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Devojcice i dijademe
1.8.2011 21:34:32   
Didy

IZVORNA PORUKA: vukosava

Iza ovog svega stoje pedofili garant


Ovo sam i ja pomislila. Možda i ne sto je iza toga, ali im se ovim samo potkrepljuje bolesni nagon.user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Devojcice i dijademe
1.8.2011 21:39:13   
zivka
user posted image user posted image Meni je to bolesno! Te ludake treba poslati kod lekara!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Devojcice i dijademe
7.8.2011 3:27:09   
vukosava
Ugašena Fejsbuk strana desetogodišnje manekenke Tilen

Blic klikni

Majka desetogodišnje devojčice Tilen Lena Ros Blondo, koja je nedavno pozirala za francusko izdanje dečjeg „Voga“, ugasila je Fejsbuk stranu za fanove jer je, kako navodi, suočena s neverovatnim negodovanjem ljudi širom sveta.

Desetogodišnji model na naslovnoj strani „Voga“
U poruci koju je ostavila pre gašenja strane Veronika Lubri, francuska glumica i TV prezenterka, na veoma lošem engleskom je napisala:
„Pozdrav svima, ja sam mama male Tilen. Nešto je krenulo veoma naopako i suočeni smo s mnoštvom negativnih komentara koji dolaze od loših ljudi iz Sjedinjenih Država zbog slika koje je moja devojčica snimila za ‘Vog’ pre osam meseci. Moja ćerka ne zna ništa o svemu ovome i ja želim da je zaštitim po svaku cenu, jer je veoma mlada. Zato smo odlučili da stranu privremeno ugasimo. Znam da postoji mnogo dobrih ljudi koji je vole i svima vama šaljem veliki poljubac.“

Ona je ovu odluku donela usled velikog pritiska javnosti i mnogobrojnih kritika nakon modnog editorijala koji je nedavno objavljen, a u kojem desetogodišnja Tilen pozira u veoma izazovnim pozama, obučena kao odrasla žena. Na jednoj fotografiji, na kojoj nosi zlatnu haljinu s dubokim V izrazom, uslikana je tako da se vidi grudni deo i stomak. Ona na fotografijama nosi štikle, pući usta izazovno, a na nekim slikama leži u veoma provokativnim pozama na pokrivaču s tigrovim šarama. Sve ove slike bile bi primerene za manekenku koja je barem dva puta starija od male Tilen.


Fejsbuk strana male Tilen imala je više od 700 fanova i uprkos otvorenoj podršci koju je i majci i ćerci pružilo uredništvo francuskog „Voga“, kao i dizajner odeće Tom Ford, slike su izazvale opštu osudu i zgražavanje. Tako su se oglasili i predstavnici Unije Majki:

„Veoma smo zabrinuti zbog postojanja agencije koja na ovakav način zastupa decu modele, jer rukovodioci te kompanije očigledno ne razlikuju decu od odraslih.“

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Devojcice i dijademe
29.8.2011 17:29:23   
maslackic
Boze,svaki put se iznerviram kad gledam,evo bas sad i idu na TLC ,ne znam ni sto gledam,kako bi sve ove zene ,koje lece svoje komplekse peko dece zadavila...ili jos bolje dala im ogledalo da se ogledaju i uplase malo user posted image jadne curice i ovi jadni decaci kojima lakiraju nokte...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Devojcice i dijademe
2.9.2011 10:16:43   
Anoniman
user posted image

Medi ima 4 godine i "veštačke" grudi!

"Mala Medi Džekson tek što je izašla iz pelena, a već postaje žena. Brushalter sa umecima i C korpama, kao i jastučići na pozadini na četvorogodišnjoj devojčici izazavali su novi šok u emisiji “Devojčice i dijademe”. Pokušavajući da imitira Doli Parton devojčica je nastupila sa lažnim grudima i umecima na guzi. Nosila je Barbi pink kombinezon, a sa svim dodacima njeno mršavo telo je dobilo oblik odrasle žene. Mnogi su ostali šokirani pošto su videli kadrove izblajhane plavuše koja izgleda kao da je u kasnim 20-im.
"Neki ljudi misle da je to preko svake granice, nama je to nešto što se događa, nešto normalno. Kada nosi lažne grudi i guzu, to je kao da dobija ekstra bonus", rekla je Lindi, mama male Medi. Stilista emisije Majkl But takođe misli da su preterali: "Nisam bio oduševljen garderobom sa grudima. Ona je jako mlada, ali nadam se da će kod sudija prevladati dobar ukus", izjavio je But.
I Medina baka opravdava nastup svoje unuke. Ona kaže da novčana nagrada koju pobednice dobiju može da im obezbedi skupe škole i mnogo igračaka."

Dokle višeee, amaaan? user posted image

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Devojcice i dijademe
3.9.2011 0:22:01   
Cuftas
ja se stalno zalepim za TV i buljim u T&T i nerviram se, a ne promenim kanal!!! ne mogu da shvatim ludilo roditelja, a jos teze mi je kad gledam kako su neke od tih devojcica divna i talentovana deca, a majke ih vode pravo u ludilo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Devojcice i dijademe
3.9.2011 0:26:25   
degu
Ma bolesno skroz, leče svoje komplekse na deci user posted image
Meni je najgore kad ih gledam, kako ih ranom zorom vuku sa viklerima, 3 kg šminke, a deca plaču jer im se jednostavno samo spava. I kako ta deca da nauče šta su prave vrednosti u životu? Deliće ljude na lepe i ružne i ništa drugo neće videti. Užas user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Devojcice i dijademe
3.9.2011 1:10:02   
World
sreca pa nemam ovaj kanal...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Devojcice i dijademe
3.9.2011 1:13:14   
degu
Nemam ga više ni ja, to je bilo nekad davno kad sam imala kablovsku user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Devojcice i dijademe
3.9.2011 8:48:11   
bea83
Svaki put kad naletim na ovu emisiju brže bolje promenim kanal da se ne bi ispovraćala ali nedovoljno brzo da ne bi primetila da su 90 % majki ovih devojčica ekstremno gojazne?!...kompleksi,kompleksi....treba ih sve zatvoriti i oduzeti im decuuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Devojcice i dijademe
3.9.2011 8:52:21   
Anoniman
Da...Bas smo prekljuce drugarica i ja komentarisale. Svinje jedne neugledne, pa bolje da sebe srede, ofarbaju, nasminkaju i uljude nego sto plastificiraju decu.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Devojcice i dijademe
4.9.2011 17:59:07   
zoća
vise mi je muka od ovih Amerikanaca i njihovih debilizama TLC cu ukinuti definitivno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Devojcice i dijademe
3.8.2012 11:21:56   
Anoniman
Dokle bre!? KLIK

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Devojcice i dijademe
3.8.2012 11:26:19   
Ana RR
Strašno. Only in America.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Devojcice i dijademe
3.8.2012 12:08:02   
red3lilu
Kakav je to zakon koji dozvoljava ovakvo uništavanje psihe kod male dece... bitno je da su oni "konzervativni" ... setila sam se šta je Vukosava pisala na temi Golišava deca pa ću je citirati jer ona živi u Americi ..

IZVORNA PORUKA: vukosava

Ja mislim da nije ovde pitanje stida nego pitanje borbe protiv pedofila, decu zasticuju tako sto ih sakrivaju. Nema ni toplesa. Mislim da je vise do konzervativnije sredine. Ovde neces videti (*)(*) ni na Tvu, ni na kiosku a kamoli na plazi. Pa sa tim ni golu decu.

Mislim da je to vise zbog izopacenih ljudi a ne do decije razvojne psihologije.


Ko štiti ove mališane??

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Devojcice i dijademe
3.8.2012 12:13:30   
Anoniman
Taj američki zakon je baš dosta kontradiktoran-s jedne strane oduzmu decu roditeljima, jer su im se deca na leto golišava igrala, a u ovoj emisiji ima takvih teških boleština i zlostavljanja dece-stavljanjse sočiva, veštačkih trepavica, zuba i kose devojčicama od tri godine, potamnjivanje, dresura iliti kako oni kažu "koreografija" user posted image , urlanje na decu kad ne sarađuju ili pogreše... I to se sve pokazuje na svetskoj televiziji i svi to podržavaju user posted image Ja bih svim tim majkama oduzela decu za primer!!! Bolidi!

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Devojcice i dijademe
3.8.2012 12:18:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: red3lilu

Ko štiti ove mališane??


niko! ocigledno ni njihovi roditelji! grozno user posted image

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Devojcice i dijademe
3.8.2012 13:08:21   
Shishica

IZVORNA PORUKA: Tash

Dokle bre!? KLIK


Oni su toliko bolesni da bi definitivno cika Boga trebao nesto da uradi po tom pitanju...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Devojcice i dijademe
3.8.2012 16:57:41   
Figaro88
Ti roditelji lece komplekse na toj deci,99% njih je debelo i izgleda uzasno.Meni je sve ovo zalosno.......

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Devojcice i dijademe
3.8.2012 18:10:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

I Medina baka opravdava nastup svoje unuke. Ona kaže da novčana nagrada koju pobednice dobiju može da im obezbedi skupe škole i mnogo igračaka."


A zašto te mame ne nađu stalan posao i preuzmu odgovornost o školovanju svoje dece na sebe?!?!?! Ja ne mogu da zamislim da Mihajla šetam kao mečku na kanapu pod izgovorom da on tako "zarađuje za svoje visoko školovanje" user posted image Deca treba da budu deca što duže, a ne da donose hleb na sto svojim lenjim i poremećenim roditeljima...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 97
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here