|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers pelene
15.12.2011 8:45:29   
Didy
Iskreno, ja kupujem na pijaci kod čoveka koji ih donosi iz Mađarske. Boljeg su mi kvaliteta od svih koje mogu kupiti u prodavnici, a jeftinije su 300 dinara nego u Liliju.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Pampers pelene
15.12.2011 12:04:47   
mihi
IZVORNA PORUKA: Zena a Mahatma

MOram i ovde da kažem:
Mi koristimo samo pamučne pelene i dobijamo samo pohvale od svih lekara i sestara na koje niđemo.
Na prvom pregledu doktorica nam je otvoreno rekla da nikada više nije bilo alergija i infekcija. Kaže infekcije su jake kod devojčica, a kod dečaka se sumnja da će biti velikih problema sa plodnošću, zbog pregrejavanja.
Prijatelji koji su koristili uglavnom su imali neki problem tokom godina, e.coli, candida a o osipima da ne pričam... mi za sada nikakvo crvenilo :D

Sada mi je žao što sam u porodilištu dozvolila da me ubede da koristim plastične pelene.

Većina ljudi se vadi na veliki posao oko pamučnih pelena, ali evo ja sama vodim računa o detetu i stignem sve da operem, opeglam (1h-svako drugo veče) a imam samo osećaj zadovoljstva kad ga previjem u nešto prirodno.
Odluku sam donela kako zbog toga kako sam se ja osećala u toj šugavoj hemiji tako i zbog ekologije.
IPAK, na kraju krajeva mi moramo da vodimo računa kakvu planetu ostavljamo svojoj deci.


A misliš da se u pamučnim testisi ne pregrejavaju, mislim da je ta teorija netačna.

(odgovor članu Zena a Mahatma)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Pampers pelene
15.12.2011 12:14:47   
tijatija
Ja koristim iskljucivo pampers, nikad do sad ( kuc, kuc) nisam imala nikakvih problema, infekcija, ojeda ili slicno... Dve su mi prerasle pelena i ovoj najmladjoj isto pampers ...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Pampers pelene
15.12.2011 12:19:12   
jance
mi koristimo dvojku pampers, imam jos citava 2 neotvorena paketa a sinoc kad sam mu skinula pelenu sam videla da su mu se bas urezale u butine, onako da su ostavile crveni trag od one gume sa strane. mozda sam mu previse zategla gore , ne znam ni sama, odma sam mu namazala, jadno moje dete. ili to onda znaci da su mu male? kazu mi da je trojka drasticno veca i da ne zurim sa stavljanjem da nam nebi curila.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Pampers pelene
15.12.2011 12:47:40   
Biserka
Didy, i mi smo par puta kupovali na pijaci i bile su ok, mada ih ja najčešće kupim u Lilliju jer mi je najbliže. A te što su bile loše je m.m. kupio na akciji u nekom od marketa, ne sećam se više, Tempo, Roda ili tako nešto. I ovo što kaže Cokic, verovatno ima razlike od zemlje porekla i za koje su tržište, ne znam...user posted image Ali bile su stvarno skroz drugačije, jedva sam čekala da ih potrošimo i na sreću više nisam naletela na takve.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Pampers pelene
15.12.2011 13:25:06   
tijatija
Jance, moguce da si malo zategla ali nista strasno user posted image ,i ja koristim dvojku, odma po rodjenju smo uzeli, jos imamo ali smo pri kraju, ja sam u nedoumici dali da uzmem sad trojku posto 96 kom je bas dosta ( s obzirom da ja nocu nepresvlacim) a ja nisam nikad imala problema da procuri kad je pelena malo veca, pre mi je procurilo kad je pelena bila knap pa se za cas napuni user posted image

(odgovor članu Biserka)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Pampers pelene
15.12.2011 13:49:37   
bratzz

IZVORNA PORUKA: jance

mi koristimo dvojku pampers, imam jos citava 2 neotvorena paketa a sinoc kad sam mu skinula pelenu sam videla da su mu se bas urezale u butine, onako da su ostavile crveni trag od one gume sa strane. mozda sam mu previse zategla gore , ne znam ni sama, odma sam mu namazala, jadno moje dete. ili to onda znaci da su mu male? kazu mi da je trojka drasticno veca i da ne zurim sa stavljanjem da nam nebi curila.

Ja sam jako brzo sa dvojke presla na trojku, mozda sam i pozurila ali joj nisa nije curelo, cak smo i trojku brzo zamenili cetvorkom i evo cetvorku ili 4+ (u zavisnosti od proizvodjaca) naduze koristimo jer bebe u pocetku vise napreduju a sto su starije aktivnije su i manje dobijaju na tezini.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Pampers pelene
15.12.2011 23:48:23   
Mariya
Mi smo prešli na 3ku sa 5 kg, zato što nam je 2ka redovno procurila. 3ka je stvarno velika, pa je treba dobro staviti i zategnuti oko nogica inače procuri ako je labavo, ali zato komotno izdrži celu noć.

I ja uzimam pelene na buvljaku kod onih što nose stvari iz mađarske, 3ka od 96kom. je 1400, a u rodiću je 1700 i nešto isto to...

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Pampers pelene
15.12.2011 23:52:25   
Didy
Ja platim 1300 dinara.user posted image I još dobijem pampers maramice za 150 dinara, a inače su na toj tezgi 170.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Pampers pelene
15.12.2011 23:55:59   
Mariya
Hej, pa onda ću morati da se cenjkamuser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Pampers pelene
27.12.2011 15:09:08   
bubble
Sta mislite o Pufies pelenama? Mozete li ih uporediti sa Pampers active baby?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Pampers pelene
27.12.2011 17:42:09   
isidora88
didy a gde ih placas 1300? na kojoj pijaci? ja sam najjeftinije na pijacama nasla za 1450 din

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubble)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Pampers pelene
27.12.2011 17:50:04   
Anoniman
Mi sada koristimo pampers 3, a uzeli smo i baby love da probamo. I nisu lose.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 488
   RE: Pampers pelene
27.12.2011 17:57:01   
minavb
IZVORNA PORUKA: Didy

Ja platim 1300 dinara.user posted image I još dobijem pampers maramice za 150 dinara, a inače su na toj tezgi 170.user posted image

To u Beogradu ne moze da se nadje.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Pampers pelene
27.12.2011 20:11:06   
vonavoj
meni pampers probija,baby love su odlicne,njih koristim nocu jer ne probijaju..a uzela sam i lumpi 3,malko su vece,ali su odlicne,poput baby love...za sada danju koristim pampers,jer imam veliko pakovanje,zao mi da ga bacim,a dobili smo gauser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Pampers pelene
3.1.2012 21:15:10   
dejana007
j koristim pampers 4 i to narandžasti, prvenstveno zbog finansija, a i nisu mi se pokazale lose user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Pampers pelene
3.1.2012 21:19:47   
PoisonEve
Cekaj, babylove su one iz DM-a? Meni se one ne svidjaju, deluju mi neodobnu i nekako su kartonske.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Pampers pelene
3.1.2012 21:21:08   
bubulence
joj ako su to one sleep and play (valjda se tako pise) niskada gore pelene nismo koristili... pre par dana nisam mogla da nadjem libero i uzmem te da probam i jako sam se pokajala. kada je obucem posle 15 min pocnu da smrde a posle sat vremena je mokra... da ne pricam sta nam se desilo prvu noc obzirom da je nocu ne presvlacim... sada njih koristimo samo preko dana da se potrose pa je presvlacim na svaka 2 sata... mozda to zavisi i od gradje deteta.. ne znam... ali su se nama do sada najgore pokazale.. a probali smo hugis, evy baby (pojma nemam kako se pisu koje pelene), obican pampers i libero...

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Pampers pelene
3.1.2012 23:20:04   
dejana007
cudo. jesu lose pelene, mi upocetku uzimali senzitiv, pa plavi, pa sad ovaj. ali nije toliko strasno da smrdi i ostalo sto si navela. menjam mu ih na sat i po, dva. osim kad me iznenadi user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Pampers pelene
3.1.2012 23:25:12   
bubulence
znas kako, kao sto sam rekla, sigurno mnogo zavisi i od gradje deteta, secam se da je boka nedavno rekla da joj propustaju libero pelene a nama nikada nije propustila ni jedna jedina kap...
inace pelene menjam na oko 3 sata (nije bas tacno, zavisi da li je kakila, da li mi se cini da je brzo napunila pelenu...), preko noci nikako osim ako se ne ukaki a opet kazem, ove moramo cesce da menjamo... a svaki pampers mi smrdi, cim jednom piski u njega ima jako neprijatan miris...

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Pampers pelene
3.1.2012 23:27:50   
dejana007
verovatno da je to, mislim gradja deteta. ja mu ih cesto menjam jer se plasim ojeda a i guza mu je uvek crvenija.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Pampers pelene
3.1.2012 23:29:42   
Sanjica26 RR
Bubi, to je zato sto su najeftinijeuser posted image . Mi ih koristimo, ali nismo primetili to sto pricas. Mozda stvarno zavisi od gradje deteta.user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Pampers pelene
4.1.2012 10:49:50   
bubulence
nisam primetila da su nesto jeftinije... pampers, onaj zeleni platim cini mi se 80 komada 1550 u radnji a ovaj 1300 ali 68 komada... tako da mislim da nikako ne ispadne jeftiniji... a i libero koje po meni ne mogu da se mere sa pampersom placam 1299din isto mi se cini da ima 68 komada (ili62 neprimetna razlika)...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Pampers pelene
4.1.2012 11:10:10   
dejana007
pampers narandžasti u merkatoru je 1000din a u tempu je 1100 sa 10% popista :) ima 68 pelene i meni traje 2 nedelje user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Pampers pelene
4.1.2012 11:13:26   
bubulence
ja sam uzela u liliju... lopovi jedniuser posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here