|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 18:11:44   
xxxyy
Blam za ovu zemlju i sistem. Ljudi glasaju i daju pare te poruke i kostaju a na kraju odlucuju tri coveka. Zasto? Zato sto im je prosle godine publika udarila na sujetu, nije prosao onaj njihov favorit. Onda neka oni finansiraju medije jadno je to sto ne postuju publiku nije bitno koja je od njih tri pobedila sve tri su bile dobre, ali treba postovati publiku. Uostalom koje to kvalifikacije imaju njih troje?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 18:15:01   
xxxyy
Publika glasa i placa, pa ona treba i da odluci. Ovde sve ide tako dogovore se nekih troje i koga briga za ljude, publiku...nadam se da ce sledece godine opasti broj ljudi koji glasa pa neka se zapitaju. Neka glasa Vlada

(odgovor članu xxxyy)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 18:53:11   
boba 11
Po mom misljenju ona koju je publika izbacila a najvise je vredela je Saska a ostali su kao i na svim ostalim takmicenjima imali vise rodbine koja ce glasati.Trebalo bi da tu stvarno odlucuje neki strucni ziri-znaci skolovani ljudi a ne Vlada koji prvi ne zna da peva ali je on prekopirao svetski Prvi glas(ne znam kako se zove),Mare koji radi produkciju i ili sta vec verovatno ima znanja ali ne toliko koliko bi trebalo jer samo ponavlja sta Aleksandra i Vlade pricaju ,a Aleksandra aj moze da prodje pod uslovom da nije potkupljenauser posted image
Za glasanje sam sigurna da je i ziri u nekom momentu odlucivao pred kraj mozda ne bas u zadnjoj epizodi a nemam vremena da to sad analiziram.I mislim da publika stvarno nije kompetentna da glasa jer je normalno da ce svako za svog glasati a ne za onog ko vredi realno.Ja prva nikad nisam glasala jer nemam ni interes niti visak novca

(odgovor članu xxxyy)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 19:07:40   
marince1
Meni se dopada Mirna i mislim da je zasluzeno

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 22:38:15   
gagana83
Narodu se ne moze nikad ugoditi...
Dokle vise s tim teorijama zavere? Njihov sou, njihova pravila.
Mozemo sad da polemisemo do sutra i o finalistima i o ziriju i nikad se necemo sloziti.
A ne znam sto ziri nije kompetentan, pa ko bi drugi trebalo biti u ziriju nego nasi poznati pevaci (da ne kazem zvezde) i producent. Ne kazem da sam sad ja nesto odusevljena njihovom muzikom, daleko od toga.
Vlado kakav god glas da ima, ipak je napravio nesto na nasoj muzickoj sceni, znaci zna kako se dolazi do uspeha i zna kako funkcionise soubiznis. I ne moras imati najbolji glas na svetu da bi se razumeo u muziku.

Meni se pobednica svidja user posted image
I slazem se da su mesto u finalu jednako zasluzili Zoki i Saska.
Sara mi je takodje super, rodjena da bude zvezda, glas tu i tamo.
Samo mi se Nevena nikako nije svidela, ni njen glas ni njena celokupna pojava.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Prvi glas Srbije
21.1.2013 22:39:56   
Sanchy
Mirna ubedljivo najbolja i zasluzeno prvo mesto

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Prvi glas Srbije
22.1.2013 9:54:56   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: xxxyy
Zato sto im je prosle godine publika udarila na sujetu, nije prosao onaj njihov favorit.


Izvini ali ona je s pravom njihov favorit jer je devojka Svaki put otpevala Fantasticno, svidelo se to nekome ili ne ali to je istina!

A ziri ne vidim zasto nije strucan, zato sto ti ili neko ne voli tu osobu il njegovu muziku? Vlado ne samo da ima karijeru, (sto je manje bitno) nego je i vise nego strucan, Aleksandra je profesor muzike- pevanja, producent- sta vise pricati o toj temi?

Publika je birala do samog kraja- glasala... mislim da je pravedno da ziri odluci!
A Saska sto je ispala???? Toliko o tome kad publika bira user posted image

(odgovor članu xxxyy)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Prvi glas Srbije
22.1.2013 10:41:12   
lanajelena
Meni je skroz ok sto je ziri dao konacnu odluku,nisu pogresili,meni se jedino nije svidjalo sto je glasanje pocinjalo pre otpevanih pesama,ako bi glasala(a ne biuser posted image )dala bi glas onom koje u tom trenutku bio najbolji

Prosle god bas i nisam pratila ali mi se pobednik uopste nije svidjao,ustvari su mi nekako svi bili smoreni

< Poruku je uredio lanajelena -- 22.1.2013 10:42:44 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Prvi glas Srbije
22.1.2013 14:37:45   
Verolina
Pa, bogami, po onome sto sam ja videla po reakcijama ljudi moze se zakljuciti jedno:
Prvi glas Srbije- Nevena Bozovic!
Prvi glas zirija- Mirna Radulovic!
Prvi glas produkcije-Sara Jovanovic!

...svako je imao svoga..steta samo sto se ovaj show ne zove Prvi glas produkcije ili zirija ( a ocigledno su oni ispostovani Sarinim ulaskom u finale i Mirninom pobedom). A ti publiko stancaj poruke, koj te ferma. user posted image Ha ha ha...No nema veze, siroke narodne mase su zadovoljene reklamama i duetom Milosevic-Kilibarda. A nakon ovog finalnog spektakla mozemo samo da uzviknemo kao i sva publika kojoj je naraslo ovcije runo ono sto vicemo u proteklih nekoliko godina-Hocemo Nevenu, Idemo Nole, Kosovo je Srbija, napred homoseksualci, sve smo mi Seve!user posted image CCcccccccccccccccc....Sta mediji ucinise od ove zemlje!!!!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Prvi glas Srbije
22.1.2013 14:58:51   
branki*
o ukusima ne vredi...user posted image
eto i kad pricam sa koleginicama i drugaricama,jedna kaze-supe sto je mirna pobedila,najbolja je.druga kaze-meni je sara vrh,dok je meni,ponavljam se,nevena najsimpaticnija,jer ja ne mogu da odvojim glas od pojave,sva mi je slatka,tako da...ziri jeste strucan,bez obzira da li nam se dopada njihova muzika ili ne,mada mozda je,ipak,trebalo da uvaze i glasove publike,ljudi su glasali.kako god-talenat ce se uvek probiti i isplivati,ako neko vredi,zna i radi,uspece,bez obzira da li je osvojio prvo ili trece mesto,brojni primeri su to pokazali.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Prvi glas Srbije
14.3.2013 7:49:53   
Verolina
Nakon njihovog nastupa na Beosongu (ne tako upecatljivoguser posted image ) potpuno sam sigurna da je Nevena trebalo da pobedi i pobedila bi da su pustili publiku da glasa.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Prvi glas Srbije
26.10.2013 21:37:46   
pocahontas
meni bas nedostaje ova emisija...mnogo mi je bila bolja i interesantnija od ove 'tvoje lice zvuci poznato'...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Prvi glas Srbije
26.10.2013 21:45:56   
dunja RR
Jel ove godine nema Prvog glasa?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Prvi glas Srbije
26.10.2013 21:48:59   
pocahontas
noup user posted image


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Prvi glas Srbije
27.10.2013 7:17:18   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: pocahontas

meni bas nedostaje ova emisija...mnogo mi je bila bolja i interesantnija od ove 'tvoje lice zvuci poznato'...

Slazem se , ovo TLZP mi je vec dosadilo.. neznam koja je poenta da jedni te isti stalno imitiraju...bzvz, mislim da nece imati buducnosti nakon prve sezone...

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Prvi glas Srbije
27.10.2013 7:30:32   
dijana1*
Prvi glas je super emisija, nadam se da ce biti ponovo. A TLZP nije lose ali nema neko posebno takmicarsko znacenje. I ne svidja mi se sto je sve namesteno.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 691
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here