|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
23.3.2020 13:07:45   
branki*
Pa,da .i da možemo da izadjemo i da možemo da uđemo. .Sve racunam da će se srediti.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Letovanje 2020.
23.3.2020 14:14:54   
vonavoj
I ja ne odustajem od mora..nismo uplatili,ali smo rezervisali..i to me jos drzi u zivotu..svetlo na kraju tunela mi dodje...

Trebace mi psihoterapija..

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Letovanje 2020.
23.3.2020 15:45:26   
Maraj
Ja sam zahvalna svojoj pameti trenutno user posted image
Tj ne znam dal je pamet ili strah...kako god...al mi ne uplatismo letovanje i ako je mm bio zapeo...ne bi prezalila...jos on hteo agenciji da uplati celu sumu zbog 5% popusta....ko zna sta ce biti do leta i kada ce se ovo zavrsiti...
Samo da se vratimo normalnom zivotu , ne moramo ove god ni da idem na more...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Letovanje 2020.
23.3.2020 19:06:34   
Khaleesi
Maraj ja sam htela u feb da uplatim 15 posto je bio popust... I onda jave prvo slucaj u Grckoj, i ja odustanem. I bolje sfo sam pojela bih se ziva da sam uplatila. Samo da se svi ozlece i da prodje pa bice i more... 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Letovanje 2020.
23.3.2020 20:29:25   
Filadendronka
Mi smo sve uplatili i ne kajem se nimalo. Ako bude otkaza, bude. Idu visoke temperature, svakako ne mislim da ce korona da traje toliko. 
Inace, Wizz air ce da nam refundira novac, posto nismo otisli sad na ovaj sad odmor. Podnela sam vec zahtev. 

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Letovanje 2020.
24.3.2020 10:35:42   
jess021
Fil, mi smo uplatili cini mi se 30% i ni ja se uopste ne kajem, kako bude. Ionako nas je krenulo ove godine 🤣


Prvo nam je pripalo skroz uplaceno zimovanje, sad mozda i letovanje. Daleko od toga da mi je drago, ali sigurno da se ne nerviram zbog toga, ni ja ni mm. Najbitnije da ovo sve prodje, bez posledica. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Letovanje 2020.
24.3.2020 10:35:59   
jess021
*propalo



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Letovanje 2020.
24.3.2020 12:32:26   
princezica1
Zar ne vracaju agencije pare jer je u pitanju visa sila?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Letovanje 2020.
24.3.2020 12:56:50   
branki*
Ja samo maštam da se izlegnem na neki pesak. .sunce da me greje i da slušam talase mora i graju moje dece...samo to maštam ovih dana..



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Letovanje 2020.
29.3.2020 18:11:44   
vocicana
Fili bravo, slazem se, da nece trajatu vecno.Imam neki plan, ne more, ako se ovo bude rasteglo, svakako necu zeleti da idem i suncam se tamo gde ce tek biti opasno, ali Zlatibor kao opcija na 15 do 20 dana zvuci odlicno, moci cu da treniram, vezbam, ici cemo na bazen, pa cemo mali deo nadoknaditi. Sledece godine, mada ko zna...mm je prepun iznenadjenja

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Letovanje 2020.
29.3.2020 18:28:20   
nata11
Jess sigurno mozes promeniti termin jer vas i hotel u vecinu drzava ne moze sada primiti tj. Dok nenobjave da nema epidemije u drzavi. 



_____________________________





(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Letovanje 2020.
15.4.2020 12:22:23   
Anci.Ja.
Ja se nadam da ce pomeriti za sl god aranzmane


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Letovanje 2020.
15.4.2020 14:53:27   
dunja RR
Grčka objavila da se državljanima trećih zemalja (a tu spada i Srbija) produžava zabrana ulaska u Grčku do 18. maja 2020. godine.

Zabrana se ne odnosi na državljane Evropske unije (prema Šengenskom sporazumu).


Šta će biti psole 18.5 još ne znaju, tj. da li će produžavati zabranu ili ne.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anci.Ja.)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Letovanje 2020.
16.4.2020 17:33:22   
gocic

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Grčka objavila da se državljanima trećih zemalja (a tu spada i Srbija) produžava zabrana ulaska u Grčku do 18. maja 2020. godine.

Zabrana se ne odnosi na državljane Evropske unije (prema Šengenskom sporazumu).


Šta će biti psole 18.5 još ne znaju, tj. da li će produžavati zabranu ili ne.




(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Letovanje 2020.
16.4.2020 19:13:57   
Dragica Draga
Ma ne treba se nervirati, ko bi uopste mogao da zna da ce se ovo ovako odvijati. Sta sad...
Mi smo bili zapeli da uplacujemo jos u decembru, ali na svu srecu nismo nista ni uplatili. Mislim da cemo i odustati od odlaska preko. Letovacemo u Srbiji, nije bas da smo time odusevljeni, ali sta sad.

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Letovanje 2020.
16.4.2020 20:02:42   
princezica1
Ja sam se pozdravila sa letovanjem u inostranstvu za ovu godinu.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Letovanje 2020.
16.4.2020 21:37:35   
vonavoj
Ja se ne predajem..oticicu makar kod sestre u Hr na more😂😂

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Letovanje 2020.
16.4.2020 22:23:38   
dunja RR
Malopre su pričali na tv, na hrvatskom kanalu, kazu da se granica Hrvatske za Slovence, nisu spominjali nas ostale, ali rekose da se za Slovence otvara mozda u avgustu ali ne pre toga. Bas me iznenadila ta projekcija. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Letovanje 2020.
16.4.2020 22:32:50   
vonavoj
What!? Dobro.pre avgysta ne bi ni isla.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Letovanje 2020.
16.4.2020 22:46:11   
dunja RR
To je u najboljoj varijanti ali će moguće i kasnije otvoriti granice, tako kazu. Bas sam se iznenadila jer znamo da je Hrvatskoj turizam glavna grana ali sada stavljaju bezbednost ispred ekonomije. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Letovanje 2020.
17.4.2020 8:35:36   
gagana83
Ja se nosim mišlju da rezervišem nešto preko booking-u za kraj avgusta. Naravno sa besplatnim otkazivanjem. 

Pa ako se situacija ne sredi do kraja juna i ne odemo na more kako smo planirali, da se nadam da će se do kraja avgusta smiriti.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Letovanje 2020.
17.4.2020 10:04:45   
IvanaSK RR
Suzi.i ja se iznenadih toj informaciji. Mislila sam da ce oni prvi otvoriti granice 😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Letovanje 2020.
17.4.2020 17:43:34   
branki*
Ja se i dalje nadam o verujem da ćemo ici..



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Letovanje 2020.
17.4.2020 23:07:58   
flamingos
Branki,ićićete.Smiriće se sve,polako.Od❤vam želim da otputujete gde želite i da se više nešto slično ovome nikada ne desi.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Letovanje 2020.
20.4.2020 17:09:39   
dunja RR
Zvala me malopre drugarica, kaže zvala neki dan agenciju (veliku) da otkaže aranžman, i pitala da li će joj vratiti pare u skladu sa opštim uslovima ugovora, s obzirom da je zvala 90 dana pre početka letovanja, kažu, ne važe sada ti uslovi i ne vraćaju pare. Rekoše joj, kad bi smo svima vraćali pare, propali bi ti hoteli u Grčkoj..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here