|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igračke za dete od 2.god
2.3.2011 22:14:49   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Mi smo imali ovu  Nemo, šta je to sve preživilo, ima tako fine tonoveuser posted image
Mada je meni to za djecu od godineuser posted image


user posted image


Ovakav isti smo mi kupil M za Novu godinu. Isti je proizvpdjac kao onaj Larin sa slike gore, pored onog crvenog automobila. I ja se slazem da  je to za manje dijete. L ga je vozila od godine dana. Mislim i dan dans sjedne, ali to je vise vozilo za period prohodavanja user posted image I oba imaju iza neku precku izmedju tockova  koja ne dozvoljava da se prevrne pozadi?user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Igračke za dete od 2.god
2.3.2011 22:46:19   
Lu
Da ima i ovo naprijed što se vidi i nazad, nema šanse...nikad se nije prevrnuo, mi smo to kupili u TL.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 8:14:08   
Jeca*
verovali ili neka luki je to i dalje najomiljenije vozilo, od sva 4 koja su nam u stanu user posted image user posted image
juce ga gledam kako se gura nogicama pa uleti u hodnik pa podigne nogice gore i voziiiii se user posted image  super je vozilo jer je lagano, prakticno, ima ovu korpu gde stalno trpa igracke pa ih prevozi po stanu. SAd vec uzme ceo motorcic pa ga jednom rukom nosi po stanu user posted image  sto se mene tice, najbolja investicija EVER user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 8:21:26   
jabudic
Nemanja obozava svoj motor, sto rece Jeca, najbolje investicija ikad. On toliko juri, ulijece u krivinu kod skretanja za kuhinju, kad hoce da mi pobjegne skoci na motor i odveze se... Ali smijesno je to sto on ne moze da dohvati pedale, nego ide "pjeske", ali to mu ne smeta da vozi i u rikverc user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 9:30:16   
lanajelena
Ovde svi motorizovali decu user posted image ...ja predlazem za devojcice onu kuhinju L se sa tim igra vec dve godine i igrace se jos dve sigurno

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 9:32:40   
Olga75
M ima sporet , ves masinu ,usisivac , peglu i dasku
ali ne volim kad se igra sa tim
kao da joj se odmah kaze : vidis cero to ti je posao od sad pa navjek


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 9:48:25   
Lu
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

verovali ili neka luki je to i dalje najomiljenije vozilo, od sva 4 koja su nam u stanu user posted image user posted image
juce ga gledam kako se gura nogicama pa uleti u hodnik pa podigne nogice gore i voziiiii se user posted image  super je vozilo jer je lagano, prakticno, ima ovu korpu gde stalno trpa igracke pa ih prevozi po stanu. SAd vec uzme ceo motorcic pa ga jednom rukom nosi po stanu user posted image  sto se mene tice, najbolja investicija EVER user posted image

Pa i R. se još vozi na tome a 4 mu godineuser posted image
Kažem ja izdržljiva igračka, ima gepek i on u njega natrpa male uatiće da se ne pogube, ovo sjedište se digne, ma super jeuser posted image
Samo kažem, treba ga kupiti djetetu već od godine dana, fino se odguruje nogicama ili stojeći gura vozilo ispred sebe držeći se za ručku.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 10:45:50   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: olga75

M ima sporet , ves masinu ,usisivac , peglu i dasku
ali ne volim kad se igra sa tim
kao da joj se odmah kaze : vidis cero to ti je posao od sad pa navjek



Ima moja sve te gluposti ali kuhinja joj je zakon stvarno se lepo zaigra user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 11:46:04   
Lu
LJ, može li R. doći u kuhinjicu, on obožava da kuhauser posted image
Kad odemo negdje gdje su curice on se super zabavlja, ne pravi još razliku između muških-ženskih igračaka, više m iroditelji to napravimouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 11:46:53   
lanajelena
Moze ako je dobar kuvar zadrzacemo ga  user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 11:50:48   
Lu
 
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Moze ako je dobar kuvar zadrzacemo ga  user posted image

Haha, ne da mamauser posted image
Inače govori da će biti kuhar kad poraste... a tata koluta očimauser posted image
A sine doktor da budeš, a u banci da radiš, a da crtaš kuće...ajd može tata da crtam kućeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 11:52:12   
Olga75
zvercica obozava dr set , vuce stetoskop ( doduse moj ) i onu veliku kasiku iz kuvarskog seta i svi moraju da popiju lek user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 11:56:45   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: olga75

zvercica obozava dr set , vuce stetoskop ( doduse moj ) i onu veliku kasiku iz kuvarskog seta i svi moraju da popiju lek user posted image


nema na koga user posted image

Lu tm kao i moj vec im je predvideo sjajne karijere naravno sportske maltretira Ducu da gleda sa njim utakmice da hvata finte user posted image  a on voli lutke user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 11:58:33   
Jele
Pošto sam sad u fazi kupovine novih, korisnih igračaka, tražim nešto što bi Urošu bilo interesantno... Kupila bih mu onaj plastični dečiji umivaonik, tj. lavabo sa dodacima što se kači na kadu da malo krene sam da upražnjava higijenu prvo iz igre, a posle 'za pravo' user posted image Da li je neko video da li ovo ima kod nas da se uzme i gde:

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 11:59:38   
Ana RR
Jao, Jele, što je dobra igračka user posted image odlično za stvaranje dobrih navika user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 12:01:44   
Jele

IZVORNA PORUKA: olga75

zvercica obozava dr set , vuce stetoskop


He, he i Uroš user posted image Prvo se bojao kod lekara kada ga sluša na stetoskop, onda smo uzeli od babe i dede, on je to shvatio kao igračku i od tada ser ne boji kod lekara - samo što uvek hoće da ga otme i nosi kući, kao njegov je pa smo pozajmili doktoru user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 12:03:42   
Jele

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jao, Jele, što je dobra igračka user posted image odlično za stvaranje dobrih navika user posted image


Ma da, sada smo u fazi intenzivnog pranja zubića, pa mi i zato između ostalog znači, gleda nas kako se gledamo u ogledalo dok peremo zube pa hoće i on da se gleda, pa eto, da ne moramo u spavaćoj ispred ormara da peremo user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 12:05:30   
Olga75
odlican je taj umivaonik ali ga nigde nisam videla user posted image , planiram za Madjarsku pred Uskrs pa cu bas pogledati
pranje zuba je zabava i ritual user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.3.2011 12:17:30   
Jele

IZVORNA PORUKA: olga75

odlican je taj umivaonik ali ga nigde nisam videla user posted image , planiram za Madjarsku pred Uskrs pa cu bas pogledati
pranje zuba je zabava i ritual user posted image



E pogledaj Olga, čini mi se kao dobra investicija user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.3.2011 12:31:40   
Jele

IZVORNA PORUKA: choopa choops



Imamo mi user posted image Samo crveni

Kupili L za prvi rodjendan user posted image A tek sada moze da dohvati pedale, ali i dalje ne zna da upravlja user posted image
Mislim da znam gdje ih ima u BGu, bar je ranije bila ta firma. Poslacu ti pp ako nadjem user posted image

Evo ga nas:
[URL=http://img198.imageshack.us/i/200909180002t.jpg/]user posted image [/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



Čupo, jeste li ga kupili u radnji ili online? Ti Eki i Adi su veleprodaja, na tel se niko ne javlja, na mail ne odgovaraju - pitala sam ih gde im je prodajni prostor... Piše i da sarađuju sa Tempom, ali u Tempu kažu da više ne sarađuju, sad će valjda sa Pertinijem... Jedino možda u Idei da pogledam... Htela bih da ga vidim uživo, da Uroš proba da li doseže pedale...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Igračke za dete od 2.god
1.4.2011 9:40:51   
Jele
Evo Uroš je dobio ovaj autić na pedale za 2. rođus od mame, tate i brata i obožava ga user posted image

user posted image

Autić je na one pedale što se guraju, a ne okreću i sad treba da naučimo da guramo pedale. Planiramo za vikenda da udarimo na kej i uživancija.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Igračke za dete od 2.god
2.5.2011 10:09:03   
meyo
ja imam malu nedoumicu sta kupiti mom deckicu od 2.5 godine
bicikl jos ne zna da vozi jednostavno ne zeli da okrece pedale vec se samo gura
pa se razmisljam dal kupit neku spravicu na pedale poput ovog  traktora jer obozava traktor toma

http://tradelli-tekstil.com/index.php?option=com_content&view=article&id=202&Itemid=198

ili ovako obicno biciklo 
http://tradelli-tekstil.com/index.php?option=com_content&view=article&id=202&Itemid=198

ili ono klasicno biciklo malo sa pomocnim tockovima

mislili  smo neki autic motor na akumulator al mi nesto bzv. vozio bi ga on al
nesto ne znam .. mali mi je jos za to ?? sta mi predlazete


(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Igračke za dete od 2.god
20.8.2011 0:11:16   
Jele
Uroš dobio od babe i dede onaj biciklić bez pedala kao prelazna faza za 'pravi', da preskočimo pomoćne točkiće user posted image user posted image

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Igračke za dete od 2.god
20.12.2011 15:00:18   
*Alexx*
Kupila sam Andreju PlayDoh, komplet od četiri boje. On je oduševljen, non stop bi nešto mesio. Onda uzme pa rasparča na najsitnije parčiće taj plastelin. Money well spent.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Igračke za dete od 2.god
20.12.2011 15:01:52   
*Alexx*
Recepti kako da napravite svoj PlayDoh OVDE

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here