|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   DIVLJI JAM (Dioscorea villosa)
29.10.2011 16:40:51   
soni
Posle nekoliko neuspesnih meseci traganja, pokusavanja( NORVESKA) da pronadjem nesto za povecanje plodnosti, neki caj ( macina trava, virak...) ili neke vitamnie i raspitivanja po svim apotekama, kako obicnim tako i apotekama zdrave hrane, o preparatima koji nam mogu pomoci danas mi je jedna apotekarka preporucila DIVLJI JAM, meni do sada nepoznata biljka. Kupila sam ga , pa cu pokusati i sa tim.

procitala sam da sredjuje hormone i posebno je poznat po tome što sadrži visoku koncentraciju diosgenina - koji ima djelovanje slično progesteronu i zato je vrlo vredna prirodna pomoć u tretmanu problema vezanih za trudnocu, menopauzu, kod endometrija maternice te drugih ginekoloških problema.

ima li neko iskustva??? sta ste culi o ovoj biljci, preparatu, caju???

jedino sam ovo uspela da pronadjem i nadam se da ce mi pomoci user posted image


< Poruku je uredio soni -- 29.10.2011 16:42:45 >


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“
Direktna veza do poruke: 1
   RE: DIVLJI JAM (Dioscorea villosa)
29.10.2011 16:50:51   
MakiJ
Pa ima nesto na internetu, postoje i kapsule.
Pomaze zenama u menopauzi, reuma, povecanje grudi user posted image
Ekstrakt biljke Divlji jam sadrži supstancu diosgenin (DHEA) koja je veoma slična ženskom hormonu progesteronu
Mozda zbog toga pomazeuser posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: DIVLJI JAM (Dioscorea villosa)
29.10.2011 16:51:58   
Meisje
Soni,nikad cula ali sam istrazila na netu i jeste prvenstveno utice na endokrini sistem,od njega se hemijski moze proizvesti progesteron i estrogen...

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: DIVLJI JAM (Dioscorea villosa)
29.10.2011 16:52:46   
soni
samo jos da mi grudi porastu user posted image , ne trebaju mi vece user posted image

nije za baciti sigurno..ja sam kupila u kapsulama i pocecu da pijem sta cu kad nista drugo nema user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: DIVLJI JAM (Dioscorea villosa)
29.10.2011 17:01:24   
Meisje
Soni a koliko dugo pijes virak i macinu travu?? I je l prestajes sa tim onda?

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: DIVLJI JAM (Dioscorea villosa)
29.10.2011 17:05:44   
soni
me ne pijem ni virak ni macinu..nemaju ovde user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: DIVLJI JAM (Dioscorea villosa)
29.10.2011 17:13:14   
Meisje
Aaa,ja sam mislila da ti je neko doneo iz Srbije...E,ja imam dosta ako ti neko ide u Nl javiuser posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: DIVLJI JAM (Dioscorea villosa)
29.10.2011 17:21:57   
maca821
Ja sam ovo nasla:" Ublažava klimakterijske tegobe tako što potiče hormonsko djelovanje s biljnim diosgeninom.
-> Dovodi u ravnotežu periodične hormonske promjene u organizmu žene i muškarca.
-> Prirodni progesteron potiče plodnost žene.
-> Stimulira proizvodnju DHEA (dehidro-epiandrosteron) u nadbubrežnim žlijezdama. DHEA je u istraživanjima poznat kao „ono što pomlađuje“ – usporava proces starenja. S jamom koristite prednosti DHEA bez uzimanja hormona!
-> Uspješno djeluje protiv osteoporoze. Rezultati dvadesetogodišnjeg znanstvenog istraživanja Dr. Johna R. Lee ukazuju kako je moguće nadoknaditi 16 % izgubljene mase kostiju.
-> Poboljšava pamćenje i pozitivno utječe na raspoloženje.
-> Ublažava smetnje u cirkulaciji.
-> Jača organizam i povećava tjelesnu učinkovitost.
-> Divlji jam djeluje protiv debljanja uvjetovanog starijom životnom dobi.
-> Jača spolnu moć. "

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: DIVLJI JAM (Dioscorea villosa)
29.10.2011 17:54:30   
Meisje
Soni drzimo palceve da bude korisnauser posted image

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: DIVLJI JAM (Dioscorea villosa)
29.10.2011 18:56:36   
soni
pa ovo je za sve izgleda user posted image ..
da, mnoge zene kod nas nisu upucene..a evo ovde samo to ima u prodaji user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: DIVLJI JAM (Dioscorea villosa)
30.10.2011 1:28:48   
Anoniman
Soni ja imam je u obliku kreme i ona se stavlja tek kad ovulacija bude znaci od kad ti nastupi ovulacija od tog dana trosi jer divlji jam  prvenstveno utice na podizanje nivoa progesterona u organzmu znaci ako se dessi trudnoca da je sacuva moras biti oprezna sa njim kaze meni ova u apoteci ako koristis prije O postoji mogucnosta da ti blokira je...ne znam sad ti vidi nadam se da si se posavetovala sa apotekarkom...zasto ne potraziz macinu travu ili virak na internetu nema je ni australiji u slobodnoj prodaji ali ja sam narucila preko interneta...probaj na ebay

(odgovor članu soni)
  Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here