|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igračke za dete od 2.god
4.7.2016 8:38:02   
Mala Elena
Marya, moze li link za tu porudzbinu?
Mojoj su ove igracke sto ima vec dosadile, tako da cu se potruditi da joj kupim nesto. Recimo, one loptice kao u igraonici ,samo ne u tolikom broju user posted image pa da se kupa sa njima. Voli sve vezano za jaja, bombonice, loptice tako u raznim bojama...ako ima neko neki predlog gde sta ima neka pise...

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Igračke za dete od 2.god
4.7.2016 8:49:47   
Khaleesi

IZVORNA PORUKA: marijana22

Khalesi možda kod kineza da pogledaš.

Što se meni sviđa ovaj balans bicikl....
Mi smo ćerki kupili trotinet, hoće da vozi jedno pet mijuta i to je to. Ali zato u parkiću uvek uzima tuđe i vozala bi pola sata

Nama je ista stvar i sa trotinetom i biciklom, nece svojeuser posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Igračke za dete od 2.god
4.7.2016 10:12:30   
marijana22
Mala elena mi imamo te šarene loptice, onu kesu od 100 kom. Dok ih nismo sklonili po ceo dan smo ih skupljali po stanu. 10-ak ti je sasvim dovoljno

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Igračke za dete od 2.god
11.11.2017 0:40:21   
mama Jo
Mi idemo kod drugarice na rodjus, puni dve godine, i kupicemo joj najverovatnije onaj doktorski set... mislim da su im u tom periodu te igre uloga jako zanimljive, bar vidim po mojoj maloj...
Ovi drugi bliski prijatelji su joj uzeli kuhinjicu kao sa svim onim nekim stvarcicama a mi bi taj doktroski set....

Jeste mozda videle negde neki dobar? Jos nisam krenula u potragu pa da mi skratite vreme ako znate gde mogu naci ☺
Ili neki jos predlog bi dobro dosao 😊
Ja sam mislila taj dr set i neku lepu knjigu uz to, ili kapu i sal recimo posto ide hladno vreme 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Igračke za dete od 2.god
11.11.2017 9:52:16   
Mala Elena
Ako hoces najobicniji onda kod kineza, i oni dobro sluze , ako hoces neki kvalitetniji onda neka radnja sa igrackama, nema tu puno filozofije user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Igračke za dete od 2.god
11.11.2017 12:48:16   
Anck Su Nmaun
Mama Jo pogledaj u Bajkolino, malo su kvalitetniji a nisu mnogo skupi.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Igračke za dete od 2.god
12.11.2017 15:28:43   
mama Jo
Anck bas mi je jedna drugarica rekla da vidim u Bajkolinu, i svakakk cemo otici do njih, a pronasla sam i na fb njihovu stranicu - svasta bas imaju, i doktorske setove od onih obicnih jeftinih, do onih malo skupljih i opremljenijih kao u kofercetu sve onako lepo spakovano 😊
Naci cemo tamo sigurno 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Igračke za dete od 2.god
13.11.2017 2:29:16   
MamaNecaVo

IZVORNA PORUKA: marijana22

Mala elena mi imamo te šarene loptice, onu kesu od 100 kom. Dok ih nismo sklonili po ceo dan smo ih skupljali po stanu. 10-ak ti je sasvim dovoljno



Slazem se.
Ja sam na kraju ostavila samo jednu lopticu a ostale sakrija ker je igra-ja prospem sve a ti mama skupljaj i tako u krug.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.3.2018 15:45:46   
Dora89
Nama je veći deo igračaka sakriven, samo desetak ostavim za igru pa posle promenim turu, pa te obnovljene budu zanimljive. Inače bih po ceo dan samo skupljala igračke.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.3.2018 18:20:33   
madre
evo upravo se igra pecaljkom i ribicama na magnet i vrlo je uzbudjenuser posted image a danas sam mu bas porucila lego duplo set, neku klasik varijatu, JA jedva cekam da stignuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.3.2018 18:52:35   
mama Jo
Joj mi krecemo isto da skupljamo lego i ja se mnogo radujem tome 😊
J.inace jako voli kocke, imamo ih svakakve - plasticne, gumene, drvene...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.3.2018 19:36:18   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: madre

evo upravo se igra pecaljkom i ribicama na magnet i vrlo je uzbudjenuser posted image

Ova igracka je uvek zanimljiva. imamo je godinama izigraju se i vratim je u ormar. kad se zazele opet...user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.3.2018 19:41:10   
Dragce86
Moja V je dobila Lego duplo nedavno od kuma i sad ih rasipa po celoj kuci. ;) Omiljeno joj je da ubaci tati u duboku cipelu i onda on ujutru obuva i psuje i vadi kockice hihhihi, ljubi je mama :D :D :D

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.3.2018 19:43:59   
Anck Su Nmaun
ja to ne dam ni lego ni puzle i sve te sitne stvari cim se izigraju moraju da spakuju i vtrate inace nista ne bi imale.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.3.2018 19:45:21   
Dragce86
Objasnite to bebi od 13 i po meseci xD Kum kupio i otvorio, njoj se dopadaju, ali ne zna sama sad spakovati i vratiti, kasnije podrzavam ali jos je mala :(

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.3.2018 23:13:32   
mama Jo
Mali su jos, ja iszk sklanjam sve te malene odmah jer bi se sve pogubilo

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Igračke za dete od 2.god
9.6.2018 14:19:47   
IvanaSK RR
Moja se ni sada ne igra nesto mnogo igrackama. Malo sa barbikom, auticima, lutkicama.. Pocela je da se zanima za knjige i tu sam oduševljena jer ih je do skoro samo cepalauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Igračke za dete od 2.god
9.6.2018 14:37:41   
mama Jo
Super je kad pocnu da ih zanimaju igracke stvarno... ali za to treba da malo odrastu, u smislu da se igraju... J sad lad ode u svoju kuhinju i igra se spremanja rucka, ma milina je gledati 😊
Taman vidim kako ja izgledam kad kuvam user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Igračke za dete od 2.god
9.6.2018 15:27:21   
IvanaSK RR
Moja mene imitira sa metlomuser posted image i sa feniranjem, lakiranjem noktiju,stavljanjem labela...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Igračke za dete od 2.god
9.6.2018 20:29:42   
mama Jo
user posted image mama, mama samo se sredjujes 😛😁😁😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Igračke za dete od 2.god
11.6.2018 13:01:28   
Anck Su Nmaun
Kod nas i dalje aitici i samo autici. Najvise mali metalni, pa zatim njegove guralice autic i mootor ( kad se zaleti glava me zaboli), dzip na Akumulator do naseg auta user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Igračke za dete od 2.god
11.6.2018 13:02:44   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Objasnite to bebi od 13 i po meseci xD Kum kupio i otvorio, njoj se dopadaju, ali ne zna sama sad spakovati i vratiti, kasnije podrzavam ali jos je mala :(

Pa spakujes ti kad zavrsi s igrom i kraj user posted image

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Igračke za dete od 2.god
11.6.2018 13:12:06   
Maraj
Joj i L dobija te lego igracke. Ja ih ne podnosim. Ne vidim ni koja je svrha tih igracki. Ima lepo one velike kocke jos od kad je bio mali...samo minjos fale te minijaturne kockice.
Dve lego kutije su mu otvorene. Jedna ne sa avionom a druga sa traktorom. I ajde on se s tim igra. Al uz avion i traktor idu one sicusne kocke. Ludim od njih

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Igračke za dete od 2.god
11.6.2018 13:12:25   
mama Jo
user posted image pa da, zaborave oni to posle sekund samo im ponudis neku zamenu 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 199
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here