|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 17:55:09   
Verus
ALI, pre 2 vikenda smo vozili do drugog grada, sat i po voznje.  Mama na zadnjem sedistu sa bebom, a meni vreme da pumpam....ja ponela pumpu stavila baterije i pumpala dok je mm voziouser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 17:56:04   
anajid
Verus user posted image user posted image user posted image !

Jel stao kakav autobus do vas na semaforu?user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 17:58:04   
MASHKA
htela bi sutra da prošetam bebicu, biće lepo vreme, ali mi je sve frka zaplakaće i šta ću onda? user posted image  a nešto mi je bezveze da trčim u park da je dojim...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 17:58:41   
Verus
user posted image  nije al mora da su kamiondzije sto su prolazile bile u cudu!  Ma vidi se malo unutra, onako nazire se kroz prozore.  Ma bas me briga, nece me vise nikad videti u zivotuuser posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 17:59:22   
Anoniman
Ma sedneš u kafić, za sto u ćošku, okreneš leđa kafani i ćao! Samo nemoj biti nervozna, jer ćeš se spetljati! 

(odgovor članu MASHKA)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 18:00:09   
Verus
ispumpaj i ponesi flasicu u torbi: tako svezeg mleka.  Moja bebica bar pije i ako je rashladjeno..neke bebe nece.  A i cucla bi ti dobro dosla.  Ja samslabo isla dok je jela jos na svaka 2 sata, ali ako sam isla: sve bih spremila sto mi treba, i akda dodje vreme da jede dobro je nahranila, i onda odmah kretala..tako bi imala bar sat vremena fore, a ako kenka dala bih joj cuclu...
IZVORNA PORUKA: MASHKA

htela bi sutra da prošetam bebicu, biće lepo vreme, ali mi je sve frka zaplakaće i šta ću onda? user posted image  a nešto mi je bezveze da trčim u park da je dojim...

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 18:01:46   
MASHKA
IZVORNA PORUKA: Tash

Ma sedneš u kafić, za sto u ćošku, okreneš leđa kafani i ćao! Samo nemoj biti nervozna, jer ćeš se spetljati! 

ipak sam pre za varijantu da ponesem flašicu! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 18:06:47   
bebablue
IZVORNA PORUKA: MASHKA

IZVORNA PORUKA: Tash

Ma sedneš u kafić, za sto u ćošku, okreneš leđa kafani i ćao! Samo nemoj biti nervozna, jer ćeš se spetljati! 

ipak sam pre za varijantu da ponesem flašicu! user posted image

moja beba nece flasicu ma ni da vidi! Jedino u kaficu negde stvarno...Nisam bila u kaficu od kako sam se porodilauser posted image , a pusenje u kaficima?


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 18:07:24   
Verus
Ako voli toplo, mozes sesti u kafic i traziti solju vruce vode i ugrejati flasicu u vodi.  Ja sam tako par puta kad smo isli na duze staze, pa je mleko stajalo u kutiji sa ledom: konobarica mi je bez problema donela vrucu vodu, ja ugrejala mleko, ona jela svi srecni
IZVORNA PORUKA: MASHKA

IZVORNA PORUKA: Tash

Ma sedneš u kafić, za sto u ćošku, okreneš leđa kafani i ćao! Samo nemoj biti nervozna, jer ćeš se spetljati! 

ipak sam pre za varijantu da ponesem flašicu! user posted image

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 18:12:55   
Verus
 
Uf zbogovog stvarno ne bih isla..nego: jel ta zabrana pusenja vazeca?  Ili kad tostupa na snagu?
IZVORNA PORUKA: bebablue

IZVORNA PORUKA: MASHKA

IZVORNA PORUKA: Tash

Ma sedneš u kafić, za sto u ćošku, okreneš leđa kafani i ćao! Samo nemoj biti nervozna, jer ćeš se spetljati! 

ipak sam pre za varijantu da ponesem flašicu! user posted image

moja beba nece flasicu ma ni da vidi! Jedino u kaficu negde stvarno...Nisam bila u kaficu od kako sam se porodilauser posted image , a pusenje u kaficima?


(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 18:16:19   
minnica
IZVORNA PORUKA: bebablue

IZVORNA PORUKA: MASHKA

IZVORNA PORUKA: Tash

Ma sedneš u kafić, za sto u ćošku, okreneš leđa kafani i ćao! Samo nemoj biti nervozna, jer ćeš se spetljati! 

ipak sam pre za varijantu da ponesem flašicu! user posted image

moja beba nece flasicu ma ni da vidi! Jedino u kaficu negde stvarno...Nisam bila u kaficu od kako sam se porodilauser posted image , a pusenje u kaficima?



Mi bili u Tempu pre par dana i u njihovoj kantini zabranjeno pušenje. Sad će biti na svim javnim mestima, ako već nije.

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 18:16:49   
bebablue
Ne znam kakva je situacija sa zabranom pusenja, to me najvise brine, a ovako, sto Tashke kaze zabudzim se u neko cose i briga meuser posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 18:18:50   
bebablue
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ako voli toplo, mozes sesti u kafic i traziti solju vruce vode i ugrejati flasicu u vodi.  Ja sam tako par puta kad smo isli na duze staze, pa je mleko stajalo u kutiji sa ledom: konobarica mi je bez problema donela vrucu vodu, ja ugrejala mleko, ona jela svi srecni


ja ne znam kako bi na to reagovale konobarice, mislim posebno ovde kako su to ipak nestrucna lica, i uglavnom nafurane devojcice.

< Poruku je uredio bebablue -- 29.10.2010 18:19:10 >


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 18:19:10   
Olga75
Ja sam Mariju dojila na zahtev pa i u kaficu , naravno cosak , pelena preko nje i ona siki a nista se ne vidi

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 18:20:15   
bebablue
ok sve i pelena i cose u kaficu, a kakvo je stanje sa cigaretama?
oko mene su sve pusaci i ako sam uspela da postedim bebu duvanskog dima, tako bi i da nastavim.


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 18:22:08   
Verus
boli te uvo..kazi trba ti samo solja vruce vode: za poseban caj koji pijes a ponela si sa sobom.
IZVORNA PORUKA: bebablue

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ako voli toplo, mozes sesti u kafic i traziti solju vruce vode i ugrejati flasicu u vodi.  Ja sam tako par puta kad smo isli na duze staze, pa je mleko stajalo u kutiji sa ledom: konobarica mi je bez problema donela vrucu vodu, ja ugrejala mleko, ona jela svi srecni


ja ne znam kako bi na to reagovale konobarice, mislim posebno ovde kako su to ipak nestrucna lica, i uglavnom nafurane devojcice.

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 18:29:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebablue

ok sve i pelena i cose u kaficu, a kakvo je stanje sa cigaretama?
oko mene su sve pusaci i ako sam uspela da postedim bebu duvanskog dima, tako bi i da nastavim.



Pa nećeš svaki dan sesti u kafić, niti to raditi satima. Tih 15 min joj ništa neće biti.

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 18:34:12   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: bebablue

ok sve i pelena i cose u kaficu, a kakvo je stanje sa cigaretama?
oko mene su sve pusaci i ako sam uspela da postedim bebu duvanskog dima, tako bi i da nastavim.



Pa nećeš svaki dan sesti u kafić, niti to raditi satima. Tih 15 min joj ništa neće biti.


Pa neće ići u kafić samo da podoji bebu, valjda će i popiti neštouser posted image
Šalim se malo, ni ja nisam išla u kafiće sa bebom zimi, ni sad ne idemouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.10.2010 23:22:39   
Anoniman
Da, ali ja pričam o onome "pritera te nužda"... beba vrišti, napolju zima... ebi ga, mislim da je bezbolnije 15min u prostoru gde se puši (pitanje koliko se puši ako biraš manje posećen lokal), nego da se beba zaceni do kuće... jer, moj bebac kada je gladan, mora da jede odmah, inače se zaceni... 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Dojenje na javnom mestu
30.10.2010 15:57:24   
choopa choops
Ma mi idemo i gdje se pusi...dobro ne bas u one skroz zadimljene kafice...mada smo prije nekoliko isli i u igraonicu i čiča zapalio tompus  user posted image Ja se ladno ustanem i otvorim prozor da izluftiram user posted image




_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Dojenje na javnom mestu
30.10.2010 16:43:05   
MarinaDK
Ja sam svog malenog iskljucivo dojila prvih 6 mjeseci, svaka 2 sata...Ovdje su svi trzni centri opremljeni sa posebnim odjelom za bebe i dojilje, sa stolicima za presvlacenjem, mikrovalkama, odajama za dojenje, ali ja sam mnogo puta ako bi se zadesili na ulici a on place ja bih sjela u park umotam ga u dekicu, i pokrijem pelenom i to je to...Ovdje je to sasvim normalno...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.4.2011 0:28:39   
AndreaK
ja se ne bih se ustrucavala da dojim na javnom mestu... za sada imam iskustva samo sa prvim i to je to bilo samo u cekaonicama(sto se javnih mesta tice), dok smo cekali pregled kod lekara... a posto smo opet u tim vodama videcemo... ako se mora mora se... sto da dete gladuje.

(odgovor članu MarinaDK)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.4.2011 0:34:11   
mati
Ja nisam ni videla ovu temu. Mislim da je to kod nas jos uvek bauk, sto nikako ne bi trebalo. Ali ljudi su jednostavno takvi, svi bi da zavire nos gde im nije mesto. Vec sam negde pisala koliko mi je bilo tesko da na svakih dva sata, dok je Mata bio bas mali, odlazim do kola da bi mu dala da sisa... Pravo mucenje , pa ko prodje gleda sta se to unutra radi, strasno. Jednom sam ga podojila u parku unutar bolnice i nema ko nije zevao.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Dojenje na javnom mestu
29.4.2011 12:45:44   
nala
Ma ja dojim kad god potrazi. Mislim da sam pisala vec o tome gde sam sve dojila prvo dete. I sada nema razlike, svuda smo sikili od prodavnica, parkova, igraonica, kafica pa sve do auta. Mogu i mame koje su bile na dodeli paketica u extreme kids-u pre Nove godine to da vam posvedoce. Nisam se sakrivala ni u cosak, nego lepo tu gde sam vec sedela. Prebacis pelenicu i dete lepo siki. user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Dojenje na javnom mestu
6.6.2011 10:14:54   
LJuBiP
Svaka cast svim mamama koje doje na javnom mestu, trenutno mi se cini da ne bih mogla i zato izbegavam duže šetnje...videcu kako ce biti kasnije

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here