|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jogurt palacinke
9.3.2012 12:53:10   
Anoniman
Ti si neka naopaka zena , bacas palacinke user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Jogurt palacinke
9.3.2012 12:56:09   
minavb
A jbg, probamo mm i ja po jednu ili po pola, i ostalo ode u smeće. Napraviću u nedelju uveče pa nek pojede bebisiterka.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Jogurt palacinke
9.3.2012 14:08:27   
Jeca*
ja zato i ne pravim, da ne bih jela ili bacala...ne znam sta mi gore od ta dva user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Jogurt palacinke
16.3.2012 12:03:06   
Anoniman
Pravila sam ih jutros sa graham brasnom , i bile su uzasne , unutra skoro zive , i nisu mogle da se okrenu koliko su se raspadale . E sad da li je to do brasna ili do temperature posto ne mogu jos da ocenim jacinu koja mi treba ?

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Faširane snicle
Ringerajin kuvar: Maraj



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here