|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igračke za dete od 2.god
20.12.2011 15:52:42   
Anoniman
Imamo ga i mi, 8 boja, takođe - najbolje potrošene pare. Kupili mu baba i deda, a za NG će dobiti Moon Sand od njih, takođe mislim da će uživati.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Igračke za dete od 2.god
20.12.2011 22:32:09   
gagana83
I mi se igramo sa plastelinom user posted image
Od edukativnih igracaka najvise voli one drvene slagalice.
Igra se i lutkama, hrani ih, stavlja na nosu, kupa.Voli i kocke.
Ali ono od cega se ne odvaja je mala figurica strumpfete. Ima 10-ak malih strumpfova i 3 strumpfete, sa svima se igra ali jedna strumpfeta joj je omiljena, od nje se ne odvaja. Spava sa njom, kupa se sa njom, nosi je u vrtic... Sve ju je ogulila ali je i dalje nezamenljiva. Najgore je kad je zagubimo negde u kuci pa onda nastane panika, svi trazimo strumpfetuuser posted image Tete u vrticu su je zbog nje prozvale Strumpfetauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Igračke za dete od 2.god
21.12.2011 8:32:43   
*Alexx*
Tako je Andrej opsednut autobusima i tramvajima user posted image Slagalice ga uopšte ne zanimaju, kocke isto tako. Samo da mesi, da vozi autobuse i da boji.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Igračke za dete od 2.god
4.1.2012 11:54:12   
bulka
user posted image

Nas poklon devojcicama za Novu godinu, Hello Kitty Kuhinja!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Igračke za dete od 2.god
4.4.2012 14:29:49   
lanajelena
Treba mi pomoc zna li neko gde ima da se kupe bratz sirene user posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Igračke za dete od 2.god
4.4.2012 20:29:31   
liliana

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Od pune sobe igračaka, moje dete se igra sa:
- varjačama i šerpama
- praznim kutijama Vanish-a, štapića za uši
- plastičnim čašama
- levcima
- štipaljkama koje sklapamo u razne oblike: voz (min 5 štipaljki za redom, i onda moramo i da ih vozamo po štraftama tepiha jer su to šine), pištolj, prozor
- plastičnim flašama kojima lupa po krevetu
- neispravnim CD-ima
- igračkama iz Kinder jajeta (to za moja shvatanja nisu igračke).

Od pravih igračaka zanimljivo je par automobilčića, neki set alata (klješta, šrafciger, testera i čekić)... i to je to. Po nekada se mazi sa nekim plišanim igračkama...

Jaoj, ovo kao da sam ja pisala!!!
Tina se isto ovako igra+ autići, motorčići, stari CD-ovi (a i novi, Boga mi)... Igračaka ima ne znam više kakvih nema, ali ovo je sad hit!!!
Pitam se da li je to faza, ili...?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.4.2012 0:14:04   
madre
zene, dajte preporuku za jednostavne edukativne drvene slagaliceuser posted image koje su najinteresantnije? 

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.4.2012 1:03:02   
pepeljuga
V nije nesto lud za igrackama, sve ga zanima dva minuta, eventualno se zainteresuje za kocke ali i to je neko kratko vreme, inace su aktuelne isto serpe, varjace, stipaljke, sve i svasta po kuci istrazuje...Ja negde procitah da je ta potreba za istrazivanjem pozitivna, razvija inteligenciju pa se ne tangiram, samo sam konacno, hvala Bogu, prestala da bacam silne pare na igracke, kad ih vec nece user posted image

A da, jedino cime ume da se zaigra (ponekad) su Fisher Price igracke, svojevremeno Kuca i Lonce sveznalica a i oni neki autici sto se ubacuju jedan u drugi ili se redjaju jedan na drugi, oni su bas slatki.

Nego, mene zanima kad je najranije da im se kupuje Play Doh, stalno nesto gledam u Aksi a tek sad sam skontala da nikako da pogledam za koji je uzrast user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Igračke za dete od 2.god
10.4.2012 14:17:43   
minna

IZVORNA PORUKA: pepeljuga


Nego, mene zanima kad je najranije da im se kupuje Play Doh, stalno nesto gledam u Aksi a tek sad sam skontala da nikako da pogledam za koji je uzrast user posted image


uglavnom su 3+ Kapiram da moze i ranije sto se interesovanja tice, a ovo je verovatno zbog stavljanja u usta

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Igračke za dete od 2.god
10.4.2012 14:27:19   
*Alexx*
Andrej se sa dve i po godine baš lepo igrao sa Play Doh. On je muljao i cepkao, a mama pravila figure user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Igračke za dete od 2.god
10.4.2012 15:18:42   
Leana

IZVORNA PORUKA: madre

zene, dajte preporuku za jednostavne edukativne drvene slagaliceuser posted image koje su najinteresantnije? 


možeš da probaš sa Pino toys, imaju veliki izbor. Mi smo za početak imali njihovu umetaljku sa 4 pojma (kuca, maca, krava i valjda ovca).

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.5.2012 9:11:49   
lesica
Dajte mi ideju sta kupiti kao poklon za drugi rodjendan. Sopstvenom detetu.
Ja sam se primila na OVO ali se bojim da nije premalena.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Leana)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.5.2012 9:14:53   
Anoniman
Zavisi koliko je visoko. Ja bih pre savetovala plasičnu guralicu, ako je već guralica u pitanju, ona nazad ima dva točka a napred 1, pa je stabilnija. Mislim da sam stavila sliku u temu o biciklu. 

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.5.2012 9:17:53   
Anoniman
KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.5.2012 9:29:05   
lesica
Joj Tash,takvih guralica ima tri-tricikl plasticni,i jedan kamioncic,i onu klasicnu guralicu za prohodavanje,plus pride i onu biciklicu guralicu,i nista od toga ne zarezuje. Najvise se vozi na nosiuser posted image ali kidise na trotinete. Uhhh,uopste nisam pametna.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.5.2012 9:32:00   
Olga75
lego kocke
rekoh i tamo na caskanju pa da ponovim user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.5.2012 9:33:26   
lesica
Hihihi,ja bih za sebe uzela,ali nju to ne zanima user posted image to podrazumeva sedenje i sklapanje,mada...

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.5.2012 9:41:07   
*Alexx*
A da joj kupiš neku od onih beba koje plaču, smeju se ili šta već? Ja se uopšte ne sećam šta smo kupili Andreju za drugi rođendan user posted image
Znam da je jedna od lošijih investicija bio tricikl guralica - nikad ga nije zanimao, a sad ga je već prerastao. Kockama se još ne igra, ne zanimaju ga, i već godinu dana je opsednut automobilima i autobusima i samo to kupujemo.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.5.2012 9:41:27   
isidora88
mateja obozava sator-kucicu,ulazi,izlaziunosi igracke,viri kroz prozor,bas se lepo igra,to je trenutno najisplatljivija igracka za nasuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.5.2012 9:44:00   
Modessty
Ta šator kućica je spas! user posted image Danilo sve goste prvo vodi u kućicu. A čini mi se da kad nam se deca igraju u kućici da se uopšte ne svadjaju oko igračaka. Samo se smeju!
Kućica je zakon!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.5.2012 9:46:04   
lesica
Sator kucicu ima,bebe ne voli-sem jedne male koju nosi sa sobom na kupanje. Zato mi je i problem-najbolje da joj pocupam dovoljan broj stapova,i nabavim pravu lopatu ali za male devojcice i resen problem. Mi smo bili razmisljali da uzmemo kucence pa smo odustali zasad-mozda za sledeci rodj.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.5.2012 9:49:21   
minavb
Predlažem OVO, Mensa ga preporučuje

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.5.2012 9:52:52   
Modessty
Lara moja bratanica je za drugi rodjendan dobila drvenu kocku sa raznim oblicima unutra. Ona i Danilo su redjali oblike, vraćali kroz odredjene rupe u kocku... Pa jedno sat vremena sigurno. Danilo se sa takvim igračkam igra i sada. Zna šta je kocka, trougao, elipsa, srce, krug...user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.5.2012 9:54:41   
*Alexx*
Da, to je super. Jedino što je malo kabasto, mi ga nemamo gde, pa nismo ni kupili.
IZVORNA PORUKA: minavb

Predlažem OVO, Mensa ga preporučuje



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.5.2012 9:56:17   
minavb
Ja ću da napravim čistku među igračkama pošto imamo neke glomazne bebeće, i možda uspem ovaj stočić da uglavim. Vanja je to video kod drugarice i sve vreme se igrao sa tim.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here